Sobota 16.12.2017 12:15

Przetakiewicz krytykuje akcję #metoo? "Zastanawiam się, czy to nie pogłębi kryzysu, nie sprawi, że mężczyźni będą bali się powiedzieć kobiecie komplement"

Joanna Przetakiewicz #metoo

Przetakiewicz krytykuje akcję #metoo? "Zastanawiam się, czy to nie pogłębi kryzysu, nie sprawi, że mężczyźni będą bali się powiedzieć kobiecie komplement"

Joanna Przetakiewicz przez bardzo długi czas była uznawana za "posągową, zimną księżniczkę". Dotychczas fani mieli okazję poznać ją tylko dzięki fotografiom ze ścianek lub udzielanych wywiadów, które dotyczyły głownie biznesu lub związku z Kulczykiem. Udział w programie Azja Express pomógł jej wyjść do ludzi i pokazać się od zupełnie innej strony. Widzowie programu mogli zobaczyć Joannę jako silną i zabawną kobietę, która zachowuje trzeźwy umysł nawet w trudnych sytuacjach, a przy tym jest bardzo kreatywna jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów. Ciężko w to uwierzyć, ale mimo przyjaźni z Łukaszem "Butlonosem" Jakóbiakiem, Przetakiewicz była jedną z najbardziej lubianych uczestniczek tej edycji.

Zobacz: Pierwszy odcinek "Azja Express 2": GOŁY TYŁEK Tymona, biust Przetakiewicz i bardzo dużo KUPY SŁONIA...

Joannie najwidoczniej spodobał się bliski i osobisty kontakt z fanami, ponieważ od zakończenia programu jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, który wykorzystuje do promowania swojej filozofii MIND BLOW, czyli "ciesz się życiem, miej odwagę, zakochaj się". Niedawno Przetakiewicz udzieliła obszernego i szczerego wywiadu Magazynowi WP, w którym przyznaje, że nie sądziła, że Instagram daje takie możliwości:

Na moją imprezę urodzinową, na Mind Blow Party, przyszło 1300 osób. Kilkadziesiąt zaproszeń trafiło do moich obserwatorów z Instagrama. Przyjechały cudowne, energiczne dziewczyny, które mówiły mi o tym, że identyfikują się z filozofią Mind Blow. Zresztą widać to w setkach komentarzy pod postami. To piękne i mądre myśli o miłości, przyjaźni, związkach międzyludzkich. Przyjemnie się to czyta. Z nadzieją - opowiada Joanna. Dość rzadko spotykam się z hejtem. Pod postem o sesji w "Playboyu" było prawie 1000 komentarzy. Wszystkie pozytywne. A byłam przygotowana na to, że może mnie zalać fala hejtu. To była odważna decyzja. Kontrowersyjna. Mówiono mi - wiele ryzykujesz. Możesz dużo stracić. Polska to szalenie konserwatywny kraj. Polacy żyją hejtem. Nieprawda. Jesteśmy i umiemy być szalenie pozytywni.

Przetakiewicz przyznaje również, że dostrzega ogromny problem jeśli chodzi o relacje damsko-męskie. Po części obwinia za to akcję #metoo:

Mam mieszane uczucia. Z jednej strony na pewno dobrze, że się o tym mówi głośno. Coraz głośniej. Że takie osoby jak Harvey Weinstein były bezkarne, bezczelne, niewątpliwie złamały parę karier i kobiet i żyć. Trzeba o tym mówić - opowiada. Z drugiej strony zastanawiam się, czy to nie pogłębi kryzysu, nie sprawi, że mężczyźni będą bali się powiedzieć kobiecie komplement, żeby nie być posądzonym o molestowanie.

Ma rację?

 

Torbicka o wpływie #metoo na przemysł filmowy: Hollywood to dżungla

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (278)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 278
Odpowiedz
63 18
zgłoś
gość 16.12.2017 11:39
Ale Ty głupia.
Odpowiedz
51 88
zgłoś
Gość 16.12.2017 11:39
Bardzo pozytywna, prlna energii i zycia babeczka. Lubie ja!!!!
Odpowiedz
193 43
zgłoś
Gość 16.12.2017 11:40
Nie ma już teraz pięknych biustów naturalnych są tylko zrobione to co maja chwalić? Prace chirurga???
Odpowiedz
51 25
zgłoś
ESCOBAR 16.12.2017 11:41
Fajne masz cycki Aśka
Odpowiedz
80 7
zgłoś
Karo 16.12.2017 11:41
Pudlu ona nie byla nigdy w zwiwzku malzenskim z Kulczykiem a jedynie partnerskim. Wstydz sie!
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 278