Wtorek 02.01.2018 22:00

Tym żyliśmy w minionym roku: Zwycięstwa Trumpa i Macrona, wycinka Puszczy Białowieskiej, walka o sądy...

wycinka Puszczy Białowskiej Jan Szyszko Donald Trump Emmanuel Macron walka o sądy Ryszard Petru Magda Żuk Cezary Pazura sexedpl Anja Rubik

W mijającym roku nie mogliśmy narzekać na nudę. Szczególnie intensywny pod kątem politycznym nieustannie przypominał o wszystkim co typowe dla polskiej rzeczywistości.

Manifestacje religijne przeplatały się ze strajkami medyków i protestami w obronie Konstytucji. Media zaangażowały się też we wciąż nierozwiązane śledztwo w sprawie śmierci Magdaleny Żuk.

Za granicą spojrzenia kierowano na nowego prezydenta USA - Donalda Trumpa, choć nie był typowany na faworyta wyborów. Dużo działo się też w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Kate i William odwiedzili nawet Polskę, a plotki o "polskim poczęciu" księżnej Kate dały nam nowe powody do dumy.

Więcej niż dotychczas mówiono o świadomym seksie. Fala mniej lub bardziej uzasadnionych oskarżeń o molestowanie seksualne poskutkowała akcjami społecznymi takimi jak #sexedpl Anji Rubik. Niestety (?) upadło też wiele karier.

Ten rok zdecydowanie należał też do piłkarskiej reprezentacji Polski w piłce nożnej. Lewandowski i koledzy w pięknym stylu awansowali na Mundial 2018 w Rosji.

Przygotowaliśmy dla Was podsumowanie najbardziej emocjonujących chwil 2017 roku. Która z nich zapadła Wam w pamięć najbardziej?

« Poprzednie 1/19

Tym żyliśmy w minionym roku

2Tym żyliśmy w minionym roku