Doda ociepla wizerunek: "Martwi mnie moja 90-letnia babcia. Ją takie doniesienia mogą zabić"

292
Podziel się

Celebrytka znów poskarżyła się na swój los w tabloidzie. "Wykorzystywane są organy śledcze do tego, by ziścił się plan zemsty za to, że odeszłam od człowieka".

Doda ociepla wizerunek: "Martwi mnie moja 90-letnia babcia. Ją takie doniesienia mogą zabić"

Doda przez wiele lat żyła w przekonaniu, że stoi ponad normami moralnymi, obowiązującymi wszystkich ludzi. Sprawy sporne zwykła załatwiać za pomocą pięści lub innych form przemocy. W 2007 roku szarpała się w windzie z raperami Grupy Operacyjnej. W 2011 roku pobiła Monikę Jarosińską w warszawskim klubie. Dorota ma na koncie także bójkę z Agnieszką Szulim w chorzowskiej toalecie oraz zarzut z art. 222 kodeksu karnego, czyli "naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego w związku z pełnieniem obowiązków służbowych". Okazało się, że wraz z przyjaciółką szarpały się z policjantami, gdy ci poprosili je o okazanie dokumentów. Żadna z jej ofiar nie doczekała się jednak sprawiedliwości, nawet były menedżer, Jakub Majoch. Mimo że kamery ulicznego monitoringu zarejestrowały, jak Doda znęca się nad nim torebką, sprawę umorzono.

Jednak były narzeczony piosenkarki, Emil Haidar, z którym rozstała się dwa lata temu, postanowił, że jej nie odpuści i dopilnuje by Polacy dowiedzieli się, jaka jest naprawdę. Z upublicznionych przez sąd nagrań rozmów telefonicznych, w których tłumaczy Emilowi, żeby nie płakał nad porysowanym samochodem, bo równie dobrze mógł sam oberwać od niej nożem, wyłania się obraz osoby nie całkiem zrównoważonej.

Wygrany proces o porysowanie samochodu najwyraźniej dodał Haidarowi skrzydeł. Postanowił pójść za ciosem i pozwać Dodę o nasłanie na niego płatnych zbirów, którzy poradzili mu, by jak najszybciej przelał na konto Dody milion złotych, argumentując "prośbę" groźbami karalnymi.

Skończyło się aresztowaniem piosenkarki i wnioskiem mecenasa Romana Giertycha, reprezentującego Haidara w sądzie, o zmianę kwalifikacji czynu na działanie w zorganizowanej grupie przestępczej. Grozi za to do 10 lat pozbawienia wolności bez możliwości wydania wyroku w zawieszeniu.

Piosenkarka idzie w zaparte, że nie ma sobie nic do zarzucenia, a jedynie padła ofiarą "mściwej arabskiej krwi" Haidara. W tej sprawie w pełni zgadza się z nią mama, Wanda Rabczewska, która najwyraźniej jest dumna z tego, że udało jej się wychować córkę bezstresowo, by w dorosłym życiu nie miała obiekcji przed biciem ludzi i niszczeniem ich mienia.

Tymczasem Doda postanowiła poskarżyć się tygodnikowi Na żywo, że przez to wszystko babcia się o nią zamartwia, a jest słabego zdrowia.

Wykorzystywane są organy śledcze do tego, by ziścił się plan zemsty za to, że odeszłam od człowieka - wyjaśnia piosenkarka. Jestem silna i radzę sobie z tymi emocjami. Martwi mnie tylko moja babcia. Nie mam dzieci, więc martwię się o rodzinę, a moja babcia ma 90 lat, latem przeszła atak serca i do dziś nie wróciła do zdrowia. Ją takie doniesienia mogą zwyczajnie zabić. Babcia chce, żebym spotkała wreszcie odpowiedniego mężczyznę, modli się o to.

**Kubicka mało co nie otruła Dody? Rabczewskiej skręciły się kiszki

**

KOMENTARZE
(292)
Gość
2 lata temu
Bzdury Doda gada! Jak nawywijala to nie myslala o babci ani o rodzicach. Probuje nas na litosc brac.
gość
2 lata temu
No jaka bezczelna! A jak pokazywałaś du...ę na prawo i lewo to myślałaś, co babcia powie? Jak nożami rysowałaś samochód swojemu byłemu, który cię tak prześladuje, to myślałaś o niej? Jakim trzeba być podłym, aby chować się za plecami starszej osoby?
gość
2 lata temu
Tak, matka dostaje raka a babcia prawie umiera i oczywiście to wina wszystkich wokół a trans niewinny
gość
2 lata temu
Dodon, nie osmieszaj sie
Lula
2 lata temu
Nie moge się zdecydować która głupsza: Doda czy Marina
Najnowsze komentarze (292)
gość
2 lata temu
Kiedy po przesłuchaniu wychodziła z prokuratury to szczerzyła zęby jak g***i do sera i nie widac było, że zamartwia się o chorą babcię.
Szara
2 lata temu
A właśnie...co stało się z tymi pieskami,które Majdan wyprowadzal Dodzie na spacerki??
Gość
2 lata temu
To chyba ty i*****o się mścisz za co ze odszedł i miał na ciebie n*****e to on inna zabrał do kina nie ciebie to ty chciała kasy i porysowała auto wiec zamknij się już Rabczewska
Heh
2 lata temu
Nie kombinuj. Wracaj do Majdana;)
gość
2 lata temu
Jest porywcza ale też oddana i nie uprawia gierek, a wybiera sobie dno nie facetów
istni kiepscy
2 lata temu
madame pi.z.dz.i.piorko, kacza wara juz zupelnie odleciala. najpierw zaplakana mama a teraz zestresowana, chora babcia, a to wszystko wina hajdara, agi starak, gorniak, steczkowskiej, brata,siostry z nieprawego loza ,policjantow,sedziow, i kogo tak jeszcze? A pewnie tez i tuska to wina ,a moze to kaczynskiego i pisu wina? Winni wszyscy tylko nie agresor z silikonu! Bo doruncia taka prawa,grzeczna i niepokalana no swieta dziewica poprostu. Caly swiat sie uwzial na taka swieta ,mila,uprzejma,niewinna pensjonarke dosiunie,o bozesz ty moj!
gość
2 lata temu
Nie trzeba rozrabiać to rodzina nie będzie miała powodu do wstydu i zmartwień
amg
2 lata temu
Gorzej jak babcia dowie sie prawdy a nie plotek
gość
2 lata temu
To niech nie dostarcza babci trosk....
gość
2 lata temu
jak ci nie wstyd !!!
Gość
2 lata temu
Ile rodzinnych ocieplających wizerunek artukułów. Zaraz będą negatywne komentarze a Dorota rabczewska powie, ze oni nie są publicznymi osobami i nie można tak,
Gość
2 lata temu
Matka Dody ma strasznie wredny ryj
Fajna baba
2 lata temu
Nowy rok może być dla Dody trudny. Jednak trzeba poczekać na prawomocny wyrok sądu.
gość
2 lata temu
Boże jaka to musi być żałosna kobieta. Nie chciał być z nią, więc porysowała mu samochód. Kto tu za kim szalał? Miłość naprawdę odbiera rozum.
...
Następna strona