Trwa ładowanie...
Przejdź na

Korwin krytykuje akcję #metoo: "Dziewczyna, której nikt nie molestuje, CZUJE SIĘ GORSZA! Molestowałem w życiu setki kobiet"

202
Podziel się

Janusz uważa, że molestowaniem są zwykłe komplementy, więc od molestuje od lat. "Kobiety zakładają miniówy i dekolty by złapać kogoś na tę przynętę. Z tego molestowania może bowiem rozwinąć się coś poważniejszego".

Korwin krytykuje akcję #metoo: "Dziewczyna, której nikt nie molestuje, CZUJE SIĘ GORSZA! Molestowałem w życiu setki kobiet"
bDHRgwol

Poglądy Janusza Korwin-Mikkego na kwestie feministyczne są znane od lat, bo poseł głosi je nawet w Parlamencie Europejskim, będąc od lat niezmiennie najgorszą reklamą naszego kraju. To tam Janusz perorował, że kobiety są mniej inteligentne, więc powinny zarabiać mniej, a zresztą i tak ich kartą przetargową jest biust, a nie IQ.

bDHRgwon

Nie trzeba więc było długo czekać, by polityk odniósł się do akcji #metoo, którą nazwał obrazowo "modą na wykrywanie "molestowania"". Korwin-Mikke uważa bowiem, że żadnego molestowania nie ma, bo wszystko jest wyolbrzymione - nawet sytuacja, w której ktoś chce uśmiechnąć się do kobiety odczytywana jest za złamanie zasad. Janusz nie wspomina jednak, co z klepaniem po tyłku, składaniem obleśnych propozycji czy gwałtem.

Po modzie na oblewanie się wodą i One Finger Challenge nastała moda na wykrywanie "molestowania". Na świecie żyje parę miliardów ludzi - co dowodzi, że miliardy kobiet były molestowane, bo bez tego ci ludzie by się nie urodzili. Słusznie więc zauważają feministki, że wykryte przypadki molestowania to drobny ułamek prawdziwej liczby - pisze na blogu Korwin.

Zdaniem europosła wykrywanie molestowania to tak naprawdę spisek lewicy, która boi się, że obecny ustrój zostanie obalony przez "prawdziwych" mężczyzn, więc próbuje zwalczać ich "miękkimi" sposobami takimi jak zakaz użycia broni palnej.

_Mężczyźni maja być stłamszeni - bo ONI boją się, że mężczyźni mogliby obalić obecny nieludzki ustrój. Stąd walka z agresją u mężczyzn, zakaz posiadania broni itp. Oni się boją. Kobiety są tu tylko narzędziem, oczywiście._

Początkiem "molestowania" są według Korwina już studia, na które większość kobiet idzie tylko po to, by złapać męża. To dziewczyny "molestują" mężczyzn, zakładając krótkie spódniczki i bluzki z głębokim dekoltem:

bDHRgwot

Oczywiście, zakładają miniówy i dekolty by złapać kogoś na tę przynętę. Z tego molestowania może bowiem rozwinąć się coś poważniejszego. Od czegoś przecież trzeba zacząć. A jeśli dziewczyna nie ma ochoty, to bez problemów może każdego zmrozić odpychającym tonem. A jeśli facet nie odbiera właściwych sygnałów - to dać w pysk. I po molestowaniu - tłumaczy polityk.

Dziewczyna, której nikt nie podrywa, nie zaczepia, nie molestuje czuje się gorsza, nie doceniona jako kobieta. Molestowałem w życiu setki kobiet, ponieważ dziś molestowaniem jest powiedzenie masz dziś promienny uśmiech - zakończył.

Macie na to jakiś komentarz?

bDHRgwou
bDHRgwov
Zobacz także: Tak Korwin-Mikke cieszył się kary w Parlamencie Europejskim. Uśmiechał się szeroko i klaskał
bDHRgwoO
KOMENTARZE
(202)
Gość
2 lata temu
Co za m***a. Szczerze mówiąc gdybym się dowiedziała, ze mój syn interesuje się tym starszym panem to bym eywalila z domu i niech zarabia na dworcu
Grzegorz
3 lata temu
Podryw jest czymś pozytywnym i jak świat światem kobiety chcą być podrywane. Janusz Korwin-Mikke o tym wciąż mówi i pisze. Niestety ludziom kojarzy się to z patologią. To problem tych skojarzeń a nie treści jakie pan Janusz wyraża. Aż dziw że można mieć tak duże problemy z rozumieniem prostych treści.
Korwinistka
3 lata temu
Korwin ma racje.Potwierdzają to badania naukowe.
bDHRgwoP
gość
3 lata temu
Była jedna taka co każdy podryw zaczęła zamieszczać na swoim profilu internetowym ze zdjęciem oprawcy. Jedni przesadzali z tekstami ale byli wśród nich i tacy co mówili jej, że Fajnie wygląda, lub pytali się czy nie chciała by się z nimi umówić... Czy to też jest molestowanie? Atrakcyjna dziewczyna budząca pożądanie u mężczyzn - olać ją czy zagadać? Nie wszyscy wiedzą jak rozmawiać z ładnymi dziewczynami ale to nie musi oznaczać, że mają coś złego na myśli. Jestem facetem ale zdarzało mi się, że dziewczyny na korytarzu w szkole rzucały mi teksty w stylu "zerżnęłabym cie". Mam się obrazić? Podać do sądu? Nie! Dla mnie to są t********y przekreślone na starcie ale i tak dają mi poczucie, że choć trochę się podobam kobietom.
gość
3 lata temu
Brawo ma racje nie popadajmy w paranoje.
jas
3 lata temu
panie Korwin kto panu w głowie tak napaprał, że plecie pan tylko głupoty?????
gość
3 lata temu
Łe tam stary dziaduch niech sobie plecie co chce a kto go sucha,jeszcze parę razy wierzgnie i sie niedługo wykopyrtnie,tyle jego co popytluje
gość
3 lata temu
Najlepiej uciąć drugą część wypowiedzi i zostawić tylko molestowałem w życiu wiele kobiet. Nie ważne że zaraz określił co rozumie przez molestowanie i że to był żart ogólnie.
gość
3 lata temu
Proste b***e jak wszyscy polscy politycy
Kobieta
3 lata temu
No nie moge czy ten d***l nie widzi ze się kompromituje? Jego zachowanie i poglądy świadczą tylko że ma coś nie tak z głową. Może lepiej jak wroci do jaskini. Ciężki przypadek z gościa zero inteligencji zero taktu zero obycia
gość
3 lata temu
d***l
Ojciec
3 lata temu
Ten gosc w kolko to samo. Juz sluchac sie nie da. A na temat sadow milczy. A taki z niego liberal. Przeciez dla gospodarki liberalnej podstawa sa sprawiedliwe i sprawne sady. A ten pan nic nie mowi o tym
gość
3 lata temu
Kijem bym go nie tknęła p******y stary odpychający staruszek.On jest zaprzeczeniem męższczyzny guj
bDHRgwoH
Gość
3 lata temu
Jak zwykle mówi wprost jak jest:)
...
Następna strona
bDHRgwpj