Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wildstein krytykuje Rubik: "Po co minister ma się z nią spotkać? Seksu można nauczać prosto podobnie jak OBRÓBKĘ SKRAWANIEM"

235
Podziel się:

Publicysta twierdzi też, że uroda i rozwiązłość idą ze sobą w parze. "Rubik jest atrakcyjna, więc może posiadać spore doświadczenia seksualne"...

Wildstein krytykuje Rubik: "Po co minister ma się z nią spotkać? Seksu można nauczać prosto podobnie jak OBRÓBKĘ SKRAWANIEM"
bELeCxCJ

Miesiąc temu Anja Rubik wystartowała z kampanią edukacyjną sexedpl, która ma na celu poprawę stanu świadomości seksualnej. Modelka twierdzi bowiem, że w tej materii nie ma co liczyć na polityków, dla których edukacja seksualna w szkole jest w ogóle niepotrzebna, a jeśli już trafia do programów, to w komicznym i naiwnym wymiarze.

Niewątpliwym sukcesem kampanii jest fakt, że na rozmowę z Rubik zgodziła się minister edukacji Anna Zalewska. Co prawda przyznała, że kampanii nie zna, no ale skoro o spotach mówi pół Polski, to warto im się jednak przyjrzeć.

bELeCxCL

Innego zdania jest Bronisław Wildstein, prawicowy publicysta, który ostatnio spełnia się między innymi w felietonach w tygodniku W Sieci oraz w portalu W Polityce. Ostatnio Wildstein opublikował artykuł, w którym ostro krytykuje pomysł Rubik oraz samą modelkę.

Wildstein zastanawia się, że najwidoczniej Zalewska ma za dużo wolnego czasu, że zgodziła się na spotkanie z modelką. Pozwolił sobie nawet na obraźliwą uszczypliwość, pisząc, że... Rubik jest atrakcyjna, więc może posiadać spore doświadczenia seksualne. Najwidoczniej uważa, że uroda, zawód modelki i rozwiązłość idą ze sobą w parze.

Czym więc Rubik zasłużyła sobie na to niewątpliwe wyróżnienie? Czy wystarczy dobrze się prezentować? Pani Rubik to z pewnością atrakcyjna kobieta, a więc może posiadać spore doświadczenia seksualne. Czy ma to wystarczyć, aby minister edukacji rozważała z nią uczynienie z seksu przedmiotu szkolnego? - pyta na łamach portalu.

Dziennikarz porównał żądania Rubik do profesji ogrodnika i kucharza, z którymi jakoś minister edukacji się nie spotyka. Zaznaczył też, że "z pewnością mistrzostwo w wyżej wymienionych dziedzinach wymaga zdecydowanie więcej niż profesja modelki".

bELeCxCR

Wildstein zastanawia się także, czy Rubik zapoznała się z najważniejszymi dziełami literackimi poświęconymi erotyzmowi. Erotyzmowi, a nie seksowi, bo ten jest czysto techniczną czynnością, której można nauczyć jak... obróbki skrawaniem.

[Rubik] nie erotyzm chce uczynić przedmiotem szkolnym, a seks. A ten uznać można za czynność techniczną. Można go nauczać stosunkowo prosto podobnie jak obróbkę skrawaniem. Pozostaje pytaniem czy trzeba robić to w szkole, gdyż takie podejście do erotyzmu jest mocno nacechowaną ideologicznie redukcją - rozważa Bronisław.

Wildstein kończy swoje rozważania radą, że Rubik sama powinna otworzyć szkołę, w której będzie uczyć seksu...

Nieważne właściwie, jak skończy się spotkanie Rubik z Zalewską, istotne jest tylko jedno: na pewno nie chcielibyśmy uczyć się w szkole, którą założyłby Bronisław Wildstein.

bELeCxCS
bELeCxCT

**Warnke o #sexedpl Anji Rubik: Jedna z najważniejszych akcji społecznych ostatnich lat

bELeCxCU

**

bELeCxDm
KOMENTARZE
(235)
Gość
4 lata temu
Niesmaczne i niekulturalne jest jeśli mężczyzna pozwala sobie na takie uwagi względem kobiety.
gość
4 lata temu
to co powiedział jest tak głupie, że trudno (i chyba nie warto) tego komentować
gość
4 lata temu
A Bronek jest tak nieatrakcyjny, że należy wysnuć wniosek,że nie ma pojęcia o seksie Obrzydlwy typ a komentarz wzorowany na Sklepowiczu. Jak na Kawalera Orderu Orła Białego to bardzo kiepsko.
bELeCxDn
gość
4 lata temu
Uroda równa się większe doświadczenie seksualne? W takim razie pan Wildstein nie posiada żadnego. Po co się więc wypowiada?
gość
4 lata temu
Obróbka skrawaniem... Współczuję żonie.
Najnowsze komentarze (235)
gość
4 lata temu
straszny madrala ten pan- k****n
gość
4 lata temu
Jeśli ten pan uważa, że SEKS to mechaniczna obróbka- to ja współczuję jego kobiecie lub żonie Chyba bym się wtedy wyrzygała na niego. To okropne i niezwykle prostackie poglądy.
gość
4 lata temu
Człowieku, jak dla ciebie seks to mechaniczna obróbka- to współczuję twojej kobiecie lub żonie. Ja na takiego to bym się - w tym czasie - wyrzygała.
JA
4 lata temu
nie zgadzam sie z tym n...nie jest mezatka ..bo nie umiala byc mezatka choc byla ,,kobiety o takich jak ona pogladach a jednoczesnie osoby publiczne i publicznie wyrazajace swoje poglady musza sie liczyc z mozliwoscia krytyki i oceny tych pogladow przez innych
gość
4 lata temu
Rubik ktora sama nieraz twierdzila,ze seks jest jak sport ma nauczac dziewczynki. I co, jakos nie ma katolskiego rezimu...
gość
4 lata temu
ahhahahahah dobrze jej powiedział no w sumie samą prawdę ...
Gość
4 lata temu
Chciała, mogła. Jeśli nie robiła nikomu krzywdy to nie widze problemu. Fuj to jest zaglądanie innym w życie intymne, bo sie nie posiada własnego. Zazdrośc to taka brzydka cecha.
gość
4 lata temu
Ta panie przeszła przez wiele łóżek
bELeCxDf
gość
4 lata temu
dajcie ludowi chociaż zarządzać swoja d**ą
CWL
4 lata temu
Pijacka morda!!! Dziennikarskie beztalencie!!!
gość
4 lata temu
Buc.
gość
4 lata temu
A co wieszaki wiedzą o seksie?
ann
4 lata temu
Obleśny dziad!
gość
4 lata temu
ale g**b
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bELeCxDY
bELeCxDZ
bELeCxEa
bELeCxEb
bELeCxEc
bELeCxDH