Trwa ładowanie...
Przejdź na

Matka Zamachowskiej wspiera córkę w tygodniku: "Byłam przeciwna wszystkim jej małżeństwom!"

179
Podziel się:

"Pierwszy mąż, starszy od niej Amerykanin, okazał się wiecznym chłopcem. Sprzyjałam ich rozwodowi" - zwierza się Barbara Trzeciak-Pietkiewicz. Taka mama to skarb?

Matka Zamachowskiej wspiera córkę w tygodniku: "Byłam przeciwna wszystkim jej małżeństwom!"
bESBwXJx

Monika Zamachowska z domu Pietkiewicz ma wybitne szczęście w miłości: zanim wyszła za mąż za Zbyszka, którego teraz tak ofiarnie broni, była mężatką dwukrotnie. Pierwszy związek zbudowała z dużo starszym od siebie Willem Richardsonem, po którym zostawiła sobie nazwisko. Nie zdobyła się na taki gest w przypadku Jamiego Malcolma, brytyjskiego pilota, z którym ma dwójkę dzieci.

Ostatecznie jakoś się między nimi ułożyło, głównie dlatego, że Jamie miał romans ze stewardessą z pracy dokładnie w tym samym czasie, gdy Monika polubiła poranny seks ze Zbyszkiem.

Ostatnio Monika razem z mamą, dziennikarką Barbarą Trzeciak-Pietkiewicz udzieliły wspólnego wywiadu w magazynie Party. Zamachowska przyznała, że wciąż ma silną więź z matką, której opowiada o wszystkim. O seksie ze Zbyszkiem też?

bESBwXJz

Staram się angażować mamę w moje życie. Opowiadam jej wszystko: jaki jest stan naszych finansów, jak dzieciom układa się w szkole, co zrobimy w weekend, kiedy się spotkamy, bo teraz planujemy nasze spotkania skrupulatnie. Zaczęłyśmy razem wyjeżdżać na wakacje. Spędzamy wspólnie każde święta - powiedziała.

Na nieco większe zwierzenia zdobyła się Trzeciak-Pietkiewicz, która szczerze przyznała, że wszystkie poprzednie małżeństwa córki były pomyłką. To miło, gdy matka wspiera swoje dzieci w wywiadach:

Przyznam, że byłam przeciwna wszystkim małżeństwom Moniki. Pierwszy mąż, starszy od niej Amerykanin, okazał się wiecznym chłopcem. Sprzyjałam ich rozwodowi. Inaczej było z Jamiem. Uważałam, że Monika za szybko wchodzi w drugi związek. Zakochali się w sobie, to bez wątpienia. Jednak widoczne były różnice kulturowe. Mimo że Monika znała świetnie język, nie miała szans na znalezienie w Anglii pracy w swoim zawodzie. Gdy wrócili do Polski, Jamiego wiecznie nie było w domu - wyznała Barbara Trzeciak-Pietkiewicz.

Teściowa Zbyszka chwali go jednak i podkreśla, że to jedyny mężczyzna godny ręki jej córki. Monika jest w nim zakochana jak nastolatka:

bESBwXJF

Teraz Monika jest zakochana w Zbyszku - jak nastolatka. Bałam się o nią, czy poradzi sobie z okolicznościami. "Spuchniesz i padniesz", mówiłam. Są jednak szczęśliwi, mają podobne zainteresowania. Daj Boże, żeby to było jej ostatnie małżeństwo - powiedziała.

Trzeciak-Pietkiewicz opowiedziała także o swojej wnuczce, Zofii Malcolm:

Zosia musiała stać się szybko samodzielna. Jej brat ma zespół Aspergera, ojciec dochodzi do siebie po chorobie, która zagroziła jego życiu, a ojczym jest nieobecnym w codzienności artystą - podsumowała Zbyszka. To powoduje, że Zosia szybciej emocjonalnie dojrzewa. I chyba powoli myśli już: kto, jeśli nie ja, ma dać radę?

Teraz już wiecie, po kim Monika jest tak wygadana?

bESBwXJG
bESBwXJH

**Córka Moniki Zamachowskiej marzy o karierze w show-biznesie. Chce zostać wokalistką

bESBwXJI

**

bESBwXKa
KOMENTARZE
(179)
Gość
4 lata temu
No i dobrze, że ma wsparcie. Ja tam do niej nic nie mam, współczuję jej nawet, bo wszyscy na niej psy wieszają, a to Zbigniew zostawił rodzinę. A ona teraz nie dość, że jest tą zła, to musi robić na alimenty dla jego dorosłych dzieci, które jej nienawidzą. Ja bym się chyba załamała na jej miejscu.
Gość
4 lata temu
Siedziałam kiedyś obok niej w pociągu - wytworna dama z nadętym wyrazem twarzy, a nawet biletu w pierwszej klasie nie kupiła. Na przeciwko Moniki siedział fajny i spokojny Zbyszek Zamachowski, był jej totalnym przeciwieństwem. Monika robiła za jego tło a zachowywała się jakby to ona była gwiazda. Poza tym grali w kości przez pol drogi wiec jakieś tam wspólne pasje chyba maja, Haha ;)
Gość
4 lata temu
Z podobnych koneksji, co pan Krasko, ona też z Kraśków pochodzi, to kuzynostwo. ;)
bESBwXKb
gość
4 lata temu
Oboje dużo zła zrobili dla swoich rodzin , tylko kariera
Gość
4 lata temu
Ojej.. kiedys bedzie tego wywnetrzniania zalowac
Najnowsze komentarze (179)
fffff
8 miesięcy temu
To chyba mamy źródło problemów tej kobiety. Wiecznie krytykująca matka, która zamiast wspierać podkopuje córkę.
gość
4 lata temu
ale ma Zbyszek z nimi życie... ;)
gość
4 lata temu
Maja obie w genach peplanie
Gość
4 lata temu
Serio ani jedna ani druga strona nie ma wśród znajomych kogoś kto dosadnie by powiedział żeby nie robili takiej medialnej szopki? A ten wywiad z matką Moniki to też niezła farsa. Cieszę się, że na moich bliskich mogę liczyć i gdybym takie cyrki jak Zamachowscy odstawiała, to by mi mama z tatą "po łbie dali" i prosto z mostu powiedzieli, że robię z siebie debila....
gość
4 lata temu
mamusiu Pietkiewicz a wystarczyło nalać oliwy do pustej głowy córeczki......
gość
4 lata temu
Z jaką dziennikarką? Skąd bierzecie te informacje? Pani Basia była nauczycielką i pracowała w szkole na Smoczej! Ehhh...
gość
4 lata temu
A co ma powiedzieć??? Że córka szurnięta i w dodatku wredna s**z.
gość
4 lata temu
A ja pamiętam jak Pani Monika opowiadała, że miała związki z obcokrajowcami, bo Polacy sa niedomyci i śmierdzą :) Gusta się zmieniły , czy Polacy się zaczęli myć , jak sądzicie?
bESBwXJT
gość
4 lata temu
Tak, Monika ta zla, a Zbyszek swiety po prostu...
gość
4 lata temu
A co ma matka powiedzieć Ma głupią i bezczelna córkę, ale jej broni, jak to matka.
gość
4 lata temu
Nie uważasz,ze sama Monia jest przyczyna negatywnych komentarzy. zachowuje się jak zła macocha opętana nienawiścią i a wcześniej jak kotka w rui. Ona ma cechy socjopaty
gość
4 lata temu
ona rozbiła. Juz nie pamietasz jak się z nim prowadzał jak jeszcze był żonaty z Justa? Monika go rozwiodła i Monika neka jegorodzine
Beata
4 lata temu
Nie lubię tej kobiety. No nie lubię. Drażni mnie i irytuje swoim stylem bycia. Ale wydaje mi się, że oboje z panem Zamachowskim są szczęsliwi - w końcu. Dla każdego z nich to trzeci ślub. Może naprawdę kochają się prawdziwie?Dają sobie to, czego obojgu brakowało w poprzednich związkach? Nic nie jest czarne albo białe. Czytywałam wywiady z żoną Zamachowskiego, kiedy jeszcze byli razem i rodziły im się po kolei te wszystkie dzieci. Już wtedy wydawała mi się strasznie rygorystyczną i zimną kobietą. Opowiadała o zakazach jedzenia po 18ej w ich domu itd. Niby wszystko było ok, bo zdrowie, figura. Ale jakoś tak - wiało zimnem okropnie. A czego by nie mówić o Monice, to wydaje się być ogromnie wylewna i czuła dla ludzi, których kocha. Taka nie Królowa Śniegu z wiecznym fochem na twarzy, ale raczej kura kokoszka, co to pod skrzydłami chce całą rodzinę zmieścić, żeby ich ogrzać nakarmić itd.
gość
4 lata temu
Zbyszek jest jak żywy Shrek, a ona Fiona
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESBwXKM
bESBwXKN
bESBwXKO
bESBwXKP
bESBwXKQ
bESBwXKv