Poniedziałek 18.12.2017 22:15

Iglesias i Kournikova zostali rodzicami? "Bliźnięta urodziły się w miniony weekend w Miami"

Anna Kournikova Enrique Iglesias

Iglesias i Kournikova zostali rodzicami? "Bliźnięta urodziły się w miniony weekend w Miami"

Związek Anny Kournikovej i Enrique Iglesiasa jest jednym z najbardziej tajemniczych w show biznesie. Piosenkarz i tenisistka poznali się 16 lat temu na planie teledysku Escape i od tamtej pory wciąż są razem. Co jakiś czas pojawiały się plotki, że para ze sobą zerwała, bo nigdy nie pokazują się razem na oficjalnych imprezach i rzadko publikują w sieci wspólne zdjęcia, jednak być może w tym właśnie tkwi sekret ich długiego i udanego związku.

W wywiadach Enrique odnosił się czasem do ich relacji twierdząc, że do szczęścia nie jest mu potrzebny "papierek", a Anna potwierdzała te zapewnienia. Nieuregulowana sytuacja prawna nie przeszkodziła im jednak w staraniu się o dziecko i wygląda na to, że ich marzenia o powiększeniu rodziny właśnie się ziściły. Jak podają zagraniczne media... para powitała na świecie bliźnięta.

Co ciekawe, od niemal roku ani razu nie pokazali się razem publicznie, a ciążę udało im się utrzymać w tajemnicy. Oboje do ostatniej chwili stwarzali pozory - 36-latka jeszcze w sobotę zamieściła na Instagramie zdjęcie z jachtu, a i Enrique sprawiał wrażenie zapracowanego. Prawdopodobnie jednak zdjęcia zostały zrobione wcześniej, a świeżo upieczeni rodzice byli już w tym czasie w szpitalu.

Dziewczynka i chłopiec otrzymali imiona Lucy i Nicholas. Urodzili się w miniony weekend w Miami - podało TMZ.

Pomimo pojawieniu się na świecie dzieci raczej nie ma co liczyć na rychły ślub pary. Co prawda w ubiegłym roku Anna wywołała plotki, pokazując się z diamentowym pierścionkiem na palcu, jednak Iglesias zdecydowanie zaprzeczył, że zamierza legalizować związek z tenisistką.

Jesteśmy po prostu szczęśliwi. Żyjąc z jedną osobą przez tyle lat dochodzi się do momentu, w którym czujesz jakbyś już był w małżeństwie. Jedyna różnica to taka, że nigdy nie stanęliśmy przed ołtarzem - tłumaczył 42-letni gwiazdor. Nie uważam, że małżeństwo by coś zmieniło. Może to dlatego, że pochodzę z rozbitej rodziny, ale dziś to nie jest już tabu mieć dzieci i nie być małżeństwem. Najważniejsze, to być dobrym rodzicem.

 

Rozenek: "Bardzo chciałabym być w ciąży. Czy się uda? Nie wiem"

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (235)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 235
Odpowiedz
113 11
zgłoś
gość 18.12.2017 22:16
Gratulacje :)
Odpowiedz
1171 42
zgłoś
gość 18.12.2017 22:17
w sumie to niesamowite, mila wiadomosc, ja juz myslalam, ze nie sa razem.
Odpowiedz
827 24
zgłoś
gość 18.12.2017 22:17
mam jeszcze kasetę z Enrique...ach to były czasy
Odpowiedz
84 6
zgłoś
Jitddcgbcfhvdzfgfhn z Fin 18.12.2017 22:18
fajna para
Odpowiedz
475 22
zgłoś
gość 18.12.2017 22:18
już strasznie długo są ze sobą. Gratulacje!
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 235