Wtorek 14.11.2017

Paulina narzeka w "Ślubie od pierwszego wejrzenia": "Miałam K*RWA Z NIM PIEKŁO! Jest uzależniony od kamery"

Ślub od pierwszego wejrzenia

Paulina narzeka w "Ślubie od pierwszego wejrzenia": "Miałam K*RWA Z NIM PIEKŁO! Jest uzależniony od kamery"Najmniej dobraną parą w Ślubie od pierwszego wejrzenia wydają się Paulina i Krzysztof. Kobieta była załamana tym, jakiego partnera dobrali jej eksperci. Nie ukrywała, że w ogóle do siebie nie pasują. Zobacz: W "Ślubie od pierwszego wejrzenia" nadal łzy i rozczarowanie: "Coraz bardziej mi się to nie podoba! Nie tak miało to wyglądać"

W ostatnim odcinku kontrowersyjnego show para znów pokłóciła się, co poskutkowało wyprowadzką Krzysztofa. Przypomnijmy: Kolejna porażka w "Ślubie od pierwszego wejrzenia"? "Spie*rzaj! BUJAJ SIĘ"

Krzysztof próbował zapić smutki po rozstaniu z żoną.

Niech ona wie, moja żona, że ją kocham i niech wie, że z nami się nie zadziera. Moja żona mnie nie docenia - grzmiał. Odpalę auto, pojadę do Holandii. Mam to w d*pie! Nie chce ona nic ogarniać z tego, co się dzieje. Będzie chciała przyjechać, to niech to zrobi.

Przyjaciele próbowali wspierać Krzysztofa nie tylko wspólnym piciem alkoholu, ale i rozmową. Adrian przekonywał go, że powinien napisać do żony choć krótkiego SMS-a. Krzysiek odpowiedział krótko: Ja nie będę do niej pisał. Nie chce mi się już po prostu.

Sytuacja okiem Agnieszki wyglądała inaczej: Nie uważam, żebym zrobiła mu coś przykrego, żebym musiała teraz wyciągać do niego rękę. Ja mam nadzieję, że on się chociaż odrobinę zastanowi, niech coś przemyśli.

Małżeństwo próbowała ratować seksuolog. Przywiozła Paulinie zdjęcia ślubne. O, jakie sztuczne - podsumowała.

Zapytana o to, jak ocenia ślub i wesele, odpowiedziała: Było pozytywnie. Ja się naprawdę wybawiłam na moim... weselu. Ja nie lubię niespodzianek, kiedy coś mnie zaskakuje. Tam był taki natłok tych niewiadomych, że rzeczywiście to mnie rozwalało szczerze. Lubię wiedzieć, czego mam się spodziewać.

Seksuolog próbowała dowiedzieć się, dlaczego Paulinę tak zdenerwował fakt gotowania i zrobienia zakupów przez Krzysztofa.

Ja nie chcę takich niespodzianek! Ja chcę, żeby było po prostu normalnie. Wchodząc do innego domu, nawet jeśli to byłoby jego mieszkanie, ja bym nie miała śmiałości, żeby tak się rozpanoszyć - skomentowała sytuację.

Seksuolog zapytała wprost, czy Paulina chce pozostać starą panną z kotem i poukładanymi perfekcyjnie rzeczami.

Wybieram kota i kogoś obok mnie - skwitowała uczestniczka eksperymentu.

Zaczęła wspominać też podróż poślubną: Teneryfa była dla mnie koszmarem. I to nie przez ekipę z kamerami, Krzyś mi to zrobił. Ja miałam piekło jak oni wyszli, bałam się, że wychodząc z łazienki w ręczniku zza rogu wyskoczy z kamerą Krzyś. Ja miałam k*rwa mać z nim piekło! Z tym jego uzależnieniem od kamery. Irytuję się, wku*wiam i wrzeszczę. Taka jestem..

Myślicie, że mają jeszcze szansę na szczęśliwy związek?

 

Czy szykuje się kolejny piłkarski ślub? Jessica Ziółek zdradziła swoje plany na przyszłość

 

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (397)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 397
Odpowiedz
50 101
zgłoś
Gość 14.11.2017 11:47
Trzeba jej koniecznie nasrać do pity.
Odpowiedz
983 84
zgłoś
Gość 14.11.2017 11:47
Ona niestety nie nadaje się, by być żoną. W jej uporzadkowanym życiu nie ma miejsca na drugą osobę. Szkoda Krzyska..
Odpowiedz
494 83
zgłoś
Gość 14.11.2017 11:47
Czym tu się pasjonować. Cały program to ustawka, a ci aktorzy jak z paradokumentu jadą ze scenariusza. Ktoś wierzy w prawdziwość tych ślubów, kłótni i dialogów?
Odpowiedz
98 36
zgłoś
gość 14.11.2017 11:47
ona kontrolujaca z nerwica on sympatyczny nieogar. powinni sie rownowazyc , kibicuje im. oboje powinni isc na maly kompromis, idealow nie ma !
Odpowiedz
411 51
zgłoś
gość 14.11.2017 11:47
co to do ciężkiej cholery ma być za program?! "z kamerą wśród patologii"?!
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 397