Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zamachowska próbuje ocieplić wizerunek i publikuje zdjęcia Zbyszka z córką. "Prosiłam, żeby nie pisała Pani na TEMAT MÓJ I MOJEJ RODZINY!"

584
Podziel się:

Bohaterką jej wpisu została Maria, ta, o której taktowna Monika napisała, że "nie ma chłopaka ani pomysłu na życie"... "Nie pomyślałam, że przyjdzie Pani do głowy publikowanie naszych zdjęć".

Zamachowska próbuje ocieplić wizerunek i publikuje zdjęcia Zbyszka z córką. "Prosiłam, żeby nie pisała Pani na TEMAT MÓJ I MOJEJ RODZINY!"

Szybkie małżeństwo Zbigniewa Zamachowskiego i Moniki Richardson z domu Pietkiewicz jest najlepszym dowodem na to, że miłość jest ślepa i pod jej wpływem nie widzi się wielu wad partnera. Gdy Zbigniew zostawiał swoją poprzednią żonę i czwórkę dzieci, wydawało się, że nie zrobi już nic bardziej żenującego. Niestety, w problemy rodzinne zaangażował Monikę, której zajadłość w połączeniu z uległością Zamachowskiego stanowią gwóźdź do trumny wizerunku aktora.

Od kilku dni Monika Zamachowska broni bowiem swojego nowego męża na Instagramie (!), oczerniając przy okazji Aleksandrę Justę i dzieci Zamachowskiego. To tam Monika wybiła się na wyżyny kunsztu oratorskiego i napisała, że 23-letnia córka jej męża "nie ma chłopaka ani pomysłu na życie", a w ogóle "alimenty to nie prezenty". Marii Zamachowskiej naprawdę musiało zrobić się miło. Podobnie jak jej mamie i rodzeństwu.

Monika chyba nie złoży broni tak łatwo, chociaż po tym, co opublikowała ostatnio, należy mieć wątpliwości co do jej przytomności. Jeden z naszych czytelników podesłał nam print screeny dwóch wpisów na Instagramie: wpisu Moniki i komentarza Marii. Nowa żona Zbyszka chciała chyba podlizać się 23-latce, bo wrzuciła do sieci zdjęcie z recitalu, na którym córka Zamachowskiego występuje razem z ojcem.

A tak było niedawno w Regułach na recitalu Zbyszka, który zaprosił na scenę swoja najstarszą, Marysię. Zaśpiewali wspólnie dwie piosenki i mam wrażenie, że jej się podobało - rozmarzyła się Monika.

Post nie uszedł uwadze Marii Zamachowskiej, która skomentowała:

Dzień dobry, chciałabym powiedzieć, że nie jestem osobą publiczną i nie wyrażam zgody na publikowanie moich zdjęć bez ówczesnego uzgodnienia tego ze mną. Prosiłam, żeby nie pisała Pani na temat mój i mojej rodziny, nie pomyślałam, że przyjdzie Pani do głowy publikowanie naszych zdjęć.

Dziewczyna poprosiła Zamachowską o usunięcie zdjęcia i złośliwie zauważyła, że nie rozumie, czemu akurat takie fotografie trafiły do Internetu:

_Nawisem mówiąc, zachodzę w głowę, czemu z 52925394 recitali taty, wybrała się Pani właśnie na ten z moim udziałem, odbywający się właściwie pod moim domem._

Monika Zamachowska już usunęła wpis.

Próba ocieplenia wizerunku chyba się nie udała...

**Zamachowska zdradza swój typ mężczyzny. Jej mąż będzie zaskoczony...

**

KOMENTARZE
(584)
Gość
4 lata temu
Ta Monika to ma cos z deklem
gość
4 lata temu
Zbyszek przestałby się zachowywać jak d**a wołowa. Monika zarabia na jego alimenty, jest jego adwokatką, fanką, kochanką i rzecznikiem w sprawach rodzinnych. A on? Taki Muminek.
Gość
4 lata temu
Tragiczna baba. Zero klasy. To sa prywatne sprawy rodzinne.
gość
4 lata temu
No cóż, córka ma rację...
gość
4 lata temu
Nie da się ocieplić góry lodowej prędzej stopnieje i wyparuje...
Najnowsze komentarze (584)
gość
4 lata temu
I po co nam to było.....
mada
4 lata temu
A co te dzieci Zamachowskiego takie fochy strzelaja wobec Moniki??? Mysle, ze sa inteligentne i wiedza co Monika robi, zeby dostawaly co m-c alimenty, alimenty bardzo wysokie! Monika wynajela swoj dom, zeby Zbysio mogl wywiazywac sie z obowiazkow jako ojciec!!! Ludzie ja sie dziwie Monice Zamachowskiej, ze tyle wlasnej forsy poswieca na nie swoje dzieci, a Justa i dzieci i tak nie sa zadowolone!!! Wydzieciaki dziekujcie Monice, ze ogarnia to wszystko! I tak mysle, ze milosc jest SLEPA...
gość
4 lata temu
Kluska Monika, z********a mężów, jak Szostak i była Popielewicz....... Pseudo Gwiazdy, które zarabiają na aferach.....
gość
4 lata temu
ta żaba monika jest wredna a ten kulfon najlepiej nic się nie odzywać
gość
4 lata temu
żaba monika
gość
4 lata temu
Może dobrze robi Monika ,ze ma jakiś wpływ na jego dzieci....przynajmniej doradzi jak maja się ubierać!
Gość
4 lata temu
Współczuję Panu Zamachowskiemu nie jest mu z tym dobrze niezdrowa sytuacja nie wytrzyma tego w końcu. Rzeczywiście Pani Zamachowska nie grzeszy taktem i klasą.
gość
4 lata temu
przestańta pisać o takich zerach
grzywa
4 lata temu
to dopiero poczatki ich klopotow.A tak w ogole to fatalne zauroczenie nie milosc
gość
4 lata temu
Wcale nie usunęła wpisu
gość
4 lata temu
Jakaż ona jest g****a.
gość
4 lata temu
co taka kobieta jak Monika R widziala w takim Z Zamachowskim zupelnie tego nie rozumiem ,jedna z niewielu osob z telewizji ,o ktorej mozna powiedziec urodziwa kobieta i pomimo uplywu lat nadal nia pozostaje.
gość
4 lata temu
Upierdliwa baba ta monika
gość
4 lata temu
Ona tez ma aspergera
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie