Gosia Andrzejewicz tłumaczy się z zażyłości z miliarderem: "Nie pojechałam jako dziewczyna do towarzystwa, tylko piosenkarka!"

102
Podziel się

"Aż tak naiwna to absolutnie nie jestem" - mówi wokalistka o znajomości z przyjacielem Donalda Trumpa. Przy okazji sugeruje, że ktoś… chciał zniszczyć jej karierę. Jest jeszcze co niszczyć?

Gosia Andrzejewicz tłumaczy się z zażyłości z miliarderem: "Nie pojechałam jako dziewczyna do towarzystwa, tylko piosenkarka!"

Ostatnimi czasy kariera muzyczna Gosi Andrzejewicz trochę zwolniła, czego zdaje się nie zauważać tylko ona sama. Być może w błąd wprowadzają ją liczne, chałturnicze propozycje. Piosenkarka wciąż otrzymuje "ciekawe" propozycje występów, niestety, głównie niezwiązanych z muzyką. Ostatnio na przykład wzięła udział w "biegu po nowe życie" oraz zdecydowała się na współprowadzenie Mistrzostw Polski Chippendalesów. Niestety, nie wiadomo czy Gosia zarówno z jedną, jak i drugą dziedziną ma coś wspólnego, jednak jak mawia stare, polskie przysłowie: jak się nie ma co się lubi...

Choć Andrzejewicz nie ma raczej predyspozycji do zaistnienia w modelingu, historia opowiedziana przez nią brzmi jak najpiękniejszy dubajski sen początkującej, polskiej modelki.

Gosia postanowiła podzielić się zakamarkami swojego życia prywatnego w rozmowie z Plejadą. W obszernym wywiadzie opowiedziała między innymi o romansie (podobno czysto zawodowym) z palestyńsko-amerykańskim miliarderem, który prywatnie jest przyjacielem Donalda Trumpa. Farouk Shami jest właścicielem koncernu produkującego kosmetyki przeznaczone do profesjonalnej pielęgnacji skóry i włosów. Choć Gosia miała szansę zostać lubą kosmetycznego barona, odmówiła, gdyż jak sama twierdzi "nie miała pewności, czy jeśli się z nim prześpi, jej kariera rzeczywiście nabrałaby rozkwitu":

Grając koncert w Warszawie dla firmy Farouk okazało się, że wśród publiczności był sam pan Farouk, ten miliarder, przyjaciel Donalda Trumpa. Po koncercie podszedł do mnie, zapytał się czy może wziąć autograf i czy byłabym chętna, by przyjechać do Cancun. Zaproponował mi występ - relacjonuje Gosia. Ja tam nie pojechałam jako dziewczyna do towarzystwa, albo nie wiadomo kto, tylko jako piosenkarka. Zostałam wyróżniona. Zapłacono mi za ten występ bardzo fajne kwoty, o których w Polsce mogłam tylko pomarzyć. Ja nie wiem, czy gdybym poszła z nim do łóżka, to moja kariera w Stanach nabrałaby rozkwitu. Często czyta się o dziewczynach, które faktycznie idą do łóżka z facetami, a później kończy się na tym, że pan je wykorzystał, że było miło dla niego, a dziewczyna po prostu zostaje z niczym. Aż tak naiwna, to absolutnie nie jestem. Nie przypuszczam, że coś by z tego potem było.

W dalszej części wywiadu Gosia wyznaje, że miała bardzo dużo niemoralnych propozycji od osób z branży. Wszystkie zawsze odrzucała. Jak sama twierdzi, być może niechęć do współżycia z producentami sprawiła, że płacili oni serwisom plotkarskim w celu zniszczenia jej dobrego imienia:

Miałam bardzo dużo propozycji łóżkowych - chwali się Andrzejewicz. Myśleli, że jestem łatwym kąskiem i że będę chciała się godzić na różnego rodzaju układy. Odmawiałam. To byli ludzie z branży. Ja mogę teraz gdybać, że może ktoś zapłacił danemu redaktorowi w portalu plotkarskim i powiedział: ok, to nakręćcie na nią taką kampanię nienawiści i szkalujcie ją, albo nie puszczajcie jej w dużej rozgłośni, bo nie chciała pójść ze mną do łóżka.

Gosia, zapewniamy: nam nikt nie zapłacił. Pogrążyłaś się sama.

**Andrzejewicz o samopodpaleniu mężczyzny: "Ten pan był bardzo zdesperowany"

**

KOMENTARZE
(102)
gość
2 lata temu
Chyba jednak mówi prawdę. W przeciwnym razie jednak by tę karierę zrobiła.
gość
2 lata temu
Biorąc pod uwagę, że mamy na muzycznym rynku wiele "piosenkarek" bez talentu, a ona jednak nigdy się nie przebiła, to może mówić prawdę.
gość
2 lata temu
nie wiem dlaczego ale z nią jest jak z Urbańską: ma talent a kariery nie robi, jest miła a ludzie jej nie lubią. Zagadka jak dla mnie.
gość
2 lata temu
Dajcie jej spokoj wydaje sie byc sympatyczna, zawsze sie usmiecha i nie gwiazdorzy
Gość
2 lata temu
Mam już dość nie mów mi nic pozwól żyć pozwól mi być !! 🔊🔊🔊🔊 A tak wgl zostawcie ją miała kilka piosenek które wiele osób zna w USA była by znana i lubiana tutaj już nie jest.
Najnowsze komentarze (102)
gość
2 lata temu
jest ladniejsz od npuchnietej cyganichy gorniak
gość
2 lata temu
Dto fajna dziewczyna, dajcie jej spokoj.
gość
2 lata temu
nie wierze zeby miliarder wpuscil do lozka takiego kopciucha jak gosia andrzejczak czy jakos tak
gość
2 lata temu
Oj, Gosiu, gdzie twoja przedsiębiorczość? Idziesz do łóżka, a jak nie bedzie kariery to Mee#too :D
gość
2 lata temu
o gosia a gdzie jest cycek z twarzy?
gość
2 lata temu
Lubie Gosie sympatyczna i zawsze usmiechnieta !
gość
2 lata temu
jasne :) mowi prawde ...moze nawet lozko w karierze jej nie pomoglo.. :)
gość
2 lata temu
Ale buła!
gość
2 lata temu
karierę to zrobiła np. Sofia Loren. u nas to słowo kompletnie sie zdewaluowało. ta pani nie wie o czytm mówi, jak wiele innych.
gość
2 lata temu
wy tak po niej jezdzicie a ona i tak realizuje swoje marzenia
gość
2 lata temu
takich jak ona to tam są setki niech sobie nie schlebia pewno nikt jej nawet nie zaproponował łóżka nie była brana pod uwagę bo nie jest pięknością do sexu
Gość
2 lata temu
Jest ladna z forma roznie bywa problemy nie sluza nikomu jak ma sie tylu wrogow to ciezko
gość
2 lata temu
ktokolwiek to jest..to ewidentnie uroda pszenno-buraczana
Blondi
2 lata temu
Ale jej sie przytylo ! O mamo ! :(
...
Następna strona