Trwa ładowanie...
Przejdź na

Czwarta edycja "Rolnik szuka żony" hitem Jedynki. TVP zarobiła 14 milionów na reklamach!

106
Podziel się

Oglądalność jednego odcinka wynosiła średnio 3,84 miliona osób. To spadek aż o 800 tysięcy.

Czwarta edycja "Rolnik szuka żony" hitem Jedynki. TVP zarobiła 14 milionów na reklamach!
bCzQOIgR

W niedzielę Telewizja Polska wyemitowała finałowy odcinek czwartej już edycji _**Rolnik szuka żony**_, która zakończyła się trzema związkami, jedną ciążą i kilkoma skandalami. Wyszło bowiem na jaw, że kreowany na wrażliwego i łagodnego 33-letni Karol zwodził swoje kandydatki, aby ostatecznie wybrać czwartą kobietę, poznaną jeszcze przed przyjazdem trzech wybranych w ramach show Jagodę. Piotr też nie znalazł swojej miłości wśród uczestniczek programu, ale kiedy już poznał Katarzynę, to nie próżnował i szybko spłodził potomka. Przy okazji wyszło na jaw, że czarnowłosa Emilia napisała list nie tylko do niego, ale i do Karola...

Wiadomo już też, jak te rewelacje przełożyły się na oglądalność tego sezonu. Rolnik szuka żony jesienią tego roku oglądało średnio 3,84 miliona osób - i chociaż nadal jest to świetny wynik, to jest to spadek o aż 800 tysięcy osób względem poprzedniej serii. Mimo to Jedynka była oczywiście liderem w swoim paśmie, a na reklamach zarobiła prawie 14 milionów złotych. Największą popularnością cieszył się odcinek finałowy, który oglądało 4,55 miliona osób.

bCzQOIgT

Przypomnijmy, że TVP już ogłosiła castingi do piątej edycji show, której odcinek zerowy wyemitowany zostanie w Wielkanoc 2018 roku. Będziecie oglądać?

bCzQOIgZ
bCzQOIhu
KOMENTARZE
(106)
Gość
3 lata temu
Zbyszek i Małgosia wielkimi wygranymi tej edycji. Reszta rolników to żenada
poyebany karo...
3 lata temu
Karolek zrobił swoje kandydatki i widzów w karolka. Spotkał się parę razy z Jagodą, potem ona zasuwała w Norwegii, a on w tym czasie testował na wizji inne dziewuchy, by je kompletnie zlać i udawać zachwyt na "pierwszym spotkaniu" z Jagodą, niczym 15-letnia dziewica zachwycona swoim pierwszą miłością.
a zbych ciągl...
3 lata temu
Manowska taka wzruszona tym Zbychem, to niech sama się za niego weźmie, on potrzebuje kobity, a nie babskich łez i wzruszania się nad nim.
bCzQOIhv
Gość
3 lata temu
Gdyby nie Paweł i Małgosia to dla mnie ten program do końca straciłby na wiarygodności
gość
3 lata temu
Świetny program, ale wiadomo nie każdy od razu znajdzie odpowiedniego kandydata do ślubu, więc nie przesadzajmy i tak program jest lepszy od tvn-owskich produkcji
Najnowsze komentarze (106)
Frspojpodv
3 lata temu
Mikołaj to lowelas..i jeszcze nerwus,co pokazał w finałowym odcinku...dobrze, ze żadnej nie wybrał,bo by sie męczyła kobita z takim facetem... brrr
gość
3 lata temu
zaprosić bandziorka on ma hektary w doniczkach
Mikołaj
3 lata temu
Mikołaj miał możliwość wybrać piękną kobietę jaką była Renata. A szkoda
gość
3 lata temu
lepiej niech dobierają kandydatów to oglądalność wzrośnie
gość
3 lata temu
Będziemy oglądać!
Gość
3 lata temu
Mikołaj to żenada. A w zasadzie wszyscy uczestnicy i zgłaszające sie kandydatki jak i kandydaci chca się wylansowac i zabłysnąc.
Franek
3 lata temu
Te dwa towary od Piotrka co ich odesłał powinny jechać do Dziadka Mikołaja, ale by się dziadek kąpał z tymi babami, dobrze by się spiły winem i bal by był co nie.
swat ka
3 lata temu
Karol to s****a a jego starzy nie lepsi takie ciche wody
bCzQOIhn
nn
3 lata temu
TVP głuwna nie oglądam jakieś półtora roku
gość
3 lata temu
Nieprzyjemnie mi było oglądać Iwonę. Miała cały czas taki pełen pogardy wyraz twarzy, zniesmaczony ton, jakby była tam za karę. Nie popisała się tym że wspólnie z Ewą obsmarowywała Zbyszka za plecami. Bardzo nieładnie. Dla mnie najbardziej dwulicowa osoba w programie.
gość
3 lata temu
eryerty4
gość
3 lata temu
Przestańcie już z tą wspaniałością Zbigniewa i jego matki. Facet gra zagubionego i skrzywdzonego, a zobaczcie jakie szowinistyczne i chamskie obrazki wrzuca na swoim fb. A jego matka musi być wredna, apodyktyczna i wtrącająca się we wszystko. Było powiedziane w programie, że warczała na kandydatki. Może to ona zaczęła konflikt. Widzieliście migawki, a już wiecie, że jest wspaniała. Tylko dlaczego nie było problemu ze skromnymi mamami Karola i Piotra ? To właśnie wspaniałe osoby, nie wtrącające się w życie synów.
Gość
3 lata temu
Mikołaj to raptus bez manier. Panie powinny się cieszyć, że nie musiały z Nim zostać.
gość
3 lata temu
oj..o...joj....... nasz biedny misiek zbysiek wredna Ewa zniszczyła mu rozkwitającą miłość (czyli jego achy i ochy) do Iwony. jaki to on bidulek Gość ma 42 lata i to dorosły facet, a nie gimnazjalista podkochujący się w koleżance!!! Gdyby chciał to Iwonę by zdobył, a misio pysio nie robił NIC. Tylko po dwóch miesiącach wywalił swoje żale na Ewe - dlaczego Iwonie niczego nie powiedział??? no nie.... zostają przyjaciółmi..... serio jest taki fajny?? w jednym z odcinków dał jasno do zrozumienia do czego są kobiety. A Manowska jak płakała już po raz drugi nad misiem pysiem komedia
...
Następna strona
bCzQOIhP