Trwa ładowanie...
Przejdź na

Aneta Zając żali się w Internecie na Krawczyka? "Drogi ojcze, spójrz w lustro..."

245
Podziel się

Aktorka zamieściła na Instagramie dziwne wpisy, sugerując chyba, że Mikołaj znowu nie sprawdza się jako ojciec. Zaskoczeni?

Aneta Zając żali się w Internecie na Krawczyka? "Drogi ojcze, spójrz w lustro..."
bDfqoIwl

Siedem lat temu współpraca Mikołaja Krawczyka i Anety Zając na planie Pierwszej Miłości układała się tak dobrze, że wkrótce okazało się, że aktorka jest w ciąży.

Niestety, krótko po narodzinach synów bliźniaków Krawczyk zauroczył się kolejną koleżanką z planu, Agnieszką Włodarczyk i postanowił zostawić dla niej rodzinę. Od tamtej pory oboje chętnie ranili porzuconą Anetę we wspólnych wywiadach, opowiadając o tym, że są "ciałem astralnym" i "kulistą energią", a ich koty się pokochały. Włodarczyk wypominała nawet publicznie Anecie, że mści się na byłym partnerze, utrudniając mu kontakty z synami. Zapowiadała też, że zamierza urodzić Mikołajowi kolejne dziecko, mimo że do opieki nad poprzednimi jakoś się nie kwapił. Nie znalazł nawet czasu na to, żeby przyjść na ich chrzciny.

Nie trzeba było długo czekać, aż fascynacja Agnieszką także minie aktorowi. Szybko znalazł kolejną wybrankę, tym razem na planie żenującego programu Celebrity Salon. Od tamtej pory jego relacje z Anetą jakby się ociepliły. Być może właśnie za sprawą Sylwii Juszczak, która sama jako matka dwóch synów dogadała się z Anetą , a także przekonała Krawczyka, że spędzanie czasu ze swoimi dziećmi może być przyjemnością, a nie tylko przykrym obowiązkiem.
Gdy wydawało się, że stosunki między Krawczykiem i zając układają się coraz lepiej, a aktor zaczął nawet dbać o kontakt z synami i płacić alimenty, znowu coś się zepsuło. Okazało się bowiem, że aktor nie respektuje wyroku sądu i wysyła Anecie tylko znikomą część zasądzonej kwoty.

bDfqoIwn

Wygląda na to, że również w te święta byli kochankowie nie mogli dojść do porozumienia w kwestii opieki nad dziećmi. Aneta zamieściła na InstaStory dziwne wpisy sugerujące chyba, że Krawczyk utrudniał jej spędzenie czasu z dziećmi oraz rozmowy telefoniczne z nimi.

Jeżeli dzieci mają prawo spędzić część Wigilii z matką, drogi ojcze, nie pozwól im na to. Jeżeli dzieci mają prawo do kontaktu telefonicznego z matką, drogi ojcze nie pozwól im na to. A na koniec drogi ojcze, spójrz w lustro i przyjmij te oto owacje na stojąco. Śmiać się, płakać - napisała tajemniczo aktorka.

Nie wiadomo, czy wpisy odnoszą się bezpośrednio do Mikołaja, ale jeśli tak, Juszczak powinna chyba jeszcze rozważyć, czy na pewno chce mieć z nim kolejne dziecko.

bDfqoIwt

A może w kwestii dzielenia opieki nad dziećmi Aneta i Mikołaj powinni się udać po poradę do eksperta od "rodzin patchworkowych", Michała Wiśniewskiego?

bDfqoIwu
bDfqoIwv
bDfqoIwO
KOMENTARZE
(245)
Gość
3 lata temu
Taki bawidamek nigdy się nie zmieni... Faceci są tragiczni, zrobią dziecko a potem mają w nosie wychowanie. Odpowiedzialność? Jaka odpowiedzialność? O zdradach to już nawet nie wspominam. Facetów to najlepiej tylko wykorzystywać bo do poważnych relacji to się nie nadają...
Gość
3 lata temu
Jak juszczak ma choć trochę oleju w głowie to odprawi go z kwitkiem i zapanuje nad macica
gość
3 lata temu
biedne dzieci....
bDfqoIwP
gość
3 lata temu
Niestety jeżeli związek osób z dziećmi się rozpada, to jest dużo problemów. Rozstania bezdzietnych przynajmniej dotykają tylko zainteresowanych i nie wymagają dalszego kontaktu.
Gość
3 lata temu
Kawał gnoja, a nie ojciec!
Najnowsze komentarze (245)
Gość
3 lata temu
Walniety
Gość
3 lata temu
Frajer
Gość
3 lata temu
Walniety
gość
3 lata temu
On mysli,ze nie wiadomo kim on jest"WIELKI AKTOR" tak, tylko,ze nie filmowy ani nie teatralny. Szkoda ,ze robi z siebie takiego dupka!!!!A najbardziej to szkoda dzieci,ze maja takiego bawidamka ojca!!!!Obudz sie chlopie dopoki nie jest za pozno,bo bedziesz musial zmienic zawod!!!!!
Gość
3 lata temu
Biedna kobieta, widać, że ta relacja odcisnela nad nią duże piętno. Taka była otwarta, wesoła a przez tego dupka straciła wiarę w facetów
gość
3 lata temu
powinna mu już dawno odebrać ojcostwo, po tym jak ja potraktował ale dzieci również.. jakby były niechciane lub nie jego, nie znam drugiego takiego typa, który zawraca głowe kobiecie 7 lat, jego partnerka zachodzi w ciąze, a ten ma kochankę i porzuca ledwo co urodzone dzieci i ich matke dla niej wypowiadajac jeszcze przy tym tak obrzydliwe komentarze na temat byłej i dzieci że w głowie sie nie mieści.... Aneta odbierz mu ojcostwo bo on ci dzieci wykolei, czego ten idio*** może ich madrego nauczyć???
Gość
3 lata temu
Typowy wodnik. Miałam dwóch takich debili. Kolejny jak mi powie że jest spod znaku wodnika to w odpowiedzi zadadze mu potężnego kopa w d**e i wyleci na księżyc. Kobiety nie wiazcie się z Wodnikami!!
gość
3 lata temu
najgorszy g**j jaki się urodził od czasu średniowiecza. Zobaczciejak sie zabezpieczył od kary, za wszystkie finanse odpowiada sylwia , on nie ma nic. Taki drugi kaczyński. Oby skończył jak najgorzej.
bDfqoIwH
JASIA
3 lata temu
Taki ładny chloptaś,to nie dzieci powinien mieć,tylko nim mają się opiekować,zachwycać i kochać go kobiety.Taki to nigdy nie pokocha,jego kochać....
gość
3 lata temu
trzeba było dawać sobie włożyć w żopu i nie byłoby problemu
gość
3 lata temu
trzeba było myśleć zanim ci się zlał do środka
gość
3 lata temu
gdyby miala z nim slub nie mialby wyjscia. biedna poszkodowana, ale jakos nie myslala wtedy o tym gdy pchala mu sie do lozka
gość
3 lata temu
hmm...ja proponowałbym zeby przeczytała raz jeszcze to wysłała. bo chyba cos jej nie wyszlo...
gość
3 lata temu
Żałosna baba.
...
Następna strona
bDfqoIxj