Wtorek 28.11.2017 16:45

Gosia i Paweł z "Rolnik szuka żony" wychodzą z TVP (ZDJĘCIA)

Małgorzata Sienkiewicz Paweł Borysewicz Rolnik szuka żony Małgosia z Rolnik szuka żony

Małgorzata Sienkiewicz i Paweł Borysewicz to jedna z trzech par, które poznały się dzięki zakończonej właśnie czwartej edycji programu Rolnik szuka żony. Niestety, to również jedyna para, którą Telewizja Polska może "chwalić się" bez ryzyka oskarżeń o manipulację czy oszukiwanie widzów. Jeżeli chodzi bowiem o Piotra i Kasię, których historia również zakończyła się happy endem, to nie wiadomo do końca, kiedy i jak się poznali - wiadomo natomiast, że była to miłość od pierwszego wejrzenia, bo w drodze jest już ich pierwszy potomek. Karol, który ostatecznie nie wybrał żadnej ze swoich kandydatek, jeszcze przed ich przyjazdem na gospodarstwo spotkał się dwa razy z Jagodą, z którą dziś jest w związku. Nic więc dziwnego, że widzowie postrzegają go teraz jako niezbyt wiarygodnego człowieka.

Zobacz: Internauci są wściekli na Emilię po finale "Rolnika": "Niezła flądra! Myślała, że się nie wyda, że na dwa fronty zabezpiecza!"

Tymczasem Gosia i Paweł pojawili się wczoraj w Dzień Dobry Polsko, programie śniadaniowym Jedynki, żeby wraz z Martą Manowską opowiedzieć o kulisach czwartej edycji Rolnika. Po czterech miesiącach nadal wyglądają na bardzo zakochanych i planują wspólną przyszłość. Zobacz: Małgosia z "Rolnik szuka żony": "Święta spędzimy razem i zobaczymy, co przyniesie przyszłość"

Wychodząc z gmachu TVP Małgorzata była nieco zaskoczona obecnością fotoreporterów, podobnie zresztą jak niosący za nią walizkę Paweł. Ładnie razem wyglądają?

« Poprzednie 1/14

Gosia i Paweł z "Rolnik szuka żony" wychodzą z TVP

2Gosia i Paweł z "Rolnik szuka żony" wychodzą z TVP