Trwa ładowanie...
Przejdź na

Poród Rosati będzie kosztował 75 TYSIĘCY. "Czeka na nią trzypokojowy apartament"

327
Podziel się

"Po porodzie zajmą się nią kosmetyczka, fryzjer i manikiurzystka" - donosi jeden z tabloidów.

Poród Rosati będzie kosztował 75 TYSIĘCY. "Czeka na nią trzypokojowy apartament"
bEhPofJx

Weronika Rosati dwa tygodnie temu wybrała się do Los Angeles, gdzie planuje urodzić swoje pierwsze dziecko. Podobno jej narzeczony, nie całkiem rozwiedziony ortopeda Robert Śmigielski "uruchomił światowe kontakty" i załatwił jej poród w klinice gwiazd Ceders - Sinai Medical Center. Weronice na pewno będzie miło rodzić że świadomością, że w tej samej placówce na świat przyszły dzieci Jessiki Alby, Frank Sinatra zmarł na serce, a idolka Rosati, Liz Taylor leżała w pokoju na piątym piętrze, podczas gdy Colin Farrell na oddziale położniczym wspierał Alicję Bachledę-Curuś, rodzącą ich jedynego syna. Wtedy jeszcze się kochali…

Jeśli chodzi o wsparcie, to Weronika liczy oczywiście na swojego narzeczonego, jednak on ma już czworo dzieci i, zdaniem Weroniki, niewystarczająco przejmuje się piątym. Ale podobno obiecał, że wyrobi się z przylotem przed pierwszymi skurczami.

bEhPofJz

Na razie Rosati może cieszyć się świadomością, że w klinice czeka na nią trzypokojowy apartament porodowy oraz cała armia stylistów. Jak donosi Super Express, Weronika za 20 tysięcy dolarów wykupiła najbardziej luksusowy pakiet, który oprócz wsparcia medycznego, zapewnia także usługi kosmetyczne i fryzjerskie.

Weronika może liczyć w tej klinice na wspaniałe warunki. Będzie miała dostęp nie tylko do najlepszej opieki lekarskiej na świecie, ale także zaraz po porodzie zajmą się nią kosmetyczka, fryzjerka i manikiurzystka - pisze tabloid. W szpitalu czeka już trzypokojowy apartament wyposażony w wannę z masażem. Placówka zapewnia również noclegi najbliższym rodzącej oraz całodobową ochronę.

Ponieważ Rosati należy do amerykańskiego związku zawodowego aktorów, liczy, że SAG pokryje część kosztów, związanych z porodem. Podobno mogą jej zwrócić nawet 3/4 zapłaconej kwoty. Zaś córka, która ma otrzymać imię po idolce mamy, Liz Taylor, otrzyma amerykańskie obywatelstwo.

bEhPofJF
bEhPofJG

**Dlaczego Weronika Rosati nie znosi obcisłych ubrań?

**

bEhPofKa
KOMENTARZE
(327)
gość
4 lata temu
Ludzie wiekaszej głupoty to nie słyszałam
gość
4 lata temu
Jak ją stać to czemu nie
gość
4 lata temu
Ale bzdury wymyslacie. Juz coraz bardziej załosne sa te Wasze bzdety wyssane chyba z dvpy innego dzinnikarza Pudelka....
bEhPofKb
Gość
4 lata temu
Fajnie . Ja w nawet na rzetelne badanie lekarskie po porodzie nie mogłam liczyć w Polsce :( ani na wsparcie laktacyjne . W lustro pierwszy raz spojrzałam po tygodniu .. taki był sajgon... ech
Gość
4 lata temu
Ile ona już jest w tej ciąży ? :D mam wrażenie ze to trwa już ponad rok
Najnowsze komentarze (327)
gość
4 lata temu
oswala lasce
gość
4 lata temu
A pół, nie przepraszam, całe głupki ekscytują się. Mi to lotto.
gość
4 lata temu
Po co te komentarze czemu to ma służyć ?Czy zdrowsi mądrzejsi jesteście z tego powodu? Lepiej Wam na duszy i w sercu? Zacznijcie kochać siebie a wówczas kochać będziecie drugiego człowieka i nie przyjdzie Wam do głowy taki pomysł by szkalować innych. Życzę miłego dnia
gość
4 lata temu
Co za glupoty. Ktore Miata ochote na fryzjera i nastrój na manicure zaraz po porodzie? Ja chciałam sie dobrze wyspać .
gość
4 lata temu
To chyba żart, Mój zwykly poród tyle kosztował w USA I to w normalnym szpitalu!! Mój insurance dzieki Bogu wiekszosc oplacił zostawiajac mnie z $2000 do zaplaty. Tak prosze państwa, tutaj to jedna wielka mafia jeśli chodzi o służbę zdrowia. Reality!
afrykaner
4 lata temu
w dawnej Polsce chłopki rodziły w polu,wycierały brochę wiechciem słomy i do roboty a dzieciak leżał w kartoflach,jak przeżył OK,jak nie to mała strata.
gość
4 lata temu
No i co z tego w jakich warunkach i za ile..Urodzi jak każda inna kobieta. Najważniejsze, żeby dziecko było zdrowe i była szczęśliwa w tym związku. Ale czy jest się szczęśliwym, kiedy pozbawia się inne dzieci ojca !!!
gość
4 lata temu
Czy on musi mieć zawsze starych ,brzydkich facetów????
bEhPofJT
gość
4 lata temu
Czy on musi mieć zawsze starych ,brzydkich facetów????
Gość
4 lata temu
Wychustala się za młodu za
Gość
4 lata temu
Przykre za te pieniądze można by było pomoc noworodkom które urodziły się chore i nie miały tyle szczęścia .
Gość
4 lata temu
Większość prywatnych klinik i oddzialow tak ma ... P******i nie liczcie na NFZ .
gość
4 lata temu
zamilcz s**o od dzieci wara tobie
viki
4 lata temu
abc wiedziała przed kim nogi rozłożyć, doktorek wiedział w czyją pisię zanurkować
...
Następna strona
bEhPofKv