Trwa ładowanie...
Przejdź na

Przeciwnicy Kijowskiego wpłacają na jego utrzymanie i piszą, co o nim myślą: "PODŁY ŻEBRAK bez cienia honoru!"

208
Podziel się

Internauci wpłacają symboliczną złotówkę, by odblokować możliwość komentowania: "Kijowski, ty nierobie do roboty, a nie żebrzesz" - piszą.

Przeciwnicy Kijowskiego wpłacają na jego utrzymanie i piszą, co o nim myślą: "PODŁY ŻEBRAK bez cienia honoru!"
bDoalJYR

Mateusz Kijowski po wygranych przez Prawo i Sprawiedliwość wyborach, założył Komitet Obrony Demokracji, przyciągając tysiące obywateli, którym nie spodobały się pierwsze decyzje nowego rządu, zwłaszcza dotyczące Trybunału Konstytucyjnego. Niestety, życie szybko zweryfikowało prawdziwe pobudki działalności w KOD-zie i bynajmniej nie miały one nic wspólnego z polityką partii rządzącej.

Działalność "polityczna" informatyka z końskim ogonem to równia pochyła prowadząca do całkowitej społecznej degradacji. Najpierw na jaw wyszły olbrzymie długi, których Kijowski narobił sobie nie płacąc alimentów, później okazało się, że lider KOD-u wypłacał sobie ogromne wynagrodzenie opiewające na kilkadziesiąt tysięcy złotych za rzekome usługi informatyczne, by na koniec żalić się na swoją ciężką sytuację życiową, winą za niepowodzenia obarczyć władzę i grozić wyjazdem z Polski - co w zasadzie byłoby z korzyścią dla obu stron. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że zła sława Kijowskiego nie dotarła za granice kraju więc słynący z nieczystych zagrań informatyk mógłby rozpocząć życie na nowo, a dzieci mogłyby się mniej wstydzić za swojego ojca nie musząc oglądać jego wystąpień w telewizji. Niestety, nieoczekiwanie nastąpił zwrot akcji - siostra Krystyny Pawłowicz postanowiła urządzić zbiórkę pieniędzy, aby Mateusz Kijowski mógł zostać w kraju. On sam wyliczył, że aby mógł wieść godne życie w ojczyźnie musiałby mieć do dyspozycji około 6 tysięcy złotych, co oczywiście poparł odpowiednimi kalkulacjami. Biorąc pod uwagę, że działacz obecnie jest bezrobotny, ciężko uwierzyć, że ktoś taki ma aż tak ogromne "żądania".

bDoalJYT

Jak się okazało - wszystko da się załatwić. Za pośrednictwem jednego z popularniejszych crowfundingowych serwisów udało się zebrać na godny byt Kijowskiego prawie 30 tysięcy złotych.

Ogrom uzbieranych pieniędzy to nie tylko zasługa zwolenników "działalności" Kijowskiego, ale przede wszystkim jego przeciwników. Z racji irracjonalnych pobudek, którymi kierował się założyciel zbiórki możliwość komentowania została wyłączona. Oburzeni internauci wzięli sprawy w swoje ręce co zaowocowało lawiną wpłat w wysokości minimalnej, symbolicznej złotówki, by za pomocą pseudonimu wyrazić swoje zdanie na temat zbiórki.

"Podły żebrak bez cienia honoru", "Chamie, nierobie, cwaniaku, sp... dziadu", "Rzucam złotówkę z pogardą leniwemu żulowi", "Kijowski, ty nierobie do roboty a nie żebrzesz", "Kijowski leniu weź się do roboty. Dostajesz oferty pracy i nie odpowiadasz. Jak długo zamierzasz jechać na plecach innych" - to tylko kilka przykładowych "podpisów", którymi posłużyli się "darczyńcy".

Myślicie, że można upaść jeszcze niżej?

bDoalJYZ
bDoalJZa

**Tłum zablokował Mateusza Kijowskiego

bDoalJZb

**

bDoalJZu
KOMENTARZE
(208)
Gość
3 lata temu
Ten facet jest porażką. Ludzie wpłacający równie g***i.
Gość
3 lata temu
Trzeba być chorym żeby tego patola wspomagać. Nie wierzę, że są ludzie którzy naprawdę go cenią
Gość
3 lata temu
Haha idealne!!!
bDoalJZv
Gość
3 lata temu
S********j m****e.
gość
3 lata temu
dajcie spokój, szkoda tej zlotówki. On i tak się nie przejmie bo jest szmatą bez honoru a kase przytuli. Lepiej kupcie sobie batonik za tą złotówkę.
Najnowsze komentarze (208)
gość
3 lata temu
Kijowski idealnie rozłożył na łopatki KOD swoimi zagrywkami.
Jeronimo
3 lata temu
Do Biedronki na kasę !
gość
3 lata temu
kijowski to zwykła s****a,naplułbym ci w morde na ulicy
gość
3 lata temu
O jaką praworządność walczył Walczył dla cwaniaków i złodziei z PO żeby mogli dalej okradać naród bez żadnej odpowiedzialnosci
gość
3 lata temu
niezły kawał wuja
gość
3 lata temu
obrzydliwa ku.wa meska
Gość
3 lata temu
No to mu pomusz . A********O
Gość
3 lata temu
Kufa, jak można sponsorować takiego oślizgłego knura?!? Mało to chorych dzieci czy rodzin żyjących na pograniczu nędzy??? Nie macie kogo wspierać? Ludu opamiętaj się!
bDoalJZn
Gość
3 lata temu
Panie Kijowski niestety pisza o panu w zlym swietle ale to prawda szkoda mi pana dzieci
gość
3 lata temu
gdzie te ku...y z kodu, co tak te ryje darły!!!? P********e alkoholiki!!
gość
3 lata temu
Nie, już niżej upaść nie można. Zdrowy, silny mężczyzna bez cienia honoru żebrze na jedzenie. Tfu
Gość
3 lata temu
Siostra Pawłowicz wie ze Krysia to dno dna!
gość
3 lata temu
a co te wszystkie celebryty którzy chodzili za nim jak stado baranów.
gość
3 lata temu
Panie Kijowski nie czekaj Pan na ,,Stypendium Wolności". Pakuj Pan siebie i rodzinę i wyjeżdżaj. Szerokiej drogi Panu życzymy.
...
Następna strona
bDoalJZP