Poniedziałek 13.11.2017

Zosia Ślotała ubiera dzieci w... czapki z NATURALNYM FUTREM! "Może obejrzyj z synkiem jak obdziera się zwierzątka ze skóry?"

Zosia Ślotała Zofia Ślotała Rania Haidar Leo Haidar dzieci Zosi Ślotały Kamil Haidar naturalne futra

Zosia Ślotała ubiera dzieci w... czapki z NATURALNYM FUTREM! "Może obejrzyj z synkiem jak obdziera się zwierzątka ze skóry?"

Wydawać by się mogło, że już dawno minęły czasy, kiedy wyznacznikiem statusu gwiazdy było noszenie przez nią naturalnych futer. Wręcz przeciwnie - teraz celebrytki na potęgę zapewniają, że nie popierają mordowania zwierząt dla ozdoby i że jeśli już noszą futra, to tylko te sztuczne. Cóż, zapominają jednak, że nie chodzi jedynie o futrzane ubrania, ale i o dodatki czy akcesoria z fragmentami futer. Coraz częściej futra wykorzystuje się do produkcji pomponów czy breloków - tak jakby "dawkowanie" mordowania zwierząt miało mieć inny, znacznie łagodniejszy wymiar.

Ostatnio takie sytuacje zdarzyły się Honoracie Skarbek i Kasi Tusk, która próbuje wnieść na salony powiew mody prosto z Paryża:

Kasia Tusk SPRZEDAJE UBRANIA Z NATURALNYM FUTREM! "Puszczę chronić, ale jenoty na czapeczki zabijać?"

Honey chwaliła się torebką z króliczego futra?! (FOTO)

Wygląda na to, że do grona gwiazd o wybiórczym sumieniu należy też Zosia Ślotała, była dziewczyna Borysa Szyca, syna Maryli Rodowicz i matka dzieci brata byłego faceta Dody. Zosia, odkąd poznała Kamila Haidara, stara się wykreować na "celebrytkę z klasą", stosunkowo rzadko pojawiając się na ściankach i promując na Instagramie ubranka dla dzieci. Swoją drogą to ciekawe, że Zosia uparcie wysyła nam pisma o tym, że nie przestrzegamy jej prywatności, a sama pokazuje dzieci w sieci.

Twarzami Instagrama Ślotały są jej córka Rania i syn Leo, których celebrytka fotografuje przy każdej okazji: w trakcie jedzenia, spaceru i jazdy na hulajnodze. Za każdym razem dzieci ubrane są w najmodniejsze swetry, kurtki i czapki, które "ozdobione" są... naturalnym futrem. Zosia dumnie linkuje też profil sklepu, który sprzedaje ubranka dla dzieci z fragmentami martwych zwierząt. Nie ma więc wątpliwości, że jeszcze na tym zarabia. Zauważyły to już fanki, które krytykują celebrytkę:

Może obejrzyj z synkiem film jak obdziera się zwierzątka ze skóry? Dziś nawet legendarne domy mody przestają używać naturalnych futer, mam nadzieję, że i Ty odnajdziesz swoją wrażliwość - piszą.

W dyskusję włączyła się między innymi Zofia Zborowska, która poprosiła Ślotałę, żeby "nie wspierała przemysłu futrzarskiego". W odpowiedzi na to internautki stwierdziły, że Zosia "ma własne przekonania" i nie powinna dać się "wkręcić w przekonanie, że naturalne materiały to zło".

W to akurat jesteśmy w stanie uwierzyć. Przypomnijmy, co Zosia mówiła o naturalnych futrach już dwa lata temu: "Noszę naturalne futra po mojej babci! Jestem eko!"

Ślotała będzie miała swój program? "Kręci się wokół tematyki dzieci"

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (295)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 295
Odpowiedz
449 57
zgłoś
gość 13.11.2017 10:32
sztuczne futra też dobrze wyglądają!!!!!!!!!! niektórzy nigdy tego nie zrozumieją
Odpowiedz
487 54
zgłoś
Gość 13.11.2017 10:32
Nie zabijać zwierząt na futra
Odpowiedz
502 31
zgłoś
Gość 13.11.2017 10:32
Nie chcemy Ślotały na pudlu
Odpowiedz
20 11
zgłoś
Gość 13.11.2017 10:32
Debil
Odpowiedz
334 59
zgłoś
Gość 13.11.2017 10:32
Wyszla dla kasy za arabusa.żałosne
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 295