Poniedziałek 08.01.2018 07:00

NAJGORSZE stylizacje grudnia: Margaret, Andrzejewicz, Johansson...

modapudelek Margaret Gosia Andrzejewicz Scarlett Johansson Agnieszka Jastrzębska Gwen Stefani

Trudno stwierdzić, czy to kwestia świątecznej atmosfery, czy wizji zbliżającego się Sylwestra, ale w grudniu celebrytki popuściły wodze fantazji w temacie wyjściowych stylizacji. Na ściankach częściej niż zwykle odsłaniały ciało i chętnie stawiały na imprezowe klasyki z welurem lub cekinami w rolach głównych. Niestety, z opłakanym skutkiem...

Nad Wisłą festiwal złych stylizacji można było podziwiać na urodzinowej imprezie Joanny Przetakiewicz i pokazie Roberta Kupisza. Prawdziwe zatrzęsienie modowych nieporozumień było widać jednak dopiero w Sylwestra. Margaret powitała nowy rok z kokardą pod szyją, Beata Kozidrak zapomniała dołu, a Patrycja Kazadi przebrała się za pół-imprezowiczkę, pół-żołnierkę. Na uwagę zasługuje również nowa zdobywczyni tytułu "najgorzej ubranej polskiej gwiazdy", Agnieszka Jastrzębska, która na prezentacji torebek pochwaliła się kolejnym namiotem ze swojej imponującej kolekcji ubrań-płacht.

Wśród zagranicznych gwiazd problem polegał na osobliwym podejściu do świątecznych stylizacji. Farrah Abraham, znana jako "porno-mama", zaprezentowała się jako "seksowna żona świętego Mikołaja", a młodociana muza Chanel, Lily-Rose Depp, przebrała się za "koronkowego potwora". Warto zwrócić również uwagę na półnagą Demi Lovato i Gwen Stefani w roli przedszkolnej czarodziejki.

Zobaczcie celebrytki w nieudanych stylizacjach. Kto wyglądał najgorzej?

« Poprzednie 1/26

Margaret, Gwen Stefani, Gosia Andrzejewicz i Agnieszka Jastrzębska

2Margaret, Gwen Stefani, Gosia Andrzejewicz i Agnieszka Jastrzębska