Kate Winslet broni Woody'ego Allena: "O ile mi wiadomo, nie został za nic skazany"

63
Podziel się

Aktorka obecnie zajmuje się promocją filmu "Na karuzeli życia". Reżyser od wielu lat oskarżany jest o pedofilię.

Kate Winslet broni Woody'ego Allena: "O ile mi wiadomo, nie został za nic skazany"

Choć wielu fanów talentu aktorki jakiś czas temu zastanawiało się nad powodami absencji w mediach swojej ulubienicy, ich obawy o zakończenie kariery zostały rozwiane. Kate Winslet wróciła ze zdwojoną siłą i tylko w tym roku ukażą się dwa filmy z jej udziałem, między innymi Na karuzeli życia Woody'ego Allena. Nachalna promocja dzieła zdążyła zmęczyć nawet amatorów jej kunsztu aktorskiego, którzy chwilę wcześniej wręcz błagali, by wróciła na stałe do mediów.

Niestety, jak się okazało, wyskakiwanie Winslet z lodówki to nie największy jej problem. Najgorsze przyszło dopiero z wywiadem, którego udzieliła magazynowi LA Times.

Emocje, które wzbudza rozmowa Kate z amerykańskim dziennikarzem łatwo porównać do tego co czuliśmy, gdy w Titanicu nie podzieliła się z Jackiem dosłownie "ostatnią deską ratunku". Wyszły z niej najgorsze cechy: egoizm, hipokryzja i interesowność.

Na początku rozmowy Winslet wyznała, że dzieci znęcały się i zastraszały ją w dzieciństwie:

Byłam bardzo pulchna jak miałam 7 czy 8 lat. Dzieci okropnie mi dokuczały. Zamykały mnie w szafce - wspomina. Później, kiedy byłam nastolatką, dalej byłam szkalowana z tych samych powodów. Musimy zaszczepić ideę u młodych kobiet, że ich ciało jest ich siłą, czymś, z czego można być dumnym, bez względu na to, co mówią o nim inni i jak boleśnie to krytykują. Musimy spróbować pomóc młodym kobietom osiągnąć samoakceptację

Winslet niejednokrotnie wypowiadała się w ostrym tonie, również w oparciu o tę historię, o Harveyu Weinsteinie. Aktorka wspierała także aktorki, które odważyły się powiedzieć prawdę o molestowaniu, "domowych castingach" i nadużyciach, których przez lata dopuszczał się producent.

Jednak zapytana co sądzi na temat doniesień w sprawie gwałtu i molestowań, które obciążają Woody'ego Allena stara się spławić dziennikarza, udając, że nie zna sprawy:

Słuchaj, to 81-letni mężczyzna, który jest już po dwuletniej sprawie sądowej. O ile mi wiadomo, nie został za nic skazany. Ja jestem aktorką, a on jest reżyserem. Nie znam jego rodziny. Słyszałam i czytałam dokładnie to, co ty słyszałeś i czytałeś. Wiem tyle ile ty. To wszystko co mogę powiedzieć.

Przypomnijmy więc, co o relacjach łączących ją z ojcem na do powiedzenia córka Allena, Dylan. Zobacz: "Wydaje mu się, że JEST NIETYKALNY! Dylan NIE MIAŁA NA SOBIE MAJTEK!"

Dodajmy, że kiedy wybuchła afera związana z molestowaniem aktorek przez Weinsteina, jedną z niewielu osób, które go broniły, był... Allen. Zobacz:Woody Allen BRONI Weinsteina: "Życie Harvey'a się rozsypało!"

**Stanek: "Mieliśmy świadomość, że molestowanie jest wtedy, kiedy ktoś wkłada ci rękę w majtki"

**

KOMENTARZE
(63)
gość
2 lata temu
Nie broni go, tylko powiedziała to co wszyscy piszą i podkreśliła,że nie został skazany.
gość
2 lata temu
Nie ma prawa zabrać takiego stanowiska? Ma. I ja to uważam za pewnego rodzaju odwagę, guana ( w tym wypadku takich spraw ) nikt zwykle nie chce tykać.
Oburzona
2 lata temu
On jest pedofilem!!!!!!,czy to normalne ,że facet żeni się z adoptowaną córką??!!!
gość
2 lata temu
broni go, bo zagrała w jego najnowszym filmie "na karuzeli życia", za który liczyła na kolejną nominację do oscara. tymczasem film został oceniony jako bardzo przeciętny, zaś jej role zebrała mieszane recenzje. ach ci hollywoodzcy hipokryci, kiedy chcą coś zyskać bronią zboków, a kiedy im nie na rękę to zgrywają zszokowanych.
Gość
2 lata temu
Woody dawno się skończył. A Kate dalej jest piękna.
Najnowsze komentarze (63)
gość
2 lata temu
Wypowiedziała się tak jak powinna się wypowiedzieć , że słyszała i czytała to co w gazetach.świetna aktorka .Wydaje się chyba bardzo fajną , konkretną babką i jest świetną aktorką .
gość
2 lata temu
oj kate wiele stracilas w oczach fanow....tamtego pedofila potepiasz a pedofila allena nie bo grasz w go filmie, oj zalosne !!!!!!
Gość
2 lata temu
Dla mnie Allen to najbardziej obleśny facet na świecie. Fakt że poślubił adoptowana córkę swojej owczesnej partnerski, ktora z nia wychowywal wywołuje we mnie wymioty. Sorry no ale nie nie.
gość
2 lata temu
żydowska religia jest taka sama co muzułmańska tylko nie sprzedaje sie dziewczynek tylko chłopców rabinom i to od razu po urodzeniu
kob.
2 lata temu
ten stary obleśny c*p powinien dawno już siedzieć
gość
2 lata temu
Woody jest spoko adoptował córkę odchował i się z nią .... ożenił bu ha ha ha ha ha.
gość
2 lata temu
Chyba nikt od niej nie oczekiwal, ze bedzie podcinac galaz, na ktorej siedzi?...
gość
2 lata temu
Holliwood to jeden burdel hipokrytow
Gość
2 lata temu
Z tym Allenem to coś dziwna sprawa. Żeni się z adoptowana córka jak jakiś zbok ale jednak to ślub a nie jakiś tam sex, są szczęśliwi od lat. Gdyby chciał to by ją wykorzystał się wyparł. A afera z córką biologiczną była niejednoznaczna bo specjaliści orzekli że dziewczynka mija się z faktami. Zwykle psycholog potwierdza krzywdę dziecka jeśli do niej doszło. Tu zaprzeczył, a dziecko było maglowane na życzenie pogniewanej na ojca matki, która szukała zemsty. Ja bym była ostrożna w oskarżeniach, bo to rodzinne przepychanki
gość
2 lata temu
Oj powinni sie za niego wziasc Stary dziad pedofil a tak sie uchowal Slow mi brak Ale powinien zostac zdegradowany pomimo osiagniec artystucznych
gość
2 lata temu
Myślicie, że czemu ten aktor który grał chłopca "Kevin sam w domu" jest taki zniszczony psychicznie? Bo go tam gdy był dzieckiem gwa…łcili, teraz założył zespól Pizza, a pizza według FBI to symbol dziecięcej pedofilii, tajny kod pedofili, skrót (CH P) CHEESE PIZZA, ma takie same pierwsze litery jak Child Pedophilia, a dziecko wykorzystane wygląda jak pizza całe w siniakach i wybroczynach. Pedofle sataniści przejęli tam kontrolę. Dlatego aferę pedofilną nazwano Pizzagate.
gość
2 lata temu
Jodie Foster, Elijah Wood, Corey Feldman i inne dziecięce gwiazdy od lat proszą by wreszcie wymiar sprawiedliwości wziął się za pedofilie w Hollywood.
gość
2 lata temu
Dziecięca aktorka Shirley Temple w pamiętniku wspomina, że jak poszła na przesłuchanie do wytwórni MGM, miała 12 lat, to przyszedł producent Arthur Freed do gabinetu i rozebrał się przed nią do naga, chciał ją wykorzystać. To się ciagnie od dawna, a jeden pedofil przyjmuje następnego, żeby była zmowa milczenia.
gość
2 lata temu
Michaela Jacksona jak był mały szychy show biznesu zabierali do gabinetu i tam gwałcili. Ricka Martina gdy był mały przebierali w damskie ciuchy (jak teraz geneder) i molestowali, aż dwóch synów menagera (Bracia Mendez) zabili ojca, który też ich molestował i siedzą w więzieniu, dopiero teraz prawda wychodzi na jaw o show biznesie.
...
Następna strona