Niedziela 07.01.2018 09:15

Zlot zawodników i celebrytów na Balu Mistrzów Sportu: Iwan z żoną, Szostak, młoda dziewczyna Tajnera... (DUŻO ZDJĘĆ)

Anna Lewandowska Otylia Jędrzejczak Irena Szewińska Apoloniusz Tajner Mariusz Czerkawski Robert Korzeniowski Agnieszka Kaczorowska Joanna Liszowska Bal Mistrzów Sportu modapudelek

Coroczne Bale Mistrzów Sportu organizowane przez Przegląd Sportowy na zakończenie plebiscytu na najlepszego polskiego zawodnika przyciągają tłumy sportowców. Niektórzy, tak jak Robert Lewandowski, wolą przysłać reprezentację w postaci Ani, dla której to kolejna okazja do pokazania, że sukces męża to także jej zasługa.

Przypomnijmy: Lewandowska cała w różu na Balu Mistrzów Sportu (ZDJĘCIA)

Odkąd plebiscyt współorganizowany jest przez Polsat, na gali pojawiają się nie tylko sportowcy, ale także gwiazdy i celebryci stacji. Tak było w sobotę, gdy na ściance pozowały między innymi Karolina Szostak, niegdyś mająca coś wspólnego ze sportem, Barbara Kurdej-Szatan i Agnieszka Kaczorowska. Między brylującymi celebrytkami do zdjęć pozowali prawdziwi bohaterowie imprezy: żona Kamila Stocha, który wygrał konkurs, Tomasz Majewski czy Otylia Jędrzejczak. Sensację wywołał Apoloniusz Tajner, który pokazał się z dziewczyną młodszą o 37 lat.

Zobaczcie zdjęcia. Faktycznie był to Bal "Mistrzów Sportu"?

« Poprzednie 1/35

Bal Mistrzów Sportu

2Bal Mistrzów Sportu