Trwa ładowanie...
Przejdź na

DOCZEKALIŚMY SIĘ: Marina wysłała nam pismo! Twierdzi, że ukazujemy ją jako "osobę PUSTĄ i POZBAWIONĄ TALENTU MUZYCZNEGO"...

1627
Podziel się

Żona Wojtusia chce, żebyśmy usunęli artykuły na jej temat. Wiecie, które?

DOCZEKALIŚMY SIĘ: Marina wysłała nam pismo! Twierdzi, że ukazujemy ją jako "osobę PUSTĄ i POZBAWIONĄ TALENTU MUZYCZNEGO"...
bEiTmfAl

Jeżeli, tak jak my, jesteście wiernymi fanami Mariny Łuczenko-Szczęsnej i obserwujecie ją na Instagramie, wiecie, że od kilku dni żona Wojtusia groziła nam pozwem. Co prawda nie zdradziła, dlaczego tak się jej naraziliśmy, że chce nasłać na nas prawników, ale na InstaStory sprawa wyglądała na poważną.

O ile dobrze się zrozumieliśmy, Marinie chyba chodziło o to, że do naszej redakcji "nie dotarł przelew". Cóż, fakty są takie, że nigdy nie dostaliśmy przelewu od nikogo (nie mamy nawet numeru konta), ale gdyby taki się zdarzył, na pewno byśmy Was o tym poinformowali.

bEiTmfAn

Wygląda na to, że nareszcie się doczekaliśmy. Właśnie dostaliśmy pismo, w którym Marina, za pośrednictwem swoich prawników, wzywa nas do usunięcia 20 artykułów, 4 komentarzy i jednego zdjęcia. Żonie Wojtka nie spodobały się między innymi to, gdy zastanawialiście się, czy jej muzyki słucha ktoś poza jej bliskimi znajomymi. Marina obraziła się też za to, że napisaliśmy jak jadła kabanosy na jachcie...

W przesłanym piśmie (nie pozwie) prawnicy Mariny tłumaczą, że rzekomo "naruszamy jej wizerunek i cześć". Brzmi znajomo? Półtora roku temu to samo napisała do nas Violetta Kołakowska (z domu Kołek), która stwierdziła, że nie możemy pisać o jej zmianie nazwiska: Viola Kołakowska ZABRANIA NAM używać nazwiska Kołek! "To ją ośmiesza i godzi w jej cześć wewnętrzną!"

Moja mocodawczyni jest ukazywana jako osoba, która nie ma talentu muzycznego, a wszystko, co ma, zawdzięcza pieniądzom swojego małżonka - piszą prawnicy Mariny. Jest ukazywana jako osoba pusta, wyniosła, która cały wolny czas spędza na wydawaniu pieniędzy męża, promowaniu swojej osoby i kosztownych podróżach.

Oczywiście prawnicy Mariny twierdzą, że ten wizerunek jest całkowicie nieprawdziwy, a ich mocodawczyni zarabia dostatecznie dużo, by z własnych środków opłacić promocję płyty.

bEiTmfAt

Do żądania usunięcia artykułów jesteśmy przyzwyczajeni, dziwi nas jedynie fakt, że Marina chce, byście to Wy zaczęli myśleć o niej inaczej. Nie opłacamy komentarzy ani nimi nie manipulujemy, więc to, co czytacie na Pudelku to Wasze prawdziwe opinie. Wśród nich przeważają niezbyt pochlebne, więc może czas, by żona Szczęsnego zaczęła czytać też komentarze, a nie tylko nasze teksty.

Jak sądzicie, co powinniśmy jej odpisać? Nie spodziewaliśmy się, że kogoś może urazić artykuł o kabanosach...

bEiTmfAu

**Nierozłączne Marina i Sara promują swoją przyjaźń na ulicy

bEiTmfAv

**

bEiTmfAO
KOMENTARZE
(1627)
gość
4 lata temu
Ależ mnie śmieszą te "oświadczenia" gwiazd, z i tak reguły potwierdzają to czemu one chcą zaprzeczyć, a jaka jest Marina każdy widzi ;)
gość
4 lata temu
wątpliwe czy pusta, raczej full of cash skoro robi zakupy na louloustore (°◇°)
Gość
4 lata temu
Hahahaha puste dziewcze. W koncu stać ja na dobrych prawników dzięki pieniądzom męża 🤣
bEiTmfAP
Gość
4 lata temu
Prawda boli? Oj Marina. .
Gość
4 lata temu
prawnik wynajety za kase wojtusia...
Najnowsze komentarze (1627)
NNN
3 lata temu
BARDZO DOBRZE ZROBILA NIEPOZWALAJ SOBIE
gość
3 lata temu
I DOBRZE ZE WYSLALA BRAWO MARINA
Gość
3 lata temu
Wy zazdrosni mali ludzie, sami siedzicie i narzekacie, bierzecie pensyjke od szefa za którą musicie codziennie lizać mu tylek i wchodząc do d.... ę, i za te wszystkie poniżenia jakich doświadczacie każdego dnia wchodzicie w internet i na takim szemranym portaliku wyrzucacie całą żółć. Wszystko wam sie nie podoba, każdy jest t**y, w Polsce powinni żyć sami biedacy i tępaki, nikt nie powinien miec wiecej, wszysko krytykujecie. Dla mine jestescie stadem zakompleksionych baranow, ktorzy nie maja nic do roboty tylko siedzą i wypisują swoje mierne mądrosci. Ludzie opamietajcie sie zachowujecie sie jak h****a której dac karabin to wystrzeli sąsiadów. Jak Marina wydaje plyty to znaczy ze ktos je kupuje i ich słucha , wy nie musicie. Swoją drogą ciekawe czy admin wyresetuje moją wypowiedź,....... przecież szanują zdanie swoich czytelnikow.......
gość
4 lata temu
JAK SIĘ NIE PODOBA TO NA WSCHÓD SPIRDALAJ, tam możesz ryja drzyć, dla nas jestes totalnym beztalenciem
gość
4 lata temu
No cóż musiałam tutaj wreszcie zaglądnąć aby zobaczyć o co tyle zamieszania. Wy naprawdę nie lubicie Mariny, powinniście być bardziej obiektywni w swoich "artykułach" choć w sumie czego się tu spodziewać jeśli to portal plotkarski. JA Was nie czytam i polecam to każdemu :)
ewa
4 lata temu
Redakcjo Pudelka, nie jesteś w porządku, manipulując uczuciami odbiorców na temat gwiazd, których nie lubisz, poprzez publikację jedynie zdjęć kompromitujących opisywaną osobę. Ludzie, spójrzcie na foty np. w tym tekście - wszystkie pokazują panią M. uchwyconą z niekorzystnym wyrazem twarzy, celowo, prześmiewczo. A przecież każdemu z nas można by zrobić dokładnie takie same ośmieszające zdjęcia, gdyby to za nami ktoś chodził z aparatem. Nie podoba mi się to, że fatalnymi zdjęciami celowo obrzydzacie czytelnikom wybrane osoby :/
Taka jedna
4 lata temu
Mnie to się słabo robi jak ja widzę -.- nie wiem co osiągnęła prócz zagrania w 39 i pół i wyjściu za mąż za piłkarza. Niestety ale Marina bardzo by chciała być jak Anna Lewandowska czy nawet Borucowa jednak nie była i nie będzie :( nadrobi sądem i pozwami - najlepszy s**tstorm żeby zwrócić na siebie uwagę... Jezeli obrażam panią M. to proszę usunąć mój komentarz 😂 ps. Mimo ze nie jestem turbo fanem Lewandowskiej to i tak ja podziwiam ze względu na umiejętności marketingowe zaś Mariny nie zdzierżę nie wnosi nic do społeczeństwa prócz tandetnych bluzek od channel 😁
Zibi 2
4 lata temu
Co to jest marina .????? oglądam artykuł i pierwszy raz widzę to coś o imieniu marina . !!!! Zaznaczam że mam 63 lata i nie słuchałem nigdy czegoś takiego o imieniu marina . !!! W mojej młodości leciała piosenka o Marinie . !!!
bEiTmfAH
MaRa
4 lata temu
Odezwa do buraków z poland(i) przez jedno „i” (na wielka literę i dwa „i” bowiem nie zasługujecie): *** Miłości do mnie nauczę was, psy zapchlone, podrzędni hejterzy, Bez względu na koszty, bez względu na ofiary, wezmę wnet, co mi się należy, Prawnicy moi zniszczą was, żałosny podniesiecie lament, Niechybnie świat cały pozna mnie i ma wielka odwagę, wojowniczka wszak nazywam się, na swoim wiec postawie. Muzyka ma crème de la crème, to poziom jest światowy, Mój glos anielski niczym zbawienny balsam, budzi ze śpiączek i leczy choroby, Me fizis jest piękne, tak jak ciało kuszące mami i kusi, porywa tysiące, Jestem tez szczodra i ludziom pomagam, Erudytka i bystra, doskonale się wysławiam, Skromna przy tym pozostaje i nigdy się nie chwale, Wzrost mój, choć dla wielu rzecz wątpliwa, To równe 168 i podobie jak IQ me - zawstydza. Jestem wiec lepsza niż księżna Diana, Curie-Sklodowska, no i Rihanna, A talent mój największy jest na świecie, Wy polskie biedne, zazdrosne śmiecie.
gość
4 lata temu
Ktoś zaczął promować różne produkty na fejsbuczku :D może mężuś ograniczył kieszonkowe i trzeba w jakiś sposób zarobić na prawników :D
gość
4 lata temu
Współczuje Ci Wojtuś z całego serca, mógłbyś mieć nie jedną kobietę a wybrałeś pustą, łasą na kasę, 6 letnią dziewczynkę. Beztalencie, które nie potrafi przyjąć krytyki.
gość
4 lata temu
Pani Marino, nie ma pani wielkiego talentu, pani głos sie dusi w niskich tonacjach i kwiczy w wysokich.Ma pani tylko modną, lekko zachrypniętą barwę głosu.To chyba za mało, żeby zrobić wielka karierę. Lepiej skupić sie na piosenkach, które pani ma śpiewać, bo dobry utwór to duża część sukcesu, zamiast obrażać się na komentarze, sama pani nieustannie udostępnia jakieś zdjęcia i bynajmniej nie śpiewając.
gość
4 lata temu
Pani Marino, nie ma pani wielkiego talentu, pani głos sie dusi w niskich tonacjach i kwiczy w wysokich.Ma pani tylko modną, lekko zachrypniętą barwę głosu.To chyba za mało, żeby zrobić wielka karierę. Lepiej skupić sie na piosenkach, które pani ma śpiewać, bo dobry utwór to duża część sukcesu, zamiast obrażać się na komentarze, sama pani nieustannie udostępnia jakieś zdjęcia i bynajmniej nie śpiewając.
gość
4 lata temu
Dlaczego ci fajni faceci muszą sie wiązać z głupiutkimi dziewczynami, są przecież dziewczyny ładne i niegłupie.
...
Następna strona
bEiTmfBj