Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ksiądz namawiał na seks 14-LETNIEGO CHŁOPCA! "Został zatrzymany na podstawie nakazu prokuratorskiego"

215
Podziel się

Mieszkańcy Witaszyc są w szoku. "A co, jeśli skrzywdził już jakieś dziecko?" - pytają przerażeni.

Ksiądz namawiał na seks 14-LETNIEGO CHŁOPCA! "Został zatrzymany na podstawie nakazu prokuratorskiego"
bEgyFuNx

Ksiądz Kamil I. był jednym z ulubieńców swoich parafian. Ksiądz nie tylko był częścią Kościoła z parafii Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Witaszycach, ale także katechetą - prowadził lekcje religii w pobliskiej szkole i często jeździł z dziećmi do lokalnej hali sportowej w ramach dodatkowych zajęć.

Jak się okazuje, chęć bliskiego przebywania z dziećmi mogła wynikać z szokujących upodobań duchownego. Jak informuje Super Express, 31-letni ksiądz miał namawiać znajomego 14-latka do odbycia z nim stosunku seksualnego.

W czwartek funkcjonariusze zatrzymali Kamila I. pod zarzutem popełnienia przestępstwa na tle seksualnym, a także udziału w produkowaniu i utrwalaniu nagrań o charakterze pornograficznym.

bEgyFuNz

Śledztwo prowadzi Prokuratora Rejonowa w Jarocinie i do jego zakończenia niewiele mogę powiedzieć o sprawie. Mogę jedynie potwierdzić, że faktycznie duchowny jest podejrzany o dokonanie przestępstwa na tle seksualnym. Ksiądz został zatrzymany na podstawie nakazu prokuratorskiego - poinformowała młodsza aspirant Agnieszka Zaworska, pełniąca funkcję rzecznika prasowego KPP w rozmowie z wlkp23.info.

Mieszkańcy wciąż nie mogą uwierzyć w to co się stało.
Wszyscy jesteśmy tym wstrząśnięc**i. A co, jeśli skrzywdził już jakieś dziecko, które nie powiedziało o tym dorosłym?**_ - pytali dziennikarzy _Super Expressu parafianie.

Prokurator Marcin Meler potwierdza doniesienia: Ksiądz wybrał 14-latka na swoją ofiarę. Robił to za pomocą SMS-ów i komunikatorów internetowych.

Sprawa jest w toku.

bEgyFuNF

**Ksiądz zachęca do oddawania organów. "Mówię z ambony na temat transplantacji"

**

bEgyFuOa
KOMENTARZE
(215)
Gość
3 lata temu
moj byly juz 15 lat temu mówił, ze księża to czarna mafia i patologia! Miał racje niestety
Gość
3 lata temu
No i co z tego? W ramach «  kary » zostanie przeniesiony do innej parafii. Media i ludzie sie poekscytuja przez chwile a dziecko bedzie okaleczone do konca zycia...Super! Po prostu ku..wa super!
gość
3 lata temu
co za j****e zboki, dawajcie barany na tacę i posyłajcie dzieci na religię
bEgyFuOb
gość
3 lata temu
No to chłopiec pójdzie do poprawczaka!!!!!!
gość
3 lata temu
z tego co wiem to takie małżeństwa są NIElegalne.
Najnowsze komentarze (215)
gość
3 lata temu
A zakonnicy? Bez celibatu zrobiłoby się osiedle mieszkaniowe z klasztoru. Niech sami w zgodzie ze swoim sumieniem decydują.
dada
3 lata temu
Media dokładają. Wiedzą najlepiej bo sami wymyślają. Poczekajcie na wyrok. Znam przypadek, że ksiądz pogłaskał po głowie, przytulił płaczące dziecko i posądzili go o molestowaniw seksualne. To jest chore. Doszło do tego, że dziecko trzeba odpychać i traktować jak zadżumione. Ojciec św. Jan Paweł drugi przytulał dzieci, wchodziły mu pod kapę. Nikt nikogo nie zgwałcił i cisza.
dadacz
3 lata temu
Kto wie ile w tym prawdy. Media zawsze rozdmuchują sprawę . Dołożą, zmyślą i osądzą bez sądu.
Gość
3 lata temu
Biedni księża, nie mogą posuwać 14-latków. Zajmijmy się problemem Arabów bo jak wiadomo jest ich tu 90 procent i to ważniejszy temat...
Anka
3 lata temu
Nóż się w kieszeni otwiera jak czytam o jakichkolwiek krzywdach zadanych dzieciom. Z**********m go s********a!!!
Gość
3 lata temu
pedofil nie nie zamoczyl i jest nie usatysfakcjonowany.
Gość
3 lata temu
jedna połowa księży to pedofile a druga połowa to pederasci.
Gość
3 lata temu
bardzo nie grzeczny chłopiec pewnie to jego wina bo szczul wysłannik Boga. ukamieniowac!!! Oj zły zły.Biedny Pan pedofil ksiądz!!!
bEgyFuNT
Gość
3 lata temu
jedna połowa księży to pedofile a druga połowa to pederasci.
Gośćiuwa
3 lata temu
Z ksiendzem to nie grzech
Larka
3 lata temu
jasne teraz nawet dziecka nie mozna na kolana---bo zaraz zboczeniec----nie mowie ,ze to jest ok----ale mężczyzni to swinie--nie wazne czy księza, nie wazne wykształcenie i pochodzenie. Faceci tylko o bzykaniu mysla,> niestety[/cytat]Wiec powinno się zakazać „instytucji” księdza... bo ksiądz to facet, a co za tym idzie „świnia”! można by było uniknąć takich sytuacji... wystarczy dać im możliwość posiadania żony! Proste?! Proste[/cytat]G***o nie proste jakby mial zone i pewnie dzieci to nikt nie dawalby na tace na jego rodzinke
Gość
3 lata temu
Ksiądz który napastują dziecko w niczym się nie różni od muslima który się żeni z dzieckiem. Jeden i drugi powinien siedzieć. Nie rozumiem czy dlatego ze m****m jest gorszy?
Lui
3 lata temu
To faceci są winni najgorszych i najpodlejszych czynów na świecie.Gwałty,morderstwa,znęcanie się.Daleko nie szukam:Hitler ,Stalin itd itd .Wymieniać by można bez końca.Piep...ni pedofile do kompletu.Ohyda
Siaman
3 lata temu
Prawdziwy ksiądz.Only Anal....Tak trzymac....W imie Jesusa Chrystysa.Amen.....
...
Następna strona
bEgyFuOv