Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szpak zaprasza na obóz do ROWÓW za 2600 zł. Rodzice wyślą tam dzieci?

166
Podziel się

Za tę samą cenę Kwiatkowski wysyłał fanów za granicę i odwiedzał ich w pokojach...

Szpak zaprasza na obóz do ROWÓW za 2600 zł. Rodzice wyślą tam dzieci?
bEgyvDAR

Obozy artystyczne to dla wielu idoli nastolatek stałe źródło dochodu. Twórcze campy organizuje regularnie między innymi Dawid Kwiatkowski, który wychodzi na tym całkiem nieźle: Kwiatkowski wyprzedał bilety na obóz w... 17 minut! Zarobił 200 tysięcy złotych

Wygląda na to, że sukcesu finansowego pozazdrościł mu... Michał Szpak, który również zdecydował się na zorganizowanie obozów dla swoich małoletnich fanów.

Jak czytamy na stronie, obozy w Rowach i Pieckach to jedyny w swoim rodzaju cykl ultrakreatywnych obozów artystycznych skierowanych do dzieci i młodzieży w przedziale wiekowym 9-20 lat, gdzie pod czujnym okiem największych osobowości polskiej sceny muzycznej rozwiną swoje talenty, twórcze pasje i będą uczyć się od najlepszych.

bEgyvDAT

Na zakończenie uczestnicy stworzą "profesjonalny utwór muzyczny", wezmą udział w teledysku i sesji zdjęciowej. Za taką przyjemność organizatorzy każą sobie słono płacić. Za 10 dni "ultrakreatywnych" wczasów z Michałem Szpakiem trzeba zapłacić 2600 złotych.

Niestety na stronie nie ma informacji, czy Michał, wzorem Dawida Kwiatkowskiego, będzie odwiedzał fanów w pokojach...

Dodajmy, że za podobną cenę Kwiatkowski wysyła swoich fanów za granicę.

Wysłalibyście swoje dziecko do Rowów z Michałem?

bEgyvDAZ

>

bEgyvDBa
bEgyvDBb

**Szpak znów wystąpi na Eurowizji? "Ludzie tego chcą. Dostaję wiadomości nie tylko z Polski!"

**

bEgyvDBu
KOMENTARZE
(166)
gość
3 lata temu
2600 za takie coś? masakra, cywilizacja upada. takie pieniądze już lepiej przeznaczyć na książki, czy banalne ubrania, a nie jednorazowy wypad z "celebrytą"
gość
3 lata temu
Wolałabym za tę kasę wybrac sie do Hiszpanii
gość
3 lata temu
Będą chętni? Kwiatkowski, że miał chętnych to się nie dziwię... jego słuchają głuche nastolatki. Ale Szpak? Jego fani - średnia wieku 50 lat.
bEgyvDBv
Gość
3 lata temu
Dlaczego do Rowów??
Gość
3 lata temu
Z pelnym wyżywieniem, atrakcjami i zajecia ze specjalistami i samym Michałem + opieka wychowawcow. Mazury nie są tanie same w sobie. Spodziewalam sie i tak wyzszej ceny!!! Jade *.*
Najnowsze komentarze (166)
Gość
3 lata temu
Ja jadę 😊
gość
3 lata temu
W życiu bym się nigdzie nie pojawiła z tym gejem
gość
3 lata temu
rodzice chcecie dzieci zboków potem żenada
gość
3 lata temu
Nie trawie gościa .
Gość
3 lata temu
Z tym gejem to muchy w kiblu bym nie ubil
gość
3 lata temu
Nie wprowadzajcie w błąd, to nie Michał organizuje tylko Musicartcamp. Michał został poproszony jako jeden z wielu aby był trenerem warsztatów muzycznych i zarobi Musicartcamp. Bedą tam też warsztaty fotograficzne, tańca, wizazu itd i będą specjalisci praktykujacy w tych dziedzinach i kazdemu nauczycielowi z danej dziedziny napewno zapłacą, ale głownie dochody bedą i zarobek po stronie musicartcamp
Anna
3 lata temu
Znowu kłamstwa !!!! Nie wprowadzajcie w błąd, to nie Michał organizuje tylko Musicartcamp, Michał został poproszony jako jeden z wielu aby był trenerem warsztatów muzycznych i zarobi Musicartcamp. Bedą tam też warsztaty fotograficzne, tańca, wizazu itd i będą specjalisci praktykujacy w tych dziedzinach i kazdemu nauczycielowi z danej dziedziny napewno zapłacą, ale głownie dochody bedą i zarobek po stronie musicartcamp
Gość
3 lata temu
ja bym Michałowi przekopał Rowa, a później wysłał go do Piecyka
bEgyvDBn
gość
3 lata temu
ten też powinien się schować brzydal jeden.
gość
3 lata temu
Kto wpadł na pomysł, ady dzieci kojarzyć, z pedałami ??????? Wystarczy, że nasz kler, cichutko, podstępnie, zawłaszcza dzieci !!! a p*******o, niech produkuje hemoroidy, między sobą !!!!
Aida
3 lata temu
On tego nie organizuje. On został tylko poproszony o bycie trenerem, tak że to jest dalekie stanowisko od bycia organizatorem. Nie piszcie, jak nie wiecie dokładnie.
gość
3 lata temu
jestescie naprawde nie mili w stosunku do michała, ponieważ napewno nie pozdzadroscił tego kwiatkowskiego... Michał a Kwiatkowski chyba jest róznica w głosie nie ? !!!! Michał Jest jednym z najlepszych wokalistów w polsce !!!! Dla mnie to normlana cena jadę na ten obóz , bo wiem że od michała sie duuuzo naucze !
gość
3 lata temu
Obozy organizowane przez homoseksualistow powinny być zabronione.
gość
3 lata temu
Obozy organizowane przez homoseksualistow powinny być zabronione.
...
Następna strona
bEgyvDBP