Trwa ładowanie...
Przejdź na

Doda już ZŁAMAŁA warunki zwolnienia za kaucją? "Dostała zakaz kontaktowania się z podejrzanymi w sprawie"

203
Podziel się

Dorota nie przejęła się zakazami wydanymi przez sąd i pierwsze chwile po opuszczeniu aresztu, spędziła z podejrzanym w sprawie Emilem "Nositorbą".

Doda już ZŁAMAŁA warunki zwolnienia za kaucją? "Dostała zakaz kontaktowania się z podejrzanymi w sprawie"
bEpTphfV

Wygląda na to, że wieloletnie rumakowanie Dody ma szansę na smutne zakończenie w sądzie. Piosenkarka długo wierzyła w swoją nietykalność. Sprawy sporne zwykła załatwiać za pomocą pięści lub innych form przemocy. W 2007 roku szarpała się w windzie z raperami Grupy Operacyjnej, cztery lata później pobiła Monikę Jarosińską w warszawskim klubie. Żadna z jej ofiar nie doczekała się jednak sprawiedliwości, nawet były menedżer, Jakub Majoch. Mimo że kamery ulicznego monitoringu zarejestrowały, jak Doda znęca się nad nim torebką, sprawę umorzono.

Prawie dwa lata temu Dorota została pozwana przez Agnieszkę, wówczas Szulim za pobicie w chorzowskiej toalecie, a jednocześnie przeciwko niej toczyła się sprawa sądowa o pobicie policjantów. Piosenkarka i jej przyjaciółka Marta B. usłyszały zarzut z art 222 KK. paragraf 1, czyli naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego w związku z pełnieniem obowiązków służbowych.

bEpTphfX

Czyli trochę się tego zebrało. Tym razem jednak wiele wskazuje na to, że Doda się łatwo nie wywinie. Zdaniem Karoliny Korwin Piotrowskiej, złowieszczą przesłanką dla niej jest to, że adwokatem Emila Haidara zgodził się zostać mecenas Roman Giertych, który z reguły nie przyjmuje spraw skazanych na przegraną.

Giertych zaś złożył wniosek o zmianę kwalifikacji czynu na wymuszenie rozbójnicze w ramach zorganizowanej grupy przestępczej, za co grozi nawet do 10 lat więzienia. Prokurator na razie postawił jej zarzut nakłaniania do współpracy i zmuszania Emila H., do "określonego zachowania poprzez kierowanie wobec niego gróźb bezprawnych", co jest czynem zagrożonym do pięciu lat więzienia, czyli o połowę mniej niż domaga się Giertych. Ale może jeszcze zmienić zdanie i przyjąć wersję forsowaną przez Giertycha.

W naszym przekonaniu czyn popełniony przez panią Dorotę R. wypełnia bardziej znamiona 282 k.k i 258 k.k, czyli działalności w grupie przestępczej - ujawnił prawnik w rozmowie z Gazetą Wyborczą. Z takim stanowiskiem wystąpiliśmy już do prokuratury. Wtedy realny wyrok to około pięciu lat pozbawienia wolności i nie ma mowy o wyroku w zawiasach.

Tymczasem Doda, swoim zwyczajem, nic sobie z tego nie robi. Kiedy tylko została wypuszczona z aresztu za kaucją wysokości 100 tysięcy złotych, od razu pojechała z "Nositorbą" na sushi.

bEpTphgd

Kłopot w tym, że Emil S. jest jedną z osób, z którymi sąd zakazał się jej widywać. Opuszczenie aresztu za kaucją nie polega bowiem na tym, że oskarżony płaci określoną sumę i może robić, co chce. Musi wypełniać polecenia sądu i stosować się do wydanych przez niego zakazów. W przypadku Dody zakaz obejmuje: opuszczanie kraju, kontaktowania się z pokrzywdzonym, czyli Emilem H., a także zakaz kontaktu z innymi podejrzanymi w tej sprawie, a jedną z tych osób jest Emil S. Spotykając się z nim teoretycznie Doda złamała więc warunki zwolnienia z aresztu. Za lekceważenie decyzji sądu grozi kara do trzech lat więzienia. Istnieje jednak możliwość, że jako osobę bliską wykluczono go z tego zakazu. Czyżby Doda wreszcie przyznała, że łączy ich coś więcej niż "przyjaźń"?

bEpTphge
bEpTphgf

**Szczegóły zatrzymania Dody. Co Nositorba przyniósł na przesłuchanie i czemu nie zdążyła z doczepami?

**

bEpTphgy
KOMENTARZE
(203)
gość
4 lata temu
Do p*****a z nią dlaczego ona jest bezkarna juz po tylu pobiciach powinna siedziec teraz to juz sprawa kryminalna co jeszcze dodzie wolno moze kogos zamorduje a policja bedzie czekac z aresztowaniem 5 godzin zanim dodzia sie umaluje
Gość
4 lata temu
Ona cały czas myśli że jest bezkarna.
gość
4 lata temu
Hehe, nositorba- zawsze jak to czytam mam beke:D. A ją juz naprawdę nich przymkną będzie spokój.
bEpTphgz
Gość
4 lata temu
Czyli powinna iść do p*****a
gość
4 lata temu
Nositorba, wpakowałeś się na amen. Warto było ?
Najnowsze komentarze (203)
Ou nou
rok temu
Te wszystkie pobicia to jedna wielka sciema byle by z Dodzi zrobić wojowniczke
gość
4 lata temu
Emil S. w trakcie kontaktu musi jej zatykać gębę fivtem, żeby nie mataczyła w sprawie
gość
4 lata temu
Czemu nasze sady przymykaja oczy na to zo ona robi?? Wyjscie warunkowe z zakazem kontaktu z pewnymi osobami a ona pierwsze po wyjsciu to sushi z kolesiem z tej listy ??
gość
4 lata temu
A może Ona jest z PO?
gość
4 lata temu
Ona myślła że jest bezkarna.Arogancka,bezczelna i mało inteligentna.Tak została wychowana i teraz niech się rodzice cieszą że pójdzie do pierdla.Należy jej się to.
gość
4 lata temu
Skandal ,że ją wypuścili to jest zwykła przestępczyni widać dobra zmiana jest dla równych i równiejszych co na to Ziobro i Błaszczak znowu nic nie widzą.
Miro
4 lata temu
Krótko i na temat, zamknąć i nie pytać o przyczynę,,, dodzia i tak długo opierała się sprawiedliwości....... Jest jak wrzud na d***e. No co z tego, że może i ładna, ale tak g****a, że masakra.....
gość
4 lata temu
Doda lada moment przyjdzie twój czas, nie ciesz sie sztucznie. będzie wyrok:))))))))))))
bEpTphgr
gość
4 lata temu
gangsterzy
janka
4 lata temu
jak jej teraz ja to nie zamkna to uwierze,ze jest to zwykla prowokacja na potrzeby tego gownianego filmu!
4 lata temu
P****k
Gość
4 lata temu
Ktokolwiek wierzy, że nawet jak będzie wyrok, to pójdzie do więzienia? Morderca Krupa wymiguje się bezczelnie na oczach całej Polski, a oni rzucają ile to Doda nie przesiedzi. Śmiech na sali.
gość
4 lata temu
Czy to wszystko prawda? Moze tylko cyrk dla promowania filmu?
Gość
4 lata temu
Niby zakaz, ale bez przesady. Są razem, to co? Mają się rozstać bo zakaz?
...
Następna strona
bEpTphgT