Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mama Dody: "To, co wyprawia pan Haidar przekracza wszelkie granice! Córka ma pecha do mężczyzn"...

975
Podziel się

"Była z nim niecały rok, już jest dwa lata po rozstaniu, a on ciągle ją gnębi i nas, niszczy jej życie i zabiera jej to co jest najcenniejsze, nie pozwala jej tworzyć " - mówiła wzruszona Wanda Rabczewska.

Mama Dody: "To, co wyprawia pan Haidar przekracza wszelkie granice! Córka ma pecha do mężczyzn"...
bCOVBwzV

Awantura między Dodą i Emilem Haidarem trwa już od dwóch lat, jednak przed ich rozstaniem też podobno nie było sielankowo. Haidar ujawnił, że narzeczona regularnie go szpiegowała i zakładała mu podsłuchy. Kiedy uznała, że zachował się niewłaściwie, porysowała mu samochód. Sąd, uznając ją za winną, upublicznił zapisy rozmów telefonicznych, w których piosenkarka wyjaśnia byłemu już wtedy narzeczonemu, że porysowanie samochodu było karą za to, że po rozstaniu wybrał się do kina z inną kobietą... Wyjaśniła mu także, że przecież mogła rzucić się z nożem na niego, ale wspaniałomyślnie wybrała samochód, tak więc mogło być jeszcze gorzej.

Pod koniec listopada "Dorota R". została wyprowadzona przez funkcjonariuszy ze swojego mieszkania i aresztowana, udało jej się jednak opuścić areszt po wpłaceniu kaucji. Teraz w cyklu Plejady Oczami matki pojawiła się Wanda Rabczewska, która opowiada o całej sytuacji ze swojej perspektywy. Jak się okazuje, cała ta sprawa dotknęła nie tylko zwaśnionych kochanków, ale i całą rodzinę Rabczewskich.

bCOVBwzX

Córka ma pecha do mężczyzn. Ona oddaje całą siebie, pomaga. Wszyscy pamiętamy jak było z Nergalem, ale nigdy tego nie żałuje. Niestety, ostatni związek kosztuje ją bardzo dużo zdrowia - i ją i nas - przyznaje szczerze. Niestety to co wyprawia pan Haidar przekracza wszelkie granice. Córka chciała skończyć znajomość już po pierwszym wspólnym wyjeździe. Stamtąd do mnie dzwoniła rozgoryczona, że Emil wypija ogromne ilości alkoholu i że nie może sobie z tym poradzić i z jego późniejszym zachowaniem. Mówiła, że jak wrócą do Polski to zakończy związek, ale Emil ciągle obiecywał poprawę, ale jak wiemy ta poprawa nigdy nie miała miejsca. Emil co innego mówi, a co innego robi. Jego kłamstwo było obecne cały czas. Córka wielokrotnie płakała. - tłumaczy genezę konfliktu.

Mama Dody przyznaje, że starali się jakoś pomóc Dorocie i Emilowi. Chcieli wspólnie z rodzicami partnera swojej córki spróbować poradzić sobie z jego nałogiem. Niestety, nie udało się:

Byliśmy zmuszeni przeprowadzić z Emilem rozmowę. Mężowi obiecywał, że zorganizuje spotkanie z rodzicami, na którym będziemy się wspólnie zastanawiać jak mu pomóc w tym problemie, ale nigdy do tego nie doszło - przyznaje.

Na koniec Wanda Rabczewska postanowiła zdementować medialne doniesienia. Wyznaje, że afera z Haidarem trwa zdecydowanie za długo, a mężczyzna rozgrywa konflikt tak, by uderzyć w czułe punkty jej córki. Ze łzami w oczach opowiada, że Emil zabiera Dorocie to, co najcenniejsze:

bCOVBwAd

Córka była z nim niecały rok, już jest dwa lata po rozstaniu, a on ciągle ją gnębi i nas, niszczy jej życie i zabiera jej to co jest najcenniejsze, nie pozwala jej tworzyć, nie pozwala jej nagrać płyty, nie może się skupić, a to co zrobił ostatnio z tym zatrzymaniem to już jest w ogóle karygodne - mówiła, hamując łzy. Dorotka jest wspaniałą osobą, oddaje całą siebie. Ma swój własny kodeks, nie potrafi zdradzić, skłamać i jest prostolinijna, tego samego wymaga od partnera. Przy tym jest bardzo czuła i bardzo wesoła.

Jak sądzicie, czy sąd będzie równie wzruszony?

bCOVBwAe

Doda i Kubicka plotkują w sklepie. Nowe przyjaciółki?

bCOVBwAy
KOMENTARZE
(975)
Gość
3 lata temu
No nic Wanda nie poradzi na g****a corke
Gość
3 lata temu
Żenada. Nie potrafi skłamać? A co z jej członkostwem Mensy?
gość
3 lata temu
patologiczna rodzinka
bCOVBwAz
gość
3 lata temu
To b****o przekroczyło wszystkie granice bezwstydu. Jaka matka taka córka.
Gość
3 lata temu
Tylko żeby się biedna wandeczka znowu nie pochorowała tak jak przez szulim
Najnowsze komentarze (975)
Gość
3 lata temu
A co ona takiego stworzyła. Artystka jednej piosenki. Nawet nikt nie pamięta co ona tam wystękiwała na scenie.
gość
3 lata temu
to moze niech nie lata co chwile za innym dziadem, co? niech sie zajmie soba a nie f....
Facet
3 lata temu
Ta jej MATKA to taka sama ZDZIRA jak jej CORKA to dno do potegi ta stara i mloda zyrujace na FRAJERACH wypowiedz tej starej to bezczelnosc to FACECI co ja bzykali nie maja szczescia i biora do LIZKA taka DODE aby sie wyproznic
gość
3 lata temu
Siostra przyrodnia nie miała na nic wpływu a jej się dostało.Doda jednak była z tymi panami i pracowała na pewne sytuacje,które się za nią ciągną.Czas na szczerość???
nicole.r
3 lata temu
Te Panie to dosłownie kwintesencja żenady...
bileter
3 lata temu
A córcia to taka niby święta jest, niech się pani mama nie pogrąża, pani córeczka to lepsze ziółko, brak sławy i zainteresowania sprawia, że robi się aggressywna.
gość
3 lata temu
Iloraz inteligencji ponoć wysoki ale rozumu za grosz - Matka wierzy w brednie córci i sama robi z siebie naiwną, Oj Wanda Wanda!!!
andrzej
3 lata temu
Doda jesteś jak cegła dziurawka do zalania betonem podziwiam ze masz chętnych na siebie murarzy chyba starzy i ślepi bo facet z klasą to napewno na ciebie nie zwróci uwagi powodzenia i szczęścia w zalewaniu
bCOVBwAr
Janek
3 lata temu
Zakłamana matka i zakłamana córka - obydwie wredne chamki.
gość
3 lata temu
To co wyczynia córeczka tatusia też daje dużo do myślenia.
gość
3 lata temu
Wskazana długa terapia, najlepiej w zakładzie zamkniętym pani Dody- dlaczego nikt jej tego nie powie?
gość
3 lata temu
Puszczalskie tak mają.
gość
3 lata temu
stara i zakłamana torba!!!a co ta blachara tworzyła poza skandalami????
Gość
3 lata temu
Najlepsze teksty jokera !!! córcia nie może tworzyć przez pana hajdara uwaga to trwa ponad 10lat chyba się jeszcze nie znali drugi !!!kodeksy Dorotki ważny punkt! nie zdradza a będąc z majdanem prola się jak stare prześcieradło ze wszystkimi ;wiadomo gruby penis i gruby portfel)podstawa dobre joker mitomanka czy karteczka była czytana
...
Następna strona
bCOVBwAT