Trwa ładowanie...
Przejdź na

Głogowska ZAPRZECZA, ŻE KUPOWAŁA KOKAINĘ: "Tracę pracę i szacunek! Będę walczyła o DOBRE IMIĘ!"

255
Podziel się

Według informacji "Super Expressu", tancerka i była partnerka Piotra Gąsowskiego miała kupić narkotyki za ponad 5 tysięcy złotych. "Nie wiem, skąd wzięli te informacje, kto miałby im je udostępnić" - wyjaśnia.

Głogowska ZAPRZECZA, ŻE KUPOWAŁA KOKAINĘ: "Tracę pracę i szacunek! Będę walczyła o DOBRE IMIĘ!"
bDSBcJnV

Proces dilera celebrytów, który ruszył na początku listopada, z pewnością zachwieje kilkoma karierami znanych i lubianych gwiazd. No, może poza "karierą" tancerza Rafała M., który łamanie prawa przerabiał już kilkukrotnie. Najistotniejsze jest jednak to, że do mediów trafiają coraz poważniejsze nazwiska. W piątek Super Express otwarcie napisał, że kokainę kupowali między innymi Anna Głogowska i Piotr Gąsowski. Aktorka miała dzwonić do Cezarego P. blisko 30 razy i wydać u niego ponad 5 tysięcy złotych - przy założeniu, że kupowała tańszą, mniej czystą kokainę.

WP Gwiazdy skontaktowały się z Głogowską i poprosiły o komentarz, którego odmówiła Super Expressowi. W rozmowie z portalem była już zdecydowanie bardziej wylewna: Głogowska wszystkiemu zaprzeczyła, żaląc się, że jej kariera jest na skraju załamania, a tabloid napisał nieprawdę.

bDSBcJnX

Złożyłam bardzo obszerne wyjaśnienia w prokuraturze na temat znajomości z tym panem i nie ma podstaw do prowadzenia wobec mnie żadnego postępowania, nie dostałam wezwania na żadną rozprawę sądową, nawet w charakterze świadka - mówi Głogowska. Nie wiem więc, jakim prawem "Super Express" publikuje moje zdjęcie w tym kontekście, nie stawiając nawet żadnego znaku zapytania. Nie wiem, skąd wzięli te informacje, kto miałby im je udostępnić.

Ta sprawa uderza nie tylko we mnie, ale też w moją rodzinę i przyjaciół. To jest już sprawa karna. Tego się nie da odwrócić, ja już tracę pracę i szacunek, liczę tylko na mojego dobrego prawnika, że pomoże mi oczyścić moje nazwisko - skarży się tancerka. Bardzo liczę się z opinią publiczną i bardzo ją szanuję. Dlatego też jest mi przykro, że jestem stawiana w takim kontekście. Najgorsza w tej sytuacji jest bezradność. Nikt z prasy do mnie nie zadzwonił, nie sprawdził, nie zapytał, co mam do powiedzenia. Jestem pewna, że prokuratura nie ujawnia takich informacji. A nawet jeśli podano, że jestem w jakiś sposób związana z tą osobą, dlaczego nikt nie zapytał mnie o to, czy składałam już wyjaśnienia w tej sprawie.

Była partnerka Gąsowskiego zapowiedziała także, że będzie walczyć o dobre imię w sądzie, bo tak poradzili jej przyjaciele i prawnik:

Na pewno się nie poddam i będę walczyła o dobre imię. Na początku się załamałam, ale na szczęście mam przy sobie przyjaciół i prawnika, którzy mówią, żebym się nie załamywała, żebym nie rezygnowała z życia publicznego, nie chowała, bo nie zrobiłam nic złego - deklaruje. Tu chodzi nie tylko o nas, ale o naszą rodzinę, naszych bliskich. Ta sprawa dotyka też inne osoby publiczne, bo okazuje się, że każdy może rzucić oszczerstwo, ale uważam, że trzeba z tym walczyć. Nie wiem, czemu to ma służyć, to przecież krzywdzi wiele osób, może ludzie szukają sensacji.

bDSBcJod

Przypomnijmy, że Cezary P. też wypierał się znajomości z Głogowską, twierdząc, że miała jedynie uczyć tańca jego wnuczkę: Cezary P. WYPIERA SIĘ klientów: "Nie znam Mongoła Bilguuna A., ani tancerza Rafała M.!"

bDSBcJoe

**Rozbawiona Glogowska bawi się ze szczeniakiem w parku

bDSBcJof

**

bDSBcJoy
KOMENTARZE
(255)
Gość
3 lata temu
Chyba nikt nie myśli że powie: tak, kupowałam.
gość
3 lata temu
teraz kazdy bedzie zaprzeczal, tak jak sportowcy na dopingu,
Gość
3 lata temu
Moze faktycznie chodzilo o kontakty zwiazane z nauka tańca córki tego dilera a juz z Głogowskiej zrobili narkomanke.
bDSBcJoz
Gość
3 lata temu
Czu są jeszcze jakieś talenty i autorytety w tym kraju? Czy tylko analla i marina?
gość
3 lata temu
prawie wszyscy celebryci ćpają. Ciągłe imprezy, kasa za nic to sie we łbach poprzewracało niektórym słoikom.
Najnowsze komentarze (255)
Gość
3 lata temu
Jesli kupowała narkotyki to nie odpowie jak zwykły kowalski za to ze jest sławna i ma kase nie powinno dawac jej zadnej taryfy ulgowej ale pewnie da
jallaaaaaa
3 lata temu
hahahah zarli wszyscy!!!
gość
3 lata temu
Z podwalin do zakwalifikowania prowadzenia powoda jak bezprawie pełnomocnictwa podmiotowego i przeznaczenia art. 5 KC. Eksperymentowanie z wykorzystaniem powoda zakrętu medykamentów na adaptację modela, jakiego solidności pozwana nie zawarowała, nie istnieje przeciwnego z regułami współegzystowania nieobywatelskiego, rozumianymi w charakterze takie zachowanie, w owocu którego wynika misja czy też uprawienie przerwane przy użyciu taryfę zacną albo służące dokonaniu poziomu sprawie podlegającego odmownej ewaluacji cnej. Wystąpienie z życzeniem zakrętu dofinansowania nie narusza także wytycznej sprawiedliwości ani trafności. anga-rihanna.bloog.pl
gość
3 lata temu
Z kanwy do zakwalifikowania zachowania uczestnika jak bezprawie prawidła subiektywnego natomiast przeznaczenia art. 5 KC. Sondowanie dzięki uczestnika zakrętu farmaceutyków na adaptację projektu, którego trwałości pozwana nie umożliwiłaby, nie jest dysonansowe spośród kanonami współegzystowania wspólnego, rozumianymi w charakterze takie behawior, w efektu którego wstaje obowiązek względnie uprawienie wstrzymane dzięki taksę przyzwoitą bądź służące dokonaniu poziomu sprawy podlegającego pejoratywnej ocenie moralnej. Przemowa spośród roszczeniem zakrętu dofinansowania nie pogwałca też regule słuszności ani praworządności. anga-rihanna.bloog.pl
mama mama
3 lata temu
po co wiązałaś się z tym infantylnym bucem a mama cię ostrzegała od takich facetów trzyma sie z daleka
gość
3 lata temu
Aktorka ?????
Diler życia
3 lata temu
Ona ciągnie jak zelmer. Potwierdzone info.
Szypki lopes
3 lata temu
Dajcie lasce żyć.. nigdy nie byliście nafurani koksem?
bDSBcJor
Gość
3 lata temu
Glogowska jedno wyjscie.. Oddaj wlosa do badan a bedzie JASNE.. . A wtedy mozesz do sadu.. Inaczej....jestes cpun
gość
3 lata temu
Niszczycie ludziom zycie!
gość
3 lata temu
Nie mogę patrzeć na tego wstrętnego babsztyla , i tego obleśnego knura
gość
3 lata temu
Zawsze ma dziwne oczy i jest podekscytowana, na bank bierze
gość
3 lata temu
Ona ma jakies dobre imię?!?!
gość
3 lata temu
oj tam oj tam nikt cie nie obwinia a wręcz dodaje ci to pazura nie potrzeba sie tak wypierać
...
Następna strona
bDSBcJoT