Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ziemkiewicz chwali się, że korzysta z usług PROSTYTUTEK! "Panie oddające mi się za pieniądze traktowałem z większą rewerencją"

221
Podziel się

"Oburzające i groteskowe jest, że feministki chcąc dopiec pomiatającym nimi bydlakom porównują ich z Ziemkiewiczem" - napisał na Twitterze.

Ziemkiewicz chwali się, że korzysta z usług PROSTYTUTEK! "Panie oddające mi się za pieniądze traktowałem z większą rewerencją"
bCPydekB

Od niemal dwóch miesięcy na jaw wychodzą kolejne nadużycia seksualne, molestowania i gwałty w show biznesie. Za sprawą skandalu wokół jednego z najbardziej wpływowych producentów filmowych, Harveya Weinsteina, ruszyła lawina, która pociągnęła za sobą kolejne przestępstwa. Internetowa akcja #metoo, w ramach której do bycia ofiarami przyznały się największe gwiazdy, rozrosła się do ogromnych rozmiarów. Dziś mówi się już nie tylko o problemach z molestowaniem za oceanem, ale także w Polsce. Media huczą o możliwości popełnienia przestępstwa przez dwóch lewicowych dziennikarzy, Jakuba Dymka i Michała Wybieralskiego, którzy na łamach Codziennika Feministycznego zostali oskarżeni o seksizm, molestowanie seksualne i gwałt.

Sara Czyż, Dominika Dymińska, Patrycja Wieczorkiewicz i Agnieszka Ziółkowska stworzyły tekst opisujący nadużycia na tle seksualnym ze strony dziennikarzy, którzy na co dzień wspierali działania na rzecz kobiet i uczestniczyli w licznych manifestacjach na rzecz praw kobiet. Codziennik Feministyczny opublikował na swoich łamach artykuł, gdzie kobiety opisują sytuacje, z którymi spotykały się każdego dnia: "Będzie ruc*ane" lub "wsadzić język w ci*kę" oraz propozycja szefa do podwładnej: "Może pijaństwo i seks?"

bCPydekD

Autorki artykułu swoich oprawców porównały do prawicowego komentatora Rafała Ziemkiewicza, który znany jest z ostrych komentarzy na temat kobiet. Publicysta postanowił odnieść się do tej sprawy za pośrednictwem Twittera, który chcąc dopiec dziennikarkom przyznał się do korzystania z usług prostytutek:

Oburzające i groteskowe jest, że feministki chcąc dopiec pomiatającym nimi bydlakom porównują ich z Ziemkiewiczem. Chciałybyście, "siostry"! Bo ja nawet panie oddające mi się za pieniądze traktowałem zawsze z większą rewerencją, niż lewicowcy was, swoje koleżanki i podwładne.

Myślicie, że żona Ziemkiewicza jest dumna z internetowych poczynań swojego męża?

bCPydekJ
bCPydekK

**#dziejesienazywo: Rafał Ziemkiewicz: przekroczono Rubikoń śmieszności. Takiego stężenia absurdu jeszcze nie było

**

bCPydele
KOMENTARZE
(221)
Gość
3 lata temu
Obrzydliwy facet!😵
Gość
3 lata temu
Prosty, chamski dziad
gość
3 lata temu
to nie grzech przypadkiem? hipokryci p********i.
bCPydelf
gość
3 lata temu
prawica jaka jest każdy widzi
gość
3 lata temu
Nie ma to jak konserwatysta i katolik.
Najnowsze komentarze (221)
Armani
2 lata temu
Sra cc w feministki!Ziemkiewicz kozak!A wy lewackie robake buda! Buaaahaha :)))
gość
3 lata temu
Facet ma JAJA, jest inteligentny, nie to co Grzegorz z Wrocławia Schet z lumpenproletariatu lwowskiego
RAZ
3 lata temu
A lewactwo nie widzi własnej hipokryzji i głupoty.
Gośćloko
3 lata temu
A co na to twój psychiatra katoliku, co na to ksiądz który wciska w ciebie opłatek, co na to twoi wierni przyglupi czytelnicy, obrzydzenie jakie odczuwamy widząc twoja zaklamana twarz jest gigantyczne , z drugiej strony kto chciałby uprawiać seks z kimś takim, on musi placic
gość
3 lata temu
beznadziejny typ, nic dziwnego, ze Polki wola latynosow, Arabow, Turkow itd. Typowy slowianin to oblesna kreatura, wiele przykladow z mediow czy stadionow.Takiego kibola to tez tylko jakas alkoholiczka weznie.
Gość
3 lata temu
Jego żoną jest Aktorka?
Gość
3 lata temu
No i co z tego?nie on jeden.
all
3 lata temu
Niezła manipulacja, warto zapoznać się z tym artykułem Można oceniać RAZa jak się chce, ale przynajmniej mówi o tym co robił otwarcie, o tym, że to z jego winy rozpadło się pierwsze małżeństwo, że korzystał, a nie korzysta nadal itd. Nie obwinia nikogo za swoje porażki, nie robi z siebie białego rycerza jak lewaccy wojownicy o prawa kobiet albo takiej niedojdy jak alimenciarz Kijowski, który jak c***a żali się, że znajomi muszą mu kupować jedzenie i zbiera w necie kasę bo jak nie to wyjedzie do Anglii :D
bCPydekX
gość
3 lata temu
Ziemkiewicz, jaka ty jesteś s****a
gość
3 lata temu
Ależ ten koleś jest obleśny. Nie ma dziwne, że musi z usług prostytutek korzystać. Pewnie żona się go brzydzi i mu nie daje.
gość
3 lata temu
Żona dumna jak ch..
gość
3 lata temu
po tym co mówi i pisze nie dziwię się, że musi chłopina płacić za seks. podejrzewam, że stać go tylko na d***** z autostrady
gość
3 lata temu
NIech go żona poprosi, żeby się przebadał. A nie, przecież jak się wyspowiada, to go nic nie ruszy.
gość
3 lata temu
Niech się przebada.
...
Następna strona
bCPydelz