Wtorek 05.12.2017

Fan Popka, który pociął sobie twarz został ojcem? "Dziecko zdrowe, wszystko po dobrej myśli"

Fan Popka pociął sobie twarz Karol Sekuła Popek Monster

Fan Popka, który pociął sobie twarz został ojcem? "Dziecko zdrowe, wszystko po dobrej myśli"

Raper Popek musiał wyjechać z kraju, by nie wylądować w więzieniu. Za granicą nagrywał piosenki i "zabawne" filmiki, na których pokazywał brak szacunku do pieniędzy i zachowania po różnych substancjach odurzających. Na podbicie popularności wymyślił dość kontrowersyjny sposób: po powrocie do kraju postanowił przejść przez szereg zabiegów "upiększających". Poddał się między innymi wytatuowaniu gałek ocznych oraz skaryfikacji - zabiegowi polegającemu na wycięciu fragmentu skóry. Pech chciał, że "Król Albanii" stał się autorytetem dla wielu nastolatków. Ostatnio głośno jest o anoxi_cime czyli 21-letniej Oli Sadowskiej z Wrocławia, która idąc w ślady rapera postanowiła wstrzyknąć sobie tusz pod spojówkę. W wyniku nieprawidłowości straciła wzrok.

Zobacz: Fanka Popka wytatuowała sobie gałki oczne i... STRACIŁA WZROK! (FOTO)

Prekursorem upodabniania się do Popka nie była jednak Ola z Wrocławia, a Karol Sekuła z Kalisza, który kilka lat temu postanowił okaleczyć swoją twarz i również poddał się zabiegowi skaryfikacji, by wyglądać jak raper.

Postanowiliśmy sprawdzić co słychać u ofiary jednej z najgorszych metamorfoz. Okazało się, że po popularności, którą zdobył wykonaniem nieprzemyślanego zabiegu nie ma już śladu. Rany się zagoiły, strupy odpadły, a razem z nimi zniknął cały "fejm". Chłopak obecnie przebywa za granicą i jak się okazuje, najprawdopodobniej został ojcem.

Na swoim profilu chłopak zamieścił wpis: Dziecko zdrowe!!! Wszystko po dobrej myśli.

Niestety, entuzjazm świeżo upieczonego taty nie udzielił się jego fanom, którzy byli oburzeni, że "ktoś taki, jak on został ojcem":

"Szkoda, że ty chory" "Zje*any jesteś genetycznie to jak DNA twojego dziecka ma być dobre", "13-latkę zalał pewnie, bo takim imponuje" "Tygodniowa sława poszła razem z twoim strupem" - pisali internauci.

Wpisy, które aktualnie pojawiają się na jego profilach w mediach społecznościowych nie nadają się do cytowania. Większość dotyczy "hejterów, którzy zapomnieli o nim". Karol każe im wszystkim "się pie*dolić".

Myślicie, że żałuje swojej decyzji?

 

"Król Albanii" na lunchu w fast foodzie

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (553)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 553
Odpowiedz
944 38
zgłoś
gość 05.12.2017 14:29
każdy, nawet najgorszy imbecyl znajdzie chętną
Odpowiedz
657 35
zgłoś
Gość 05.12.2017 14:29
Pudel już serio nie masz o czym i o kim pisać?
Odpowiedz
77 8
zgłoś
Gość 05.12.2017 14:30
Masakra co się dzieje z tym światem :/
Odpowiedz
856 36
zgłoś
Gość 05.12.2017 14:30
Po co promować patologie? Dobrze, że ludzie o nim zapomnieli, nie ma kogo pamiętać 😉
Odpowiedz
543 30
zgłoś
Gość17 05.12.2017 14:30
Patologia
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 553