Trwa ładowanie...
Przejdź na

Brad i Angelina nadal się nie rozwiedli… "Chciał jej oddać POŁOWĘ MAJĄTKU, ale odmówiła"

61
Podziel się

Pitt podobno nie chce "wykupić" swojej przyszłej byłej małżonki. Zależy mu na komforcie życia szóstki ich dzieci.

Brad i Angelina nadal się nie rozwiedli… "Chciał jej oddać POŁOWĘ MAJĄTKU, ale odmówiła"
bDJVxyqJ

Minął już ponad rok, od kiedy mediami na całym świecie wstrząsnęła informacja o rozwodzie Angeliny Jolie i Brada Pitta. Spotkali się 12 lat temu na planie filmu Pan i Pani Smith - to dla młodszej o 12 lat Jolie Pitt rozwiódł się z Jennifer Aniston i to z nią założył rodzinę. Związek postanowili sformalizować dopiero trzy lata temu, jak podkreślali, na prośbę szóstki ich adoptowanych i biologicznych dzieci. Dzisiaj, choć żyją osobno i kontaktują się przez prawników, formalnie nadal są małżeństwem...

Ważnym elementem negocjacji ugody między Bradem i Angeliną jest oczywiście kwestia opieki nad dziećmi, ale również podział gigantycznego majątku, szacowanego na około 400 milionów dolarów i składającego się z kilkunastu nieruchomości na całym świecie. Teraz magazyn In Touch Weekly zdradził szczegóły porozumienia, które nie od 14 miesięcy nie może dojść do skutku. Pitt miał ponoć zaoferować Jolie gigantyczną sumę pieniędzy, byle tylko sfinalizować rozwód.

bDJVxyqL

Brad powiedział swojemu adwokatowi, że ma dać Angie tyle pieniędzy, ile będzie chciała, niezależnie od tego, że mieli przecież intercyz - relacjonuje źródło magazynu. _Ona jednak odrzuciła dokładnie każdą finansową ofertę, którą jej złożył. Dodatkowo torpedowała każde jego próby zyskania większej opieki nad szóstką ich dzieci.

Jolie nie chce iść ponoć na żadne ustępstwa, a to oznacza, że o finalizacji rozwodu można na razie zapomnieć. Pitt, oferując jej ogromną część fortuny, ma na celu nie "opłacenie" ugody, ale przede wszystkim dobro dzieci.

Brad nie chce "wykupić" Angeliny i zupełnie nie obchodzi go, co pomyśli sobie opinia publiczna - dodaje źródło. Pierwszą motywacją do tego działania są ich dzieci. On ma nadzieję, że ofiarowując Angie dużą część swojego majątku pozwoli zapewnić im życie na dotychczasowym poziomie. Jolie wydaje milion dolarów rocznie na samą ich ochronę, a koszty te będą przecież rosły. Chciałby też, żeby jego była żona mogła wciąż kontynuować swoją działalność charytatywną, nie musząc martwić się o finanse.

Jolie i Pitt już dawno postanowili, że nie będą publicznie wypowiadać się na temat rozwodu i ugody. Rzecznik aktora również odmówił komentarza w tej sprawie.

bDJVxyqR
bDJVxyqS

**Trudny rozwód Grabowskiego. Żona nie stawiła się w sądzie

**

bDJVxyrm
KOMENTARZE
(61)
Gość
3 lata temu
Teraz druga corke probuje ubierac jak chlopaka 😨
Gość
3 lata temu
Wariatka
gość
3 lata temu
ta jedza jest zdrowo p**********a, mam nadzieje ze brad sie opamieta i nie da tym zniszczyc
bDJVxyrn
Gość
3 lata temu
skoro nie ma rozwodu to jest jego żona a nie była zona
takie życie.....
3 lata temu
Brzydka i wstrętna to co się dziwić, musi gdzieś spuścić z kija :D
kate
3 lata temu
Jak można wlasna corke od małego robic na chłopca straszna kobieta
gość
3 lata temu
Jest fobra na bobra.
ziutek
3 lata temu
Hmm... Szkoda Brada... a ten cały pomysł za zastępczą rodzinką multi kulti uważam za poroniony... tak. tak właśnie uważam - nie sądzę bowiem żeby w hollywoodzie było TYLE MIŁOŚCi żeby można nią obdarować TYLE dzieciaków. A dzieci z adopcji potrzebują jej więcej
sz
3 lata temu
szkoda mi ich czym więcej się ma tym bardziej się jest nieszczęśliwym
gość
3 lata temu
może to borderline a nie socjopatia.
gość
3 lata temu
Z Shiloh piękna kobieta kiedyś będzie-oby się nie poddała operacji zmiany płci.
gość
3 lata temu
maja ful kasy,a ubieraja się jakby z mops-u żyli!
Gość
3 lata temu
Tak bywa kiedy zdradzisz.Masz to na co zasluzyles.
bDJVxyrf
gość
3 lata temu
wstrętna baba dla kasy zrobi wszystko, biedne dzieci na kogo one wyrosną?
...
Następna strona
bDJVxyrH