Bill Clinton też zostanie oskarżony o MOLESTOWANIE? "Jest zrozpaczony na myśl o kolejnej aferze"

81
Podziel się

Cztery kobiety grożą byłemu prezydentowi wniesieniem oskarżenia, jeżeli nie zaproponuje im korzystnej ugody.

Bill Clinton też zostanie oskarżony o MOLESTOWANIE? "Jest zrozpaczony na myśl o kolejnej aferze"

Na fali oskarżeń o molestowanie seksualne i gwałty pod adresem Harveya Weinsteina, wypłynęły od lat skrywane tajemnice innych wysoko postawionych ludzi z Hollywood. Okazało się, że władzy i pozycji nadużywali też m.in. Louis C.K., Kevin Spacey, Dustin Hoffman i John Travolta. Na wszelki wypadek branża postanowiła odciąć się też od Terry’ego Richardsona, nad którym od lat ciąży widmo postawienia w stan oskarżenia za molestowanie.

Afera wokół producenta filmowego ośmieliła do przerwania milczenia wszystkie środowiska, w tym również polityczne. Okazuje się, że w poważnych tarapatach może się niebawem znaleźć także Bill Clinton, który od lat ma nienajlepszą reputację, po tym jak w 1998 roku wybuchła tzw. "afera rozporkowa" z udziałem jego i stażystki z Białego Domu, Moniki Lewinsky. Wyszło wówczas na jaw, że żonaty prezydent zabawiał się z 23-latką używając m.in. tuby po cygarze, a ona sama zachowała "na pamiątkę" błękitną sukienkę poplamioną jego spermą. Z czasem sprawa przycichła, a Clinton usunął się w cień i unikał skandali, choć trudno uwierzyć by zrezygnował ze zdrad - raczej był po prostu znacznie ostrożniejszy, a jego kochanki bardziej dyskretne. Teraz jednak znowu zrobiło się o nim głośno.

Jak informuje portal Dailymail, powołując się na wysoko postawione źródła z Partii Demokratycznej, aż cztery kobiety oskarżają go o napaść seksualną, a ich adwokaci przygotowują już cztery osobne pozwy. Do molestowania miało dojść we wczesnych latach dwutysięcznych, gdy Clinton współpracował z playboyem Ronem Burklem. Często podróżowali wówczas prywatnym samolotem miliardera, a towarzyszyło im zawsze grono pięknych kobiet. Z powodu tego, do czego miało dochodzić na pokładzie samolotu, maszyna zyskała nawet dumną nazwę Air Fu*k One. Cztery młode pracownice niskiego szczebla miały jednak być obiektami zainteresowania byłego prezydenta wbrew swojej woli. Jak dotąd nie ujawniono ich tożsamości. W sprawie cały czas toczą się rozmowy dotyczące wysokich odszkodowań "za milczenie" jednak, jak zdradził informator, "negocjacje osiągnęły punkt krytyczny". Ponoć poszkodowane są tak niezadowolone z przedstawionej im propozycji ugody, że grożą zorganizowaniem konferencji prasowej, w trakcie której zamierzają publicznie oskarżyć Clintona. Jeżeli by do tego doszło, Bill byłby najwyżej postawioną osobą na liście mężczyzn oskarżonych w wyniku "afery Weinsteina".

Osoba z otoczenia Clintona twierdzi, że były prezydent jest "zrozpaczony na myśl o konieczności złożenia zeznań i obrony przed kolejną aferą".

Ma nadzieję, że jego zespół prawny pomoże mu powstrzymać te kobiety od wysunięcia oficjalnych oskarżeń i wciągnięcia go w to błoto - mówi źródło.

Informator dodaje, że Hillary jest wściekła na męża za uwikłanie się w kolejny seksualny skandal. Obawia się, że może on zniszczyć jej plany startu w wyborach prezydenckich w 2020 roku. Ponoć ich małżeństwo od lat istnieje tylko na papierze, ale miała nadzieję, że Bill przestanie w końcu przynosić jej wstyd.

Relacje między Billem a Hillary od wielu lat są bardziej umową biznesową. Od dawna już nie żyją jak mąż i żona - dodaje źródło.

**Olejnik krytycznie o #Metoo: "Nie szalejmy, za chwilę będzie seksmisja"

**

KOMENTARZE
(81)
Gość
2 lata temu
Akurat że on molestował to wszyscy wiemy. Monika L. pozdrawia! :D
Gość
2 lata temu
Następne chcą kasy
gość
2 lata temu
jakoś mnie to nie dziwi, on na wiernego małżonka nigdy nie wyglądał, za bardzo szukał towarzystwa innych pań , a to małżeństwo z hillary wygląda jak jakiś kontrakt prawny podtrzymywany na siłę
gość
2 lata temu
Nudne to już.
gość
2 lata temu
Teraz każdej co robiła karierę przez łózko się przypomina molestowanie.
Najnowsze komentarze (81)
gość
2 lata temu
Zgadza się, następne puszczalskie chcą kasę wyciągnąć! "Jak s**a nie da pies nie weźmie".
Gość
2 lata temu
Stary erotoman
pizzagate
2 lata temu
molestowanie za kasę da się nazwać
gość
2 lata temu
precz z Lewactwem
gość
2 lata temu
co za dni - lewackie pierdzieluchy POwinny być kastrowane bez znieczulenia
gość
2 lata temu
jeszcze tylko kaczor nie został oskarżony. ale jego to tylko o zoofilię można. no bo jak to tak chłopz kotem ...... tfu
gość
2 lata temu
ten to kłamał jak rudy z******j
Gość
2 lata temu
Bill jest znam z upodovan raczej no seksualnych z akcentem na mlodych chlopcow. Killary zawsze uciszala te sprawy ale ona sama miala Romanse z kobietami. Poszukajcie wywiadow z kochanka Bila ktora z mum byla przez wiele lat.
gość
2 lata temu
Pieniądze walą ludziom na mózg !
gość
2 lata temu
120%
gość
2 lata temu
nie chcę analizować poprawnie tej sprawy, ale w ogóle to podstarzałe prostytutki potrzebują pieniędzy, hormony nieaktywne, nawracają się na judaizm, komunizm, lesbos itd.
gość
2 lata temu
Co za syf.
Gość
2 lata temu
Przy żonie Bill to wykastrowany eunuch .jeszcze chilarka czachrajka zaskoczy Was swoimi ekscesami.
gość
2 lata temu
A Jarosław nie molestował brata!!! BRAWO!!!
...
Następna strona