Wtorek 19.12.2017 08:45

Bachleda-Curuś żali się w wywiadzie: "Uwagę zwraca tylko to, jakie mam relacje z Colinem"

Alicja Bachleda-Curuś Colin Farrell Marcin Gortat

Bachleda-Curuś żali się w wywiadzie: "Uwagę zwraca tylko to, jakie mam relacje z Colinem"

W 2008 roku Alicja Bachleda-Curuś wykonała najbardziej opłacalny krok w swojej karierze i nawiązała romans z irlandzkim łamaczem serc, Colinem Farrellem na planie filmu Ondine. Polka błyskawicznie zaszła z gwiazdorem w ciążę i szybko urodziła mu dziecko. Równie szybko zakończył się jej "związek" z aktorem. Nie zmienia to faktu, że do dziś, dzięki tamtej historii może liczyć co jakiś czas na wzmianki w mediach i jest kojarzona w środowisku. Żyje też dostatnio w Stanach Zjednoczonych, a od jakiegoś czasu nie musi już nawet martwić się o role, bo związała się z kolejnym milionerem. Alicja dziwi się jednak, czemu jej relacje z mężczyznami "ciekawią media bardziej" niż filmy, w których zagrała. Postanowiła pożalić się na tę sytuację w najnowszym wywiadzie dla Grazii. Curuś twierdzi, że za granicą jest rozchwytywaną aktorką.

Od wyjazdu z Polski zrobiłam około 20 filmów w Stanach i Niemczech, ale uwagę zwraca tylko to, jakie mam relacje z Colinem, jakie alimenty dostaję i jakiej wielkości mam kredyt. O alimenty nigdy nie występowałam, również nie posiadam wspomnianego kredytu - przekonuje.

Nie wiadomo, o jaki właściwie kredyt chodzi Alicji, ale wygląda na to, że gwiazdka naprawdę chce wmówić czytelnikom, że nieprzyzwoicie bogaty Farrell od ośmiu lat nie łoży na utrzymanie syna. Jednocześnie za chwilę zaprzecza sobie twierdząc, że z ojcem Henry'ego Tadeusza ma świetne, przyjacielskie relacje.

Ja go sama nie wychowuję. Mam z jego tatą bardzo dobre relacje i mimo że nie jesteśmy razem, wychowujemy Henia wspólnie w miłości i przyjaźni. Myślę, że to była i jest najlepsza z opcji - zapewnia.

Aktualnie aktorka spotyka się z Marcinem Gortatem, jednak zarzeka się, że nie będzie o nim opowiadać w mediach.

Nie pytaj mnie o Marcina - poleciła dziennikarce 34-latka. Staram się nie opowiadać o swoim życiu prywatnym, między innymi dlatego, że nie chcę tworzyć dodatkowej przestrzeni do plotek.

Tymczasem nad związek Alicji z koszykarzem mogą niebawem nadciągnąć ciemne chmury, jeśli dojdzie do realizacji filmu, w którym aktorka ponownie spotka się z byłym kochankiem.

Zobacz: Bachleda-Curuś znowu zagra w filmie z Farrellem! "Niełatwo oprzeć się jego urokowi...

Jesteście ciekawi, co z tego wyniknie?

 

#gwiazdy: Magdalena Mielcarz wspiera Alicję Bachledę-Curuś

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (234)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 211-234 z 234
Odpowiedz
4 2
zgłoś
gość 19.12.2017 23:30
Najlepsza - i jedyna rola - matka dziecka Farrella, bo niestety dorobek aktorski to miernota ...
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 19.12.2017 23:53
Jej chodziło o to, że nie wystąpiła o alimenty dla siebie. Według ich prawa należą jej się alimenty dla dziecka ale może też otrzymać alimenty dla siebie. Dla dziecka nie może odmówić, dla siebie może
Odpowiedz
0 1
zgłoś
Gość 19.12.2017 23:55
Materialistka
Odpowiedz
3 0
zgłoś
Gość 19.12.2017 23:58
Gość:
Gość: Hmm... najwieksza rola I tak pozostanie bycie Hollywodzkim materacem Collina..cwana goralka..nastepnego bogacza zlapie na bachora
Cóż. Farel jest tak przystojny, że niewiele kobiet by mu odmówiło. A jeszcze do tego bogaty. I z klasą( nie musi go prosić o alimenty ). Czy któraś z Was dziwi się Alicji? Ja nie. I wcale nie musi chodzić o karierę. On po prostu jest ciachem.
Bez przesady. Niski, wąskie usteczka, krzaczaste brwi.. co w nim fajnego ? Może opinia bawidamka kręci kobiety ?
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 20.12.2017 00:46
gość: to że nie wsytepowała o alimenty nie znaczy, że colin nie daje pieniędzy na syna
a czemu niby mialby nie dawac?
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 211-234 z 234