Trwa ładowanie...
Przejdź na

Krupińska promuje "DUCHOWEGO UZDROWICIELA": "Chłopak, który ma 25 lat, uzdrowił setki ludzi"

373
Podziel się:

Była Miss Polonia zachęca do obserwowania działań Marcina Zielińskiego, który twierdzi, że raka można wyleczyć "siłą modlitwy"... "To pan Jezus uzdrawia" - twierdzi na Instagramie.

Krupińska promuje "DUCHOWEGO UZDROWICIELA": "Chłopak, który ma 25 lat, uzdrowił setki ludzi"

Paulina Krupińska wraz z partnerem Sebastianem Karpielem-Bułecką należą do najbardziej religijnych par polskiego show biznesu. Pomimo życia "na kocią łapę" z dwójką dzieci wciąż odwlekają decyzję o ślubie. Nie przeszkadza im to mówić o dojrzałości i powadze związku.

Była Miss Polonia postanowiła zawalczyć o uwagę fanów na Instagramie i udostępniła profil... religijnego youtubera. Krupińska za pośrednictwem swojego profilu próbowała wypromować fanatyka zajmującego się... religijnym uzdrawianiem!

Takich osób jak on jest niewielu, przynajmniej ja nie znam nikogo innego, kto mówi w taki sposób o Bogu, że się dłużej nad tym pochylam i po prostu mu wierzę - zachwalała była Miss Polonia mimowolnie przyznając się do bezkrytycznego podejścia.

Okazuje się, że postać Marcina Zielińskiego i Wspólnoty Uwielbienia "Głos Pana" jest mniej czysta, niż jego perfekcyjnie wyprasowana koszula. Zieliński ma bowiem dwie twarze - pierwsza uśmiecha się z kanapy w uduchowionych vlogach, druga przekonuje, że raka da się wyleczyć modlitwą:

Niech rak będzie uzdrowiony w imię Jezusa. Niech wszelka nieuleczalna choroba straci swoją moc w twojej obecności - manipulował tysiące potrzebujących ludzi jako gość zeszłorocznej edycji "Jezusa na Stadionie".

Na poparcie swoich tez używa anegdot o cudownych uzdrowieniach i pokrętnych interpretacji biblijnych wersetów.

Mamy jako wierzący władzę nad chorobami. Dlatego możemy nakazywać i oczekiwać, że w jego imię choroby będą odchodzić - przekonuje "Ewangelista".

Żeruje w ten sposób na chorych i niepełnosprawnych, w większości starszych ludziach tłumnie odwiedzających religijne wydarzenia. Łączy przy tym najgorsze cechy "coachingu" Łukasza Jakóbiaka i "alternatywnej" antymedycyny Jerzego Zięby.

Krupińska próbuje go uwiarygadniać przed 174 tysiącami swoich obserwatorów:

Chłopak, który ma 25 lat uzdrowił setki ludzi w kraju i za granicą. Uzdrawia ludzi modląc się. P.S. On mówi, że to Pan Jezus uzdrawia - kończy uwiedziona Paulina.

Czy rzeczywiście uzdrawia - do końca nie wiadomo. Wiadomo natomiast dokąd idą pieniądze ludzi desperacko poszukujących nadziei. Nadziei, która czasem ma najwyższą cenę. Tego Krupińska nie chce zobaczyć, bo przecież na Instagramie najbardziej liczą się przychylne komentarze bezkrytycznych fanek.

KOMENTARZE
(373)
gość
4 lata temu
taka ładna a taka g****a. Ta reguła jednak się sprawdza
gość
4 lata temu
"Religia powstała kiedy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca"
eviii
4 lata temu
Ciężko traktowac takich ludzi poważnie - coś jak Baszobora, który podobno przywraca martwych do życia. Miałam o Krypińskiej lepsze zdanie
Gość
4 lata temu
Serio dziewczyno?
gość
4 lata temu
kolejny p***c nastawiony na kase z naiwnych ludzi, kolejne ''rece ktore lecza''. szkoda strzepic ryja na cos takiego
Najnowsze komentarze (373)
IHS
2 lata temu
wszystkich "ateistów", psudofilzofów i innych bajkopisarzy zapraszam do pomocy przy egzorcyzmach - z miejsc zmieniają "poglądy". Jezus Żyje!
gość
3 lata temu
w artykule jest blad. oni sa malzenstwem!
gość
3 lata temu
I****a i oszust trafil na beznadziejnie g****a i jej meza!
gość
3 lata temu
chwała Panu!
gość
3 lata temu
t********y nie macie pojęcia o jego mocy otrzymanej od Boga. nie jest żadmnym fałszywym uzdrowicielem.. dalej wierzcie ślepo w medycyne
Gość
3 lata temu
On nie zabrania nikomu się leczyć u lekarza. Byłam w Warszawie na spotkaniu z nim w Warszawie, widziałam jak uzdrawiał, nikt tam nie dawał pieniędzy ani nikt jemu nie płacił. Ogarnijcie się ludzie,jak nie wiecie nie piszcie bzdur
Gość
4 lata temu
Jak można być uduchowionym i żyć na ,,kocią łapę " To jest zwykle zaklamanie i tyle!
+
4 lata temu
Otwórz Serce Dla Jezusa ! On Jest Prawdziwym Bogiem i Kocha Cię! Marcin Zieliński Jest Narzędziem W Ręku Chrystusa!
Gość
4 lata temu
Dla osoby wierzacej nie powinno być dziwne że Bóg czyni cuda. Bardzo przykre, jak można szykonować wiarę dzisiaj.. Oczywiste jest że Marcin jest narzędziem w rękach Bożych a nie "uzdrowicielem" - tak łatwo przykleić komuś łatkę kiedy nie wie się o nim praktycznie nic :). Czy ktoś z Pudelka spotkał się choć z jedną z uzdrowionych osób i posłuchał co mają do powiedzenia na ten temat. Chwała Panu za to co robi :)
Teolog
4 lata temu
On nie jest manipulantem!!! NIE BIERZE ZA MIDLITWE PIENIĘDZY. A uzdrawia Pan Jezus, nie człowiek. Wszystko jest zgodne z Ewangelią. Trzeba być niedouczonym żeby nie wiedzieć, że Jezus o tym mówił i pisać głupoty że ,,używa pokrewnych interpretacji Pisma,, (wielcy egzegeci, śmiech na sali). Nie musicie wierzyć w to co się dzieje podczas modlitw o uzdrowienie, ale chociaż zostawcie tych ludzi w spokoju. Mają prawo iść własną drogą, tak samo jak wy. Manipulantem jest ten, kto napisał owy artykuł a głupcami ci, którzy te bzdury łyknęli...
Gość
4 lata temu
Ludzie! A wy naprawdę musicie od razu wierzyć tej stronie, która nigdy nie pisze nic wartościowego?? Czy znacie Marcina? Obejrzeliście chociaż jego jeden filmik na yt? Jeżeli nie, to jakim prawem go oceniacie? W Biblii znajdziemy: "Na chorych ręce kłaść będą, i ci odzyskają zdrowie". (Mt 16, 17-18) Marcin nie uzdrawia, Jezus uzdrawia! On to robi w Imię Jezusa Chrystusa!!! I jeszcze jedno.. Nie bierze za to pieniędzy!!! Naprawdę nie macie już o czym pisać.. Zajmijcie sie czymś wartościowym.. Na początek polecam zacząć czytać Biblię i obejrzeć filmiki na YouTube z udziałem Marcina. Z Bogiem!
Gość
4 lata temu
Szanowni Pudelkowicze..życzę Wam, żebyście otworzyli oczy i uszy na Pana Boga..uwierzyli w to co po ludzku niemożliwe, a autorowi tego tekstu niech Pan wybaczy o obdarzy Go łaską😄Miłujcie się żmijowe plemię..
Tomasz
4 lata temu
Niech Ci Bóg błogosławi Marcin! Robisz świetną robotę!
gość
4 lata temu
Marcin Zieliński to niesamowity człowiek, a Paulina mega odważna, że udostępnia prawdę. Szkoda, że po niej tak lecicie. Nie zasługuje na to.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie