Wtorek 28.11.2017 22:30

Wystrojone celebrytki na urodzinach miesięcznika: Maffashion, Sandra Kubicka, Stan Borys... (ZDJĘCIA)

modapudelek Maffashion Paulina Smaszcz-Kurzajewska Stan Borys Sandra Kubicka Magda Mołek

Celebrytki chętnie przychodzą na urodziny czegokolwiek, nic więc dziwnego, że nie trzeba ich namawiać do świętowania jubileuszy popularnych magazynów. W połowie października bankiet z okazji 10-lecia dwutygodnika Party przyciągnął prawie 60 ściankowych wyjadaczek, przechodząc do historii jako jedna z "imprez roku". Wiele wskazywało na to, że wydarzenie z okazji 150. urodzin luksusowego amerykańskiego tytułu Harper's Bazaar będzie cieszyło się podobnym zainteresowaniem.

Zobacz: Tłum wystylizowanych celebrytek na urodzinach "Party": Siwiec, Steczkowska, Herbuś, Doda, Chodakowska... (DUŻO ZDJĘĆ)

Trudno stwierdzić, czy taki był zamysł organizatorów, ale na wtorkowej imprezie pod względem znanych nazwisk było dość kameralnie i różnorodnie. Na ściance pozowały wystrojone Maffashion, Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Sandra Kubicka, do których dołączyły Magda Mołek i Katarzyna Sokołowska. Wśród gości znaleźli się też Stan Borys z partnerką, Joanna Racewicz z tajemniczym mężczyzną, Agnieszka z Klanu i prezenterka Polo TV, Edyta Folwarska.

Zobaczcie zróżnicowane towarzystwo na urodzinach luksusowego miesięcznika. Kto wyglądał najlepiej?

« Poprzednie 1/14

Maffashion, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Sandra Kubicka i Magda Mołek

2Maffashion, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Sandra Kubicka i Magda Mołek