Wtorek 19.12.2017 08:15

Zamachowska dalej prowokuje córkę Zbyszka: "Czyżby nie była zachwycona? Wnioskuję, że jej się podobało"

Monika Zamachowska Monika Richardson Zbigniew Zamachowski Aleksandra Justa Maria Zamachowska

Zamachowska dalej prowokuje córkę Zbyszka: "Czyżby nie była zachwycona? Wnioskuję, że jej się podobało"

Od kilku lat Monika Zamachowska toczy zaciętą walkę z byłą żoną swojego obecnego męża oraz jego dziećmi. Prawdopodobnie uwodząc żonatego Zbigniewa, Richardson wyobrażała sobie, że gdy już odbije go Aleksandrze Juście, stworzą modną ostatnio, "patchworkową" rodzinę. Niestety, dzieci Zbyszka nie wybaczyły prezenterce wyrządzonych krzywd i znienawidziły macochę dając jej nawet publicznie do zrozumienia, że nie chcą mieć z nią nic wspólnego. To jednak nie zraziło Moniki do coraz mocniejszego ingerowania w ich życie. Ostatnio szczególnie upodobała sobie mówienie o alimentach i narzekanie, że musi spłacać zobowiązania męża wobec "obcych ludzi" - tu mając na myśli właśnie byłą żonę aktora oraz jego dzieci.

Trzeba przyznać, że jak na "obcych ludzi" Monika zaskakująco często pozwala sobie na wspominanie o nich na swoich profilach społecznościowych, a nawet na publikowanie prywatnych zdjęć bez ich zgody. Najostrzejszy konflikt trwa pomiędzy Zamachowską a 23-letnią Marią, która zdaniem Moniki jest zmanipulowana i stłamszona przez matkę, która wykorzystuje ją do opieki nad rodzeństwem i prowadzenia domu. W efekcie, zdaniem dziennikarki, dziewczyna "nie ma chłopaka ani pomysłu na życie".

Zobacz: Zamachowska poniża córkę Zbyszka na Instagramie: "NIE MA CHŁOPAKA ANI POMYSŁU NA ŻYCIE"

Prezenterka nie miała oporu, żeby napisać o tym publicznie pod jednym z ostatnich postów, czym wywołała gniew Marii, która po raz kolejny zabroniła jej się wypowiadać na jej temat i publikować jej zdjęć. Zdenerwował ją zwłaszcza post, w którym Monika udostępniła fotografie z recitalu z ojcem w parku Raguły, pisząc że "chyba jej się podobało".

Po ostrej reakcji córki Zbyszka Zamachowska usunęła co prawda zdjęcia z Instagrama, ale nie zniknęły one z jej Facebooka. Co więcej - ustawienia nadal pozwalają na ich publiczne oglądanie. Jedna z internautek zwróciła uwagę, że "brakuje komentarza zachwyconej córki", na co Monika odpisała udając, że nie wie o co chodzi.

Czyżby nie była zachwycona? To by było dziwne, bo bardzo na ten wspólny występ nalegała. Potem wystąpiła z tatą ponownie, w Akademii Teatralnej. Wnioskuję więc, że jej się podobało - napisała dziennikarka.

Jak myślicie, co chce osiągnąć Monika prowokując córkę Zamachowskiego w ten sposób?

 

Zamachowska zdradza swój typ mężczyzny. Jej mąż będzie zaskoczony...

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (1009)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1009
Odpowiedz
179 21
zgłoś
gość 19.12.2017 08:16
Przykre...
Odpowiedz
109 313
zgłoś
gość 19.12.2017 08:17
dajcie jej spokój nie zrobiła nic złego
Odpowiedz
1199 86
zgłoś
Gość 19.12.2017 08:17
Pani Moniko. Może już wystarczy.
Odpowiedz
736 34
zgłoś
gość 19.12.2017 08:18
Zbyniek pierdoła
Odpowiedz
134 268
zgłoś
gość 19.12.2017 08:19
Jakaś nagonka na Monikę. Justa zapłaciła z alimentów?
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1009