Trwa ładowanie...
Przejdź na

Informujemy, iż toczy się postępowanie z powództwa Emila Stępnia przeciwko spółce Wirtualna Polska Media S.A. o naruszenie jego dóbr osobistych, poprzez publikowanie w poniższym tekście znieważających, obraźliwych i poniżających go treści.

Doda planuje przyszłość w tabloidzie: "Chcę przestać już być singielką"

181
Podziel się

Myślicie, że po wszystkim, co się wydarzyło, znajdzie się jeszcze jakiś desperat?

Doda planuje przyszłość w tabloidzie: "Chcę przestać już być singielką"
bCyogTkR

Jesienią 2015 roku Doda potwierdziła krążące od dawna plotki, że "jej ścieżka życia z Emilem dobiegła końca". Aż trudno uwierzyć, że minęły dopiero dwa lata, tyle się przez ten czas wydarzyło.

Doda ma wprawę w burzliwych rozstaniach. Wyrzucając Radka Majdana ze swojego apartamentu, zaniosła jego rzeczy do osiedlowego śmietnika, a potem zadzwoniła po fotoreporterów, żeby uwiecznili, jak grzebie w kontenerach. Pamiątki po Nergalu spaliła uroczyście na balkonie, zaś po rozstaniu z Błażejem Szychowskim udzieliła wywiadu, w którym wspominała ciepło, że "patrzył na mikrofon jak dziwka na kut*sa".

Rozstanie z Emilem przebiło wszystko. Byli kochankowie zdążyli już procesować się o zwrot pierścionka zaręczynowego, sukienek, torebek i butów, które Doda otrzymała podczas ich narzeczeństwa i porysowany samochód.

bCyogTkT

W międzyczasie Doda zadbała o to, by do mediów przeciekły kompromitujące Haidara dokumenty, jak na przykład o przejęciu pierścionka zaręczynowego przez Urząd Skarbowy, na poczet wynoszącego 19 milionów złotych zadłużenia Emila.

Haidar zaś dopilnował, by do sądu wpłynęły nagrania prywatnych rozmów telefonicznych, w których Doda tłumaczy mu, że porysowała mu samochód z zemsty za to, że po rozstaniu wybrał się do kina z inną kobietą. Przy okazji zasugerowała złowieszczo, że skoro już miała w ręku ostre narzędzie, to mógł ucierpieć nie tylko samochód…

bCyogTkZ

Obecnie trwa śledztwo w sprawie nasłania przez Dorotę R. oraz jej przyjaciela Emila S. znanego jako "nositorba", płatnych zbirów na Emila Haidara, którzy w siedzibie jego firmy tłumaczyli, że jeśli nie przeleje na konto Dody miliona złotych to gorzko pożałuje wraz z całą rodziną.

Reprezentujący Emila mecenas Roman Giertych liczy, że uda się zmienić kwalifikację czynu i oskarżyć Dodę o działanie w zorganizowanej grupie przestępczej za co grozi do 10 lat więzienia.

Piosenkarka idzie w zaparte, że nie ma sobie nic do zarzucenia i jedynie padła ofiarą "mściwej arabskiej krwi" Haidara. Obecnie szuka w Super Expressie nowego chłopaka. Widocznie "nostorba", mimo licznych poświęceń, nie zdołał jej do siebie przekonać.

Nigdy nie robię postanowień noworocznych, ale chcę przestać być singielką - ogłasza w tabloidzie.

bCyogTla

Ciekawe, czy po tym wszystkim znajdą się jacyś chętni...

bCyogTlb
bCyogTlu
KOMENTARZE
(181)
gość
2 lata temu
Prostaczka :/
Gość
2 lata temu
Jeśli nie pomożemy małej Alicji, to dziecko będzie miało obcięta nóżkę :(... Mamy tylko 2 dni. Blagam, pomóżmy! Ja już wpłaciłam. Link do zweryfikowanej zbiórki: siepomaga.pl/ alicja-mickos
gość
2 lata temu
Kto to coś będzie chciał
bCyogTlv
gość
2 lata temu
Psychole często kończą sami.
Gość
2 lata temu
Ja jestem singielką i jestem bardzo szczęśliwa. Mam własne mieszkanie, żyję na własny koszt, wstaję z łóżka o której chcę, wychodzę z domu o której chcę, nikt mi nie rozrzuca brudnych skarpet, nikt mi nie brudzi, nie beka, nie p*****i, nie czuję się samotna, wręcz przeciwnie, mam wielu znajomych, zawsze mam z kim pogadać. Na co mi facet? Wszystko mogę zrobić sama, facet i tak by nie gotował ani nic w domu nie robił, tylko by bałaganił i marudził. A tak ja mam porządek i żaden dziad mi d.... nie zawraca.
Najnowsze komentarze (181)
gość
2 lata temu
Dziwki
gość
2 lata temu
paszła w*n
gość
2 lata temu
T**a dzida !
gość
2 lata temu
Artystka ze spalonego teatru. Ale szczęścia w miłości nie ma niestety.
gość
2 lata temu
Przy zerwaniu pierscionek zareczynowy sie oddaje!
gość
2 lata temu
szukaj w slamsach
gość
2 lata temu
Ona wcale nie jest ładna, nie wiem czemu tyle szumu wokół niej.
gość
2 lata temu
mnie się podobało jak stara w jakąś niedzielę mało głowy nie skręciła w kosciele jak dzieci szły do I komunii. A ze nie była zaproszona to zonk...i było tak dzielić dzieci??tak robi wyrodna matka!!!!dlatego sie doczekala konfliktu w tej patologicznej rodzince!i dzieci Rafala znaja babke ze zdjęcia....
bCyogTln
gość
2 lata temu
weszłam za nią raz do ubikacji.Ten m***ł po sikaniu tylko się wyogladał w lustrze, pomazał szminką i wyszedł. Brudaska nie myje rąk...fujjj....
gość
2 lata temu
Przeleciec moze ja kazdy ale desperata na zycie to chyba nie znajdzie.
gość
2 lata temu
Doda ,a kto by z toba wytrzymal chyba jakis desperat - zalosna osobka !!!!!!!
Gość
2 lata temu
Ona ma koñska twarz .
Gość
2 lata temu
Ona ma koñska twarz .
gość
2 lata temu
super boska laska uwielbiamy ja jest piekna mloda utalentowana cudowna wszystkiego dobrego
...
Następna strona
bCyogTlP