Środa 10.01.2018

Najciekawsze uliczne stylizacje tygodnia: Rusin, Urbańska, Hadid...

modapudelek stylizacje tygodnia Gigi Hadid Grażyna Torbicka Natasza Urbańska Khloe Kardashian Kinga Rusin

W pierwszym tygodniu nowego roku wiele gwiazd zaprezentowało niezobowiązujące podejście do aktualnych trendów. Podczas gdy w Polsce temperatura zmuszała do otulania się futrami i puchówkami, w Stanach prym wiosły lekkie, przejściowe stylizacje. Co ciekawe, zarówno rodzime, jak i zagraniczne celebrytki pokazały się w zaskakująco "życiowym" wydaniu.

W Polsce najwięcej ulicznych stylizacji celebrytek tradycyjnie można było wypatrzyć pod studiami programów śniadaniowych oraz w okolicach modnych butików i restauracji. Grażyna Torbicka i Natasza Ubrańska pokazały się w futrach, a Marcelina Zawadzka postawiła na płaszcz w panterkę. W sportowych stylizacjach zaprezentowały się z kolei Ewa Chodakowska i Joanna Horodyńska, której skarpetki Gucci za 400 złotych wzbudziły wyjątkowo dużo emocji.

Zobacz: Joanna Horodyńska opuszcza siłownię w rynsztunku "ikony stylu" i skarpetkach za 400 złotych (ZDJĘCIA)

Na zagranicznych ulicach wzrok przyciągały wyluzowane rozwiązania. Gigi Hadid białą kurtkę narzuciła na elegancki płaszcz, Kate Mara założyła sportową bomberkę od Michaela Korsa, a Rumer Willis zaprezentowała się w długiej spódnicy w stylu hippie. Podobnie było w przypadku Jennifer Lawrence i Chrissy Teigen, które na co dzień wyglądają jak "zwykłe śmiertelniczki".

Zobaczcie uliczne stylizacje celebrytek z minionego tygodnia. Kto wyglądał najlepiej?

« Poprzednie 1/17

Najciekawsze uliczne stylizacje tygodnia

2Najciekawsze uliczne stylizacje tygodnia