Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zień "rozlicza się" z byłym mężem: "Grał rolę wybawiciela, terapeuty. Byłem ŁATWĄ OFIARĄ"

291
Podziel się

Maciej twierdzi, że Antonio wykorzystał jego "słabszy moment". "Pewnych błędów już nie popełnię" - zarzeka się projektant.

Zień "rozlicza się" z byłym mężem: "Grał rolę wybawiciela, terapeuty. Byłem ŁATWĄ OFIARĄ"
bEgjPydN

Choć w polskim show biznesie jest wielu homoseksualistów, tylko nieliczni zdecydowali się ujawnić swoją orientację. Jednym z nich jest Maciej Zień, który dokonał coming outu na początku 2014 roku, choć plotki o tym, że jest gejem krążyły od wielu lat. Projektant "wyszedł z szafy" publikując na Instagramie zdjęcia z ówczesnym chłopakiem. Jeszcze większym zaskoczeniem było, gdy poinformował, że on i Antonio planują ślub.
Uroczystość odbyła się 5 maja w Brazylii, gdzie od kilku lat prawo dopuszcza zawieranie małżeństw jednopłciowych. Zień chwalił się w mediach społecznościowych zdjęciami obrączek i chętnie publikował zdjęcia ukochanego, pod którymi wyznawał mu miłość.

Zawarcie małżeństwa zbiegło się ze skandalem wokół Zienia, którego firma przechodziła wówczas kryzys finansowy. Między nim a współpracownikami doszło do poważnego konfliktu - oskarżano go o działanie na szkodę spółki. Zień wyjechał wówczas do Brazylii i zerwał kontakt ze wspólnikami, a po odbiór ubrań z siedziby firmy wysyłał osoby trzecie, choć nie miał do tego prawa. Gdy w końcu osobiście pojawił się w butiku, doszło do awantury z udziałem policji.

bEgjPydP

Mówiło się, że ślub miał być sposobem na ucieczkę i odwrócenie uwagi od afery w firmie. Gdy sprawa nieco przycichła, w małżeństwie Zienia zaczęło się psuć. W lipcu okazało się, że małżeńska sielanka dobiegła końca, a Antonio opublikował na Facebooku szereg postów i komentarzy, w których poinformował o rozstaniu z polskim celebrytą. W pełnych goryczy wpisach sugerował, że to Zień go porzucił.

Wzorem wielu innych gwiazd Maciej doszedł najwyraźniej do wniosku, że na opisywaniu prywatnych brudów może jeszcze zarobić. Niedawno wydał autobiograficzną książkę pt. "WięZIEŃ sukcesu", w której postanowił "rozliczyć się" z przeszłością, w tym także z wątkiem dotyczącym Antonia.
Zień twierdzi, że w czasie gdy poznał Brazylijczyka, był zagubiony, a on wykorzystał jego słabą sytuację finansową i psychiczną. Byłego męża opisuje jako osobę wyrachowaną i fałszywą.

Gdzieś w środku bardzo pragnąłem zmienić swoje życie. Na fali takiego poczucia, że musi być inaczej, związałem się z kimś. Kiedy teraz o tym myślę, tym bardziej patrząc, jak ta historia się skończyła, postawiłbym tezę, że jest taki typ ludzi, którzy czują - każdy z nas ich spotkał - czują słabość innych i potrafią ją wykorzystać. Budują siebie na czyjejś słabości - tłumaczy Maciej. Czasami dotyczy to finansów, czasami stanu psychicznego, natomiast oni pojawiają się u boku kogoś, kto jest słabszy, czy też ma słabszy moment, i grając rolę wybawiciela, terapeuty - tego, kogo akurat najbardziej nam potrzeba - realizują swoje zamierzenia. Człowiek w kryzysie staje się po prostu łatwą ofiarą.

bEgjPydV

Projektant twierdzi jednak, że ta sytuacja pomogła mu wyciągnąć wnioski na przyszłość, aby nie być zbyt ufnym.

Ale wszystko jest po coś. Także moje krótkie i dramatycznie zakończone małżeństwo. Nie uchronimy się przed popełnianiem głupot. Ale możemy z nich wyciągać wnioski. Ja wyciągnąłem. I dzisiaj bardzo mocno wierzę, że pewnych błędów nie popełnię już nigdy. Widzę, co robi czas. Jak leczy rany i zmienia rzeczywistość - napisał.

Myślicie, że Maciej wyjdzie jeszcze kiedyś za mąż?

bEgjPydW
bEgjPydX

**Maciej Zień: Niczego w swoim życiu nie żałuję

**

bEgjPyeq
KOMENTARZE
(291)
gość
4 lata temu
To z jednej strony żałosne a z drugiej przykre. Po co ludzie piorą swoje cholerne brudy publicznie? Nie można nawalić się w domu, wypłakać i zapomnieć?
gość
4 lata temu
Czytam Pudla tylko dla Waszych komentarzy Ludzie :D
Gość
4 lata temu
oj jojoj mąż przejechał się na mężu
bEgjPyer
Gość
4 lata temu
I****a. Zień, obejrzyj pokaz Donatelli Versace, czas ściągnąć pomysły na nową kolekcję
gość
4 lata temu
Czemu ci projektanci to zazwyczaj geje???
Najnowsze komentarze (291)
Gość
3 lata temu
Pic na wode, zadnego ślubu nie bylo
Gość
3 lata temu
Chyba niestety schyłek kariery już dawno się skończył tego faceta zdziecinniałego za wszelka cenę chce wrócić na salony ale niestety chyba korytarz został i ti boczny po skosie a towarzystwo męskie miałkie i on raczej bez morali i czystości ble ble
Gość
3 lata temu
Zien to dno. Chamstwo!!!
Gość
3 lata temu
Zien wstydź się tego co mówisz okropnie szczeniackie i prostackie pranie brudów swoich bądź fair rozstań się z klas i milcz i zacznij pracować a nie tracić myszka i szukać poklasku - cienko widzę twoje drogi
AGA
3 lata temu
Znam Antonio osobiście i jest cudownym człowiekiem a wycieranir sobie buzi jego imieniem to podlosci.
gość
3 lata temu
Jedyne wspomnienie po mężu to takie ,że teraz d**a szczypie...
gość
3 lata temu
NIE MA i nie powinno być czegoś takiego jak "małżeństwa" jednopłciowe! Szczególnie związki gejowskie to fikcja-ze swej natury, są nietrwałe. Dlaczego deprecjonować i tak już nadwątloną instytucję małżeństwa?
Gość
3 lata temu
Dobrze ze dzieci nie mieli ...
bEgjPyej
Gość
3 lata temu
Bogate prozne baby
afrykaner
3 lata temu
dobrze ci Pedale.
Uszek
3 lata temu
Nie lubię pedałów. Nie lubię i co? Wolno mi!
gość
3 lata temu
Ojojoj. Te relacje o pospiesznym wynoszeniu ciuchów z butiku kilka lat temu były ciekawe...
gość
3 lata temu
No to zostały mu kolekcje dla Biedronki. Ciekawe czy Kożuchowska kupi coś teraz z tej Biedronkowej serii, hehe
gość
3 lata temu
2zjeby
...
Następna strona
bEgjPyeL