Informujemy, iż toczy się postępowanie z powództwa Emila Stępnia przeciwko spółce Wirtualna Polska Media S.A. o naruszenie jego dóbr osobistych, poprzez publikowanie w poniższym tekście znieważających, obraźliwych i poniżających go treści.

Emil na wakacjach fotografuje się z torbą Depardieu (FOTO)

0
0
0
Podziel się

Widać, że pasja jest transgraniczna. Gerard pozwolił mu ją potrzymać?

Emil na wakacjach fotografuje się z torbą Depardieu (FOTO)

Dorota Rabczewska i jej "partner biznesowy", Emil Stępień, nie wchodzą w nowy rok w wymarzony sposób. Oczywiście piosenkarka twierdzi, że wyjazd do Dubaju był spowodowany przemęczeniem, a nie brakiem zleceń, ale chyba jakoś mało kto w to wierzy. Dorota próbuje więc przyciągnąć zainteresowanie fanów relacjami z luksusowego wypoczynku.

Z najnowszej relacji Doroty można dowiedzieć się między innymi, że Rabczewska uczy się wypoczywać na kacu, że do Dubaju zabrała luksusową torebkę oraz pomocnika do jej noszenia, Emila, który wyleguje się na pobliskim leżaku.

Wakacje w Dubaju okazały się jednak dla Emila bardzo owocne - w hotelu spotkał Gerarda Depardieu, który spacerował z płócienną torbą. Widać, że pasja Stępnia do noszenia toreb jest transgraniczna, bo Emil sfotografował się z gwiazdorem i jego dodatkiem.

Zazdrościcie?

0
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(0)