Trwa ładowanie...
Przejdź na

Krzysztof Krawczyk ODMÓWIŁ UDZIAŁU w Sylwestrze z TVP! "Chodzi o brak profesjonalizmu organizujących"

215
Podziel się

Menedżer piosenkarza poinformował, że nie będzie wspólnego występu z Zenkiem Martyniukiem. Zaznaczył, że "nie chodzi o politykę".

Krzysztof Krawczyk ODMÓWIŁ UDZIAŁU w Sylwestrze z TVP! "Chodzi o brak profesjonalizmu organizujących"
bEhPdsAB

Zeszłoroczny Sylwester w Zakopanem organizowany przez Telewizję Polską okazał się jednym z nielicznych udanych przedsięwzięć Jacka Kurskiego. Zaangażowanie Maryli Rodowicz do spółki z gwiazdorem disco polo, Zenkiem Martyniukiem, było tak egzotycznym pomysłem, że chociażby z ciekawości spora ilość widzów zdecydowała się obejrzeć widowisko. Zachęcony niezłymi wynikami Kurski postanowił i w tym roku sięgnąć po sprawdzony sposób i ponownie zdecydował się na organizację imprezy w "stolicy Tatr".

Niestety, podobnie jak przy festiwalu w Opolu, wokół którego przez kilka miesięcy trwała publiczna awantura pomiędzy artystami, telewizją a władzami miasta, tak i teraz zaczynają już wynikać pierwsze spory.

Nieporozumienie zrodziło się pomiędzy organizatorami a Krzysztofem Krawczykiem, który rzekomo miał wystąpić na Sylwestrze w duecie z - a to niespodzianka - Martyniukiem właśnie.

bEhPdsAD

Informacje takie pojawiły się m.in. w Gazecie Wyborczej, która podała, że 71-letni piosenkarz uświetni imprezę swoim występem, co potwierdzili włodarze Zakopanego.

Okazuje się jednak, że sam Krawczyk nic o tym nie wiedział. Jego menedżer postanowił szybko zdementować plotkę, przy okazji całkowicie odcinając się od imprezy Kurskiego. Zaznacza przy tym, że nie chodzi o "politykę", ale o brak profesjonalizmu ze strony organizatora.

_Krzysztof Krawczyk nie podpisał jeszcze żadnej umowy z TVP. Były tylko może dwa telefony z biura TVP w tej sprawie. P**ostanowiliśmy odmówić. Nie chodzi tu o politykę, tylko o brak profesjonalizmu organizujących tę imprezę**_ - poinformował na łamach "Wyborczej" Andrzej Kosmala.

Do sprawy odniosły się także władze TVP, które za całe nieporozumienie oskarżają właśnie Gazetę.

bEhPdsAJ

W związku z publikacją, która ukazała się 2 października, na portalu krakow.wyborcza.pl, TVP oświadcza, że nieprawdziwa jest informacja, jakoby przedstawiciele Spółki informowali o tym, że Krzysztof Krawczyk weźmie udział w organizowanym przez TVP koncercie sylwestrowym w Zakopanem - przekonują w oficjalnym oświadczeniu. Telewizja Polska nie informowała o planach związanych z organizacją Sylwestra w Zakopanem, a tym bardziej nie podawała informacji o artystach, którzy ewentualnie wzięliby udział w wydarzeniu. Wszelkie negocjacje prowadzone przez TVP odbywają się zgodnie z zasadami poufności, aż do momentu sfinalizowania umów. Jest to kolejny przykład nierzetelnej publikacji ze strony „Gazety Wyborczej”, mający uderzyć w wizerunek Spółki.

bEhPdsAK
bEhPdsAL
Zobacz także: Krzysztof Krawczyk o nowej płycie, polityce i... Maryli Rodowicz
bEhPdsBe
KOMENTARZE
(215)
Gość
4 lata temu
Marylka z Doda transem wystapi
gość
4 lata temu
I prawidłowo! Nieważne jaka partia prowadzi TVP, ale prowadzi fatalnie!
Kasia 12 lat
4 lata temu
To straszne. Jak żyć bez Krawczyka?
bEhPdsBf
gość
4 lata temu
Mój przyjacielu byłeś mi naprawdę bliski... Mój przyjacielu.....
gość
4 lata temu
Chciałbym być marynarzem, chciałbym mieć tatuazeeeee
Najnowsze komentarze (215)
Szadiko84
3 lata temu
Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. Krawczyk i Maryla o tym zapomnieli... kasa, kassa, a to co reprezentują nie da sie juz nazwać wystepem artystycznym porażka...
KRAWCZYK-TRAG...
4 lata temu
PAN KRZYSZTOF KRAWCZYK WYGLADA OKROPNIE NA JUBILEUSZU -TRUBADURÓW --WYGLADAŁ STRASZNIE NAPOMPOWANA TWARZ -LEDWO SIE RUSZAŁ --JEGO KOLEDZY ZE SPOŁU ,WYGLADALI O NIEBO LEPIEJ OD KRAWCZYKA,PAN KRZYSZTOF WYGLADAL NA 80 LAT ,STRASZNIE -TAKZE PAN KRAWCZYK ,CHYBA JUZ NIE MOZE SPIEWAC ,BO WCALE Z KOLEGAMI NIE SPIEWAL -TAKZE ,ZEBY WYSTEPOWAC NA SYLWESTRA TO TRZEBA MIEC KONDYCJE -KTOREJ KRAWCZYK NIE MA
KRAWCZYK-TRAG...
4 lata temu
pan krzysztof krawczyk wyglada okropnie na jubileuszu -trubadurów --wygladał strasznie napompowana twarz -ledwo sie ruszał --jego koledzy ze społu ,wygladali o niebo lepiej od krawczyka,pan krzysztof wygladal na 80 lat ,strasznie -takze pan krawczyk ,chyba juz nie moze spiewac ,bo wcale z kolegami nie spiewal -takze ,zeby wystepowac na sylwestra to trzeba miec kondycje -ktorej krawczyk nie ma
gość
4 lata temu
On może sobie pozwolić Marylka pewnie będzie kręcić nosem a będzie pierwsza :)))
gość
4 lata temu
"Stare dziadzisko" niech lepiej siedzi w domu a nie się rozsypuje dla kasy.......
Gość
4 lata temu
Nie ten pan niech spiewa na Sylwestra dla kuracjuszy w Ciechocinku
magda
4 lata temu
i bardzo dobrze ze nie wystapi ten co ma okropny glos juz powinien odpoczywac a nie upominac sie o pieniadze powinien miec oszczednosci
gość
4 lata temu
Maryla i Doda to bedzie występ dwóch nawiedzonych kobiet.
bEhPdsAX
gość
4 lata temu
ale jak utrzyma 20 osobową rodzinę bawiąc się w politykę......gdyby nie pamiętał przypomnę/ jest artystą...\drugi raz nie zaproszą nas wcale\...
Juziu US
4 lata temu
Krawczyk z ciebie artysta jak z koziej doopy trąba,widziałem ciebie w Stanach ,dno,ani autem porządnie nie potrafisz jechać,przecież w najgorszych spelunach w stanach już ciebie nie chcieli słuchać a w Polsce myślisz,że jesteś Erwinem ?
gość
4 lata temu
Krawczyk jest the best
Gość
4 lata temu
Czy Polacy naprawdę nie widzą tej niespotykanej od 89 roku propagandy w TVP?? trzeba być uposledzonym żeby wierzyć w te debilizmy
rysiek
4 lata temu
dość oglądania pedryli w tv z Toruniem włącznie i bezpłciowym kaczorem
gość
4 lata temu
To ktoś jeszcze czyta tę gazecinę?
...
Następna strona
bEhPdsBz