Trwa ładowanie...
Przejdź na

Doda wzbudza litość na Instagramie: "Czasami znienacka poleci kilka łez po policzku"

159
Podziel się

Celebrytka opublikowała patetyczny wpis, który miał chyba pokazać, jak cierpi przez Haidara. Współczujecie?

Doda wzbudza litość na Instagramie: "Czasami znienacka poleci kilka łez po policzku"
bCOSJPTp

Od początku obecności w show biznesie Dorota Rabczewska próbowała kreować wizerunek twardej, bezkompromisowej kobiety, którą niełatwo dotknąć i zranić. Równie usilnie starała się wszystkim wmówić, że nie ma kompleksów, jest przebojowa i kocha siebie bezwarunkowo.

Jednocześnie większość jej działań dokładnie przeczy tym zapewnieniom. Szereg modyfikacji w wyglądzie, jakim poddała się na przestrzeni kilkunastu lat dowodzi niezbicie, że nie akceptowała kiedyś siebie. Nieustanna potrzeba bycia w centrum uwagi i desperackie podczepianie się pod kolejnych mężczyzn, byle tylko nie zostać samą, także nie najlepiej świadczą o jej samoocenie.

W ostatnim czasie Rabczewska, która do pewnego momentu zdawała się kontrolować swój wizerunek i przebieg kariery, ewidentnie się pogubiła i chyba sama nie wie już, którą "wersję" siebie ma pokazywać mediom i fanom.

bCOSJPTr

Z pewnością nie pomaga jej niekończąca się wojna z Emilem Haidarem, która zniszczyła, i tak już mocno nadszarpnięty, wizerunek Dody.

Dorota próbuje ratować resztki kariery, m.in. z pomocą mamy, która w wywiadach, ze łzami w oczach żali się, że Emil uwziął się na jej córkę.

Po raz kolejny jednak fakty przeczą temu, co próbuje wmówić ludziom Doda i jej rodzina. Haidar, choć z pewnością nie jest święty, i tak wyjątkowo elegancko obchodzi się z Dorotą, biorąc pod uwagę pomówienia, jakimi piosenkarka obrzuca go w mediach od ponad roku. 36-latek praktycznie nie komentuje związku z Rabczewską i nie wylewa żalów w mediach społecznościowych.

bCOSJPTx

W przeciwieństwie do Dody, która korzysta z każdej okazji, żeby wbić byłemu narzeczonemu szpilę, a gdy akurat nie ma możliwości udzielenia wywiadu, chętnie atakuje go na Facebooku i Instagramie.

W najnowszym wpisie Dorota postanowiła zagrać na strunach współczucia i opublikowała grafikę z tekstem, który ma zapewne świadczyć o jej wrażliwości.

U mnie raczej w porządku. Tylko czasami znienacka poleci kilka łez po policzku. Tłumaczę sobie, że to przez wiatr. Ale nie mogę dopuścić do siebie myśli, że ten wiatr nazywa się rozczarowanie - brzmi patetyczna sentencja.

Pod postem pojawiły się komentarze fanów, którzy zaczęli pocieszać Dorotę i współczuć jej ciężkiego życia.

bCOSJPTy

"Rozczarowanie rasą męską. Każda przez to przeszła, a ilość przelanej soli zawstydziła by niejedna Wieliczkę", "Zasługujesz na faceta, który będzie Cię nosił na rękach i kochał nie za Twój wygląd, ale za wielki i silny charakter! Takich mężczyzn jest niewiele, ale istnieją... Jestem pewna, że go spotkasz!", "Kochana wszyscy mężczyźni to durny naród, nie ma co się przejmować. Głowa do góry i w du*ie z nimi. Trzeba zacząć traktować ich jak przedmioty - dziś są, jutro inne, nowe, lepsze" - pisały użytkowniczki.

Wygląda na to, że Dorocie udało się wzbudzić trochę litości. Wy też jej współczujecie?

bCOSJPTz
bCOSJPTA

**Doda próbuje ratować budżet? "Życie prywatne nie powinno rzucać światła na karierę!"

**

bCOSJPTS
KOMENTARZE
(159)
gość
3 lata temu
Juz kariera jej sie lata temu skonczyla. Nie ma co na sile odgrzewac kotleta. Nie wyjdzie juz jej.
Gość
3 lata temu
Jesteśmy świadkami schyłku jej kariery
gość
3 lata temu
Ależ to obleśne b****o jest namolne!
bCOSJPTT
gość
3 lata temu
żałosny trans
Gość
3 lata temu
Jej zatrzymanie i ukrywanie kajdanek pod kurtka to żenada roku 2017.
Najnowsze komentarze (159)
Gość
3 lata temu
Okkroppna
Gośćy
3 lata temu
Fsttfgyufe
Gość
3 lata temu
Kolejny żałosny wpis pudełka, którego redakcja ma przejechane i smutne zycie. Może płaczcie w poduszkę zamiast wycierać sobie gębę innymi bo wasze życie jest zalosne. I jeszcze te komentarze idealnie n poziomie artykułu. Przykro na was patrzeć P******i cebulaczki.
gość
3 lata temu
patrzę na komentarze, na tym zdjęciu z fb. Fanki dody (celowo z małej litery) to chyba jakieś głupie dzieciątka 9-letnie, masa błedów i durne pocieszanie przez internet. Mam znajomych w przedziale 30-45 lat i nikt, powiatarzam NIKT nie słycha i nie trawi dody. Poza tym, co ona nagrała za hit światowy, bo ja też nie wiem?Żaden.
Gość
3 lata temu
Ale sobie durna zdjecie wstawila wyglada to jak te obsrane modelki dubajskie.zmien to zdjecie dziewczyno bo jeszcze kto pomysli ze ty teZ
gość
3 lata temu
Irytująca facjata 😐🤦‍♀️
gość
3 lata temu
Dobrze jej tak. Koniec jej kariery. Nie można na nià patrzeć Haidar mądry facet że jej nie odpuszcza. Nareszcie jeden co siè nie boi tej wariatki. Brawo Emil.
gość
3 lata temu
Wyr******** przestarzała......c co to wogóle jest ?
bCOSJPTL
gość
3 lata temu
Czytałem artykuł o Agnieszce Woźniak Starak.. Pięknie jej się w życiu układa !
gość
3 lata temu
ja chyba śnię co za głupa C**a
gość
3 lata temu
W soim zachowaniu jest coraz bardziej infantylna i żałosna.
gość
3 lata temu
"Pudel" ta twoja nagonka na Dode to jest juz objaw chorobowy.!
gość
3 lata temu
Tak. Wspolczujemy jej zwiazku z tym bankrutem, alkoholikiem a na dodatek chamem.
👺
3 lata temu
Emil ona chyba jeszcze Cię kocha 😁😁😁
...
Następna strona
bCOSJPUn