Trwa ładowanie...
Przejdź na

Polański odpowie za molestowanie 10-letniej dziewczynki? "Policja w Los Angeles bada zarzuty"

221
Podziel się

Choć zarzuty są przedawnione, amerykańska policja nie odpuszcza sprawy. 84-letni reżyser wreszcie doczeka się sprawiedliwej kary?

Polański odpowie za molestowanie 10-letniej dziewczynki? "Policja w Los Angeles bada zarzuty"
bEgyfwNx

Afera wokół Harveya Weinsteina, którą od kilkunastu tygodni żyje Hollywood wywołała w mediach burzliwą dyskusję na temat molestowania seksualnego. Coraz więcej sławnych kobiet przyznaje się do tego, że było ofiarami producenta, a dzięki akcji zapoczątkowanej w serwisach społecznościowych pod hasztagiem #metoo, miliony kobiet na całym świecie dzielą się własną historią.

Jedną z burzliwych i kontrowersyjnych historii opowiedziała kalifornijska artystka, Marianne Barnard. Kobieta publicznie wyznała, że Roman Polański molestował ją w 1975 roku, gdy miała 10 lat. Do zdarzenia miało dojść na plaży w Malibu, polski reżyser robił jej wtedy zdjęcia, najpierw w bikini, a potem w płaszczu. Na koniec kazał jej się rozebrać i pozować w samym futrze, choć dziewczynka się temu sprzeciwiała.

bEgyfwNz

Marianne zwierzyła się z upokarzających doświadczeń nie tylko w prasie, ale i na policji w Los Angeles. Obecnie biegli przyglądają się sprawie.

Policja w Los Angeles w stanie Kalifornia bada zarzuty, mimo ich przedawnienia, że reżyser Roman Polański w 1975 roku molestował 10-letnie wówczas dziecko - poinformował dziennik Los Angeles Times.

Jeden z funkcjonariuszy w rozmowie z gazetą przyznał, że policja angażuje się w wyjaśnianie takich zarzutów, choć czasami nie można już ich postawić, ponieważ nowe dowody mogą pomóc prokuraturze w wyjaśnianiu innych dochodzeń.

Po wybuchu skandalu, 84-letni dziś Polański zaprzeczył zarzutom Bernard, a jego agent w oficjalnym komunikacie przesłanym do mediów, poinformował że "nie wie, kim ona jest". Los Angeles Times przypomina, że dotychczas co najmniej sześć kobiet oskarżyło reżysera o molestowanie seksualne, z czego większość była w momencie popełniania przez niego zarzucanych czynów nieletnia. Sam reżyser zdaje się tym nie przejmować i wciąż uchodzi za "ważną postać" amerykańskiego przemysłu filmowego, jest także aktywnym członkiem Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej.

bEgyfwNF

Wierzycie w to, że jeszcze spotka go kara?

bEgyfwNG
bEgyfwNH

* *Harvey Wesintein oskarżony o molestowanie. Jaka przyszłość czeka przyjaciela Weroniki Rosati?


bEgyfwOa
KOMENTARZE
(221)
Gość
4 lata temu
Podwójne standardy. Dla pedofilii powinna być obowiązkowa kastracja
Gość
4 lata temu
Dla mnie jest to dziwne, ze inna dorosła osoba nie zareagowała a pewnie była tam taka
Gość
4 lata temu
Gdzie była wtedy matka??!!!
bEgyfwOb
Gość
4 lata temu
Mam nadzieje ze kiedys ten stary pedofil zaplaci za to co robil
Gość
4 lata temu
Sami zboczency
Najnowsze komentarze (221)
gość
3 lata temu
stary jest wiec nie pamieta. a tak powaznie, to zaden z nich nigdy nie przyznaje sie do winy. jakby sie przyznal to latwo bylobo go skazac. a nie chce przeciez siedziec.
dacbv
4 lata temu
o popatrz. ale jej się przypomniało dobrze że nie za 20 lat
Gość
4 lata temu
A co ona jako 10 latka skrywala pod bikini i po co lazla na plaze z doroslym facetem zamiast bawic sie lalkami
gość
4 lata temu
Dajcie zyc chlopu...stare durne baby...pieniedzy chyba chca
Gość
4 lata temu
Zastanawiam się jak jego żona może na niego patrzeć dla mnie jest obrzydliwy w życiu bym się nie wzięła za takiego gościa bałam się o własne dzieci. A jakim on jest ojcem i człowiekiem w oczach własnych dzieci. Wstydzilabym się takiego ojca. Smutne że mamy jakąś podwójna sprawiedliwość. Jednym jakoś wszystko uchodzi innym nie.
gość
4 lata temu
Nie wierze w te bzdury sprzed pół wieku.
gość
4 lata temu
......nie. bo oni są bezkarni
Gość
4 lata temu
Litości
bEgyfwNT
Gość
4 lata temu
Polański to PEDOFIL. Dlaczego jeszcze nie siedzi . Dlaczego prawo pozwala żeby kupił z pokrzywdzonych ludzi. Dlaczego rządyrząd dają przyzwolenie żeby tacy zwyrodnialce chodziły na wolności. Za karty z tym dziadek!!! Bezkarna ś****a z niego.
gość
4 lata temu
POWINIEN SIEDZIEĆ W WIĘZIENIU
gość
4 lata temu
On prędzej umrze niż odpowie za jakiekolwiek swoje czyny
Gość
4 lata temu
Dziwne ze dopiero teraz wszyscy sobie o molestowaniu przypominają po latach . A może ktoś postanowił Polańskiego po prostu uziemnif
pola
4 lata temu
Stary pedofil...
gość
4 lata temu
Te molestowane dzieci były wysyłane na te sesje przez rodziców, oni tez powinni odpowiadać za brak opieki.Może to nawet akceptowali,tak jak rodzice poznańskich chórzystów.
...
Następna strona
bEgyfwOv