Radwańska oddała na WOŚP swoją... SUKNIĘ ŚLUBNĄ! "Ozdobiona tysiącami kamieni i francuską koronką"

94
Podziel się

Zwycięzca licytacji otrzyma też dwa welony. Aktualna cena kreacji wynosi nieco ponad trzy tysiące złotych.

Radwańska oddała na WOŚP swoją... SUKNIĘ ŚLUBNĄ! "Ozdobiona tysiącami kamieni i francuską koronką"

14 stycznia odbędzie się 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W ubiegłym roku akcja prowadzona przez Jurka Owsiaka wywołała burzliwą dyskusję za sprawą bojkotu ze strony Telewizji Polskiej, która odmówiła transmitowania finału imprezy, choć od lat Telewizja Publiczna współpracowała z fundacją. W efekcie Owsiak złożył na TVP skargę do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Mimo że wokół WOŚP-u toczy się zaciekła walka polityczna Owsiak nie zamierza składać broni i w Nowym Roku też będzie zbierał pieniądze - tym razem "dla wyrównania szans w leczeniu noworodków". Tradycją jest, że w akcji biorą udział gwiazdy i celebryci, którzy przekazują na cel charytatywny rozmaite przedmioty.

Zbiórkę od lat wspiera także Agnieszka Radwańska - do tej pory przekazała już m.in. na licytacje stroje do tenisa i rakiety z autografami. W tym roku postanowiła oddać swoją... suknię ślubną, w której kilka miesięcy temu poszła do ołtarza z Dawidem Celtem.

Na uroczystość, która odbyła się w krakowskiej bazylice św. Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa, tenisistka wybrała dość klasyczną kreację, zaprojektowaną przez Agnieszkę Maciejak.

Przecudna suknia utkana z jedwabnej siatki i "piórkowanej" organzy, do tego zdobiona kwiecistymi motywami ciętymi z francuskiej koronki oraz haftowana tysiącami szklanych paciorków. Suknia ślubna Agnieszki Radwańskiej powstała z ponad 100 metrów materiału i jest pokryta 6,5 tysiącami kamieni, ręcznie wszywanych. Rozmiar 38 na wzrost 175 centymetrów - można przeczytać w opisie aukcji.

Zwycięzca licytacji otrzyma też dwa welony wysadzane kamieniami Swarovskiego. Aukcja potrwa do piątego lutego. Aktualnie cena sukni wynosi nieco ponad trzy tysiące złotych.

Chciałybyście pójść do ołtarza w sukience Agnieszki?

**Dawid Celt mówi o cierpieniu Agnieszki Radwańskiej. "Każdy ma swój kres"

**

KOMENTARZE
(94)
Gość
2 lata temu
Piękny gest. Oby jak najwięcej zapłacili za suknię
Gość
2 lata temu
Pudel po co dajesz najgorsze foty ? Tak trudno znaleźć i wstawić zdjęcie na którym ma normalna mine i dobrze wyglada ?!
Gość
2 lata temu
Brawo Aga! Polubilam Cie wlasnie!
Gość
2 lata temu
Co jak c ale krój ma brzydki. Nawet jak jest wysadzana diamentami. Zero tali taka jakby źle zszyta
Gość
2 lata temu
Piękny gest. Oby jak najwięcej zapłacili za suknię
Najnowsze komentarze (94)
gość
2 lata temu
Nie rozumiem co to za wielki gest? za co podziwiać celebrytów, którzy dadzą na aukcję np. sukienkę, koszulkę, itp. Przecież już im się nie przyda, tylko zajmuje miejsce w szafie. Ona da niepotrzebny ciuch, jakiś naiwniak który to kupi wyłoży pieniądze, a chwała spłynie na nią, bo to "jej sukienka" tyle zarobiła dla orkiestry. Większy podziw należy się np. osobie która ze skromnej emerytury potrafi dać 50 zł, niż naszym tzw. gwiazdom. Lepiej by było gdyby nie robiąc szumu przelali po prostu pieniądze, których mają nadmiar.
gość
2 lata temu
Oddała starą znoszoną kiecę. Brawo:( Ona naprawdę ma się za niewiadomo kogo. Suknia księżnej Kate może być coś warta ale nie Radwańskiej
gość
2 lata temu
Nie każdą osobę stać na taki gest, suknia ślubna to coś bardzo osobistego, super gest Asia, brawo.
Gość
2 lata temu
Jest pani wielka ! !!!!!
gość
2 lata temu
NIESAMOWITE...ale ja za darmo bym nie chciala...była taka "babciowata" na lata 20-te,lata 30 -te......sam PUCH..i ..sztuczne szkielka!
Statystyka
2 lata temu
Nakłady na służbę zdrowia (2016): NFZ – 62.485.562.000 zł., WOŚP – 48.000.000zł., czyli 0,077% (siedemdziesiąt siedem tysięcznych procenta) wydatków NFZ. Przeciętne wynagrodzenie w polskiej służbie zdrowia: pielęgniarka – 2.660zł., lekarz – 3.800zł. Miesięczne wynagrodzenie Jerzego Owsiaka – 13.000 złotych, żony Owsiaka – 15.000 złotych.
gość
2 lata temu
Jurek robisz piękna robotę, tylko dlaczego wyręczasz rząd, który krytykuje, a bardzo z tego się cieszy
Leonidas
2 lata temu
Ale mi gest... Wszystkie panny młode sprzedają za bezcen, żeby tylko się pozbyć i żeby mole nie zjadały... Naprawdę się wykosztowała... No comments
gość
2 lata temu
niech da kilka milionów zł, a nie starą, znoszoną i zbędną kieckę, żałosna baba
gość
2 lata temu
Ladny gest oby poszla za duze pieniadze
gość
2 lata temu
Chrzanić owsika
Gość
2 lata temu
Ale ma krzywe zeby na dole
ren
2 lata temu
bardzo jest ładna,powodzenia Agnieszko.
Gość
2 lata temu
Owsiak bedziesz siedzial
...
Następna strona