Trwa ładowanie...
Przejdź na

Aktorka "Chirurgów" ostro krytykuje Woody'ego Allena: "To GŁUPEK. Azjaci służą mu TYLKO DO MOLESTOWANIA?"

82
Podziel się

Z kolei córka reżysera zarzuciła hipokryzję Cate Blanchett: "Czy można jednocześnie wspierać Allena i protestować przeciwko przemocy seksualnej?".

Aktorka "Chirurgów" ostro krytykuje Woody'ego Allena: "To GŁUPEK. Azjaci służą mu TYLKO DO MOLESTOWANIA?"
bDIbvHcl

Hollywood, które przez lata było uznawane za świat nietykalnych i niemal wyjętych spod prawa gwiazd, ostatnimi czasy przechodzi wizerunkowy kryzys. Głównie za sprawą Harveya Weinsteina, ale też afer wokół Kevina Spaceya i Dustina Hoffmana, aktorki i aktorzy zaczęli głośno mówić o przypadkach nadużyć stosowanych przez producentów, reżyserów i gwiazdy światowego formatu.

Choć wydawało się, że "na tapetę" wzięto już największych VIP-ów, Hollywood wciąż pozostaje łaskawe dla Woody'ego Allena, którego kontrowersyjne praktyki dotyczące relacji z kobietami są znane nie od dziś. Reżyser, który przed laty postanowił pójść do łóżka z adoptowaną córką, a potem się z nią ożenić, nie poprzestał podobno na tym "incydencie". Jak twierdzą dzieci reżysera, a przede wszystkim jego córka, Allen jest pedofilem, molestującym własne dziecko:

bDIbvHcn

Mimo to Allen w branży nadal uznawany jest za guru, a aktorki takie jak Kate Winslet czy Cate Blanchett chętnie z nim współpracują.

Taka postawa, delikatnie mówiąc, nie zachwyca Ellen Pompeo, aktorki znanej z serialu Chirurdzy. Pompeo skrytykowała aktorki pracujące z reżyserem i nazwała go... "głupkiem":

Nawet nie zaglądałam do jego pamiętnika, a wiedziałam o wszystkim. Jestem zszokowana, że ludzie wciąż z nim współpracują. Ambicja jest ślepa. To cholernie słabe podążanie za trofeami.

bDIbvHct

Aktorka nawiązuje do znalezionego ostatnio dziennika Woody'ego, w którym miał on opisywać swoje fascynacje nastoletnimi dziewczętami.

_On poślubił własną córkę... Ludzie widzą to, co chcą zobaczyć. trudno jest nie widzieć, kim jest ten głupek._

Dlaczego w jego filmach nigdy nie występują Azjaci? Służą mu tylko do molestowania? - zdenerwowała się aktorka.

Swoją wdzięczność wyraziła Dylan Farrow:

bDIbvHcu

Dziękuję Ellen, to tak ważne - napisała na Twitterze.

Dylan, która od lat oskarża ojca o molestowanie, skrytykowała też Cate Blanchett:

Czy można jednocześnie wspierać Allena i protestować przeciwko przemocy seksualnej? Brzmi jak oksymoron.

Blanchett za rolę w Blue Jasmine Allena otrzymała Oscara.

bDIbvHcv

Wierzycie, że gwiazdy solidarnie zrezygnują kiedyś ze współpracy z jednym z najpopularniejszych reżyserów w historii kina?

bDIbvHcw
bDIbvHcO
KOMENTARZE
(82)
gość
3 lata temu
PUDELEK pisze nieprawdę!!! Żona Allena - Soon-Yi Previn nigdy nie była adoptowaną córką Woody'ego Allena.
gość
3 lata temu
P*****l
gość
3 lata temu
P*****l
bDIbvHcP
gość
3 lata temu
Udało mu się urodzić, bo jego przodkowie mogli skończyć w Treblince
gość
3 lata temu
Udało mu się urodzić, bo jego przodkowie mogli skończyć w Treblince
Gość
3 lata temu
Obrzydliwy, stary zbokol. W końcu ktoś powiedział prawdę, w całości popieram. Powinni ponieść karę za molestowanie. Co z tego, że są bogaci, prawo obowiązuje wszystkich.
Gość
3 lata temu
Ma rację
Gość
3 lata temu
Ale przecież była sprawa w sadzie, obrona wygrała. Wiec jakby nie ma pola do dyskusji... Dylan Farrow opisywała konkretny przypadek i udowodniono na podstawie zeznań świadków, ze nigdy nie miał miejsca. Moze kiedy indziej ja molestował, moze to manipulacja ze strony matki (brzydki rozwód) lub jeszcze cos innego, ale po sprawie to po sprawie, skoro został oczyszczony z zarzutów to czemu maja z nim nie pracować?
Gość
3 lata temu
Ojczyzny czy ojciec co za różnica sprawował rolę opiekuna był odpowiedzialny a dzieci były zależne i nie mają pełnić roli seksualnej. Cóż to za teksty o tym ze nie był ojcem. Nawet jakby był sąsiadem to nadal obrzydliwe.
Gość
3 lata temu
Ja zrezygnowałam z oglądania jego filmów.
gość
3 lata temu
pedofilka jest pierwsza dama francji a jej maz prezydent macron jest jej ofiara wykorzystywana i wychowywana na bezwolna zabawke od dziecka a caly swiat cieszy sie z ich pedofilskiego szczescia
gość
3 lata temu
Stary obrzydliwy pedofil
Gość
3 lata temu
Obleśny zbok. Kiedy wyjdzie na jaw pedofilizm Travolty?!
bDIbvHcH
jx
3 lata temu
Wszystkich oburzonych chcę poinformowac, że Son Yi Previn jest adoptowaną córką Mii Farrow i Andre Previna jej drugiego męża. Woody Allen nie był jej adoptowanym ojcem. Mając to na względzie możecie dalej po nim jezdzic.
...
Następna strona
bDIbvHdj