Trwa ładowanie...
Przejdź na

Piasek tłumaczy się z krytyki środowisk LGBT: "Jakoś mało widzę na ulicy ludzi, którzy wychodzą i krzyczą "JESTEM HETERO!"

256
Podziel się

"W czasach kiedy o wszystkim trzeba krzyczeć nie bądźmy krzykliwi" - zaapelował Andrzej.

Piasek tłumaczy się z krytyki środowisk LGBT: "Jakoś mało widzę na ulicy ludzi, którzy wychodzą i krzyczą "JESTEM HETERO!"
bCzKdPat

Andrzej Piaseczny pojawił się w sobotnim wydaniu programu śniadaniowego Dzień Dobry TVN w ramach promocji swojej nowej płyty O mnie, o Tobie, o nas. Wokalista tym albumem wieńczy 25-lecie muzycznej działalności. Niestety, okazało się, że temat premiery płyty nie był jedynym zagadnieniem poruszonym w trakcie rozmowy. W związku z licznymi wypowiedziami Piaska na tematy społeczne, dziennikarze TVN-u postanowili skonfrontować wypowiedzi muzyka z jego osobistymi poglądami.

Temat orientacji Piaska wraca jak bumerang. Choć od niemal ćwierć wieku krążą plotki o jego homoseksualizmie, wokalista nigdy ich nie potwierdził. Andrzej Piaseczny w wywiadach niejednokrotnie wypowiadał się na temat demonstracji czy parad równości w sposób, który środowiska LGBT odbierały jako atak. Piaseczny podkreśla od bardzo dawna, że nie zamierza niczego manifestować czy afiszować się ze swoim homoseksualizmem.

bCzKdPav

Rozmowa zeszła na temat współpracy Andrzeja Piasecznego z Anią Dąbrowską podczas komponowania utworów. Marcin Meller zapytał swojego gościa czy rozmawiał z artystką wcześniej na temat tego, jak ten album ma wyglądać. Piasek odpowiedział: Że warto rozmawiać? - nawiązując tym samym do jednego z programów publicystycznych emitowanych na antenie Telewizji Polskiej.

Źle mi się tytuł kojarzy - skomentował Meller.

Ale udało mi się redaktora sprowokować - mówił Piasek przepełniony dumą.

bCzKdPaB

Meller wydawał się być zachwycony takim obrotem spraw, ponieważ od razu przeszedł do kontrataku:

To teraz ja ciebie sprowokuję - zaczął i zacytował kilka ostatnich wypowiedzi Piaska, które środowiska LGBT odebrały osobiście.

Mówiłem o wielu flagach i o wolności wyboru która jest bardzo cenna. Jakoś mało widzę na ulicy ludzi, którzy wychodzą i krzyczą "jestem hetero, jestem hetero" więc dlaczego zmusza się wielu ludzi do tego, żeby pokazywać siebie przez swoją seksualność - tłumaczył artysta. Ja chcę siebie pokazywać przez twórczość i piosenki. I wybór tej poetyki należy do nas. Czy chcemy wyjść na platformę czy chcemy napisać piękne piosenki. Ja piszę piękne piosenki - po czym dodał: W czasach kiedy o wszystkim trzeba krzyczeć nie bądźmy krzykliwi. Pozwólmy sobie czasem na to, żeby mieć swój własny uśmiech zrozumienia do samego siebie i otoczenia.

Udało mu się wybrnąć?

bCzKdPaC
bCzKdPaD
bCzKdPaW
KOMENTARZE
(256)
gość
2 lata temu
Dajcie żyć każdemu jak chce. Piasek,Hladki,Stanek czy wielu innych maja prawo byc gejami i nie musza o tym wciaz informować jak Poniedziałek czy ten mały mulat z TVN
gość
2 lata temu
Profesjonalny wokalista z klasa, którego sie pyta czy lubi kobiety czy męzczyzn.
gość
2 lata temu
To fakt, że te wszystkie parady działają na niekorzyść grup LGBT. Co oni chcą przekazać wsadzając pióro w d...?
bCzKdPaX
Gośćtrzeci
2 lata temu
Piasek dobrze gada
gość
2 lata temu
Polac mu.
Najnowsze komentarze (256)
gość
2 lata temu
jak słyszę o tych pedałach to żygać chce sie
gość
2 lata temu
i ma rację ! Wreszcie głos normalności ! polać mu !
bb
2 lata temu
Troszkę popada pan panie Andrzeju w megalomanię nie każdemu musi się podobać irytująca maniera wokalna w każdej piosence,które notabene są w większości marne.Dopełnienie tej smędzącej papki wyeksponowanym do granic wizerunkiem plastikowych nienaturalnych zębów i tych durnowatych ruchów w każdym wykonaniu czyni z pana średniawego cukierkowego piosenkarzynę.Co do zgrabnego ukrywania homoseksualizmu no to szacun
Gość hetero
2 lata temu
To jego sprawa. No ale są wyuzdacze, co każdemu pokazaliby anusa. No i żal ich ściska, że są tacy, co chcą spokoju, a nie gejowskiej sławy.
gość
2 lata temu
Przecież Piasek to p***ł ....jest flustrowany bo jest już stary dziadem na którego nikt nie zwraca uwagi...
gość
2 lata temu
klasa. brawo!!!
Gość ewa
2 lata temu
Brawo PIASEK!!!!!!
Gość
2 lata temu
Dwulicowa ś****a na usługach Pisu i kościoła!
bCzKdPaP
Gość
2 lata temu
Dwulicowa ś****a na usługach Pisu i kościoła!
gość
2 lata temu
poczta pantoflowa juz dawno podawala ze to p***l
gość
2 lata temu
Piasek od dawna gej tylko nie przyznaje sie do tego i jedzie po twoarzystwie LGBT a to ma mu za zle ze sam przynalezy do nich a publicznie boi sie do tego przyznac.
ona
2 lata temu
i madrze odpowiedzial
Gość
2 lata temu
I świetnie Andrzej, tak trzymaj! Jeden z niewielu, który ma klasę, kulturę i trzyma fason. Bardzo mi zaimponował reagując i wypowiadając się odnośnie tych ostatnich ataków na jego osobę. To z kim sypia jest jego prywatną sprawą, To, że jest gejem nie czyni go wrogiem publicznym hetero czy obrzydliwym ekshibicjonistom, paradującym z tęczową flagą, który zapomniał o co walczy. Gość widzi, że i wśród homo są k***y nie ludzie i wśród hetero. Przegięcia wśród środowisk homo są dla niego tak samo bee jak i hetero. Zwróćcie uwagę, że hetero n8gdy źle o nim nie pisali. G****o nas to obchodziło. Dla nas liczył się Piasek i jego utwory! Jego twórczość, każda piosenka, którą ludzie nucą po dziś dzień, jego barwa głosu, ujmujący, synpatyczny facet nie nadęty bufon.
gość
2 lata temu
brawo Panie Andrzeju!!!!
...
Następna strona
bCzKdPbr