Piątek 12.01.2018

Tadla i Kret ROZSTANĄ SIĘ przez "Taniec z gwiazdami"? "Jarek nie lubi przegrywać"

Beata Tadla Jarosław Kret Taniec z gwiazdami

Tadla i Kret ROZSTANĄ SIĘ przez "Taniec z gwiazdami"? "Jarek nie lubi przegrywać"Miłość Jarosława Kreta i Beaty Tadli rozpoczęła się ponoć spontanicznie, od pierwszego wejrzenia, w redakcji telewizyjnych Wiadomości.
Wcześniej Jarek miewał takie sytuacje z innymi kobietami, na przykład Agatą Młynarską czy Małgorzatą Kosturkiewicz, która urodziła mu syna, jednak z czasem pogodynek dochodził do wniosku, że to jednak nie było prawdziwe uczucie.

PRZYPOMNIJMY: Kret o matce swojego syna: "NIE KOCHAŁEM JEJ!"

Podobno jednak z Beatą jest zupełnie inaczej. Być może jednym z powodów jest to, że dzięki Tadli kariera układa się Jarkowi jak nigdy dotąd.
Po tym, gdy oboje stracili pracę w TVP, Beata szybko dostała ofertę w Nowej TV. Kreta nikt wprawdzie nie chciał, jednak Tadla zapowiedziała nowym szefom, że jego też muszą zatrudnić. Potem przekonała producentów Agenta, żeby zabrali Jarka, zamiast niej, do Argentyny:

Tadla znów załatwiła narzeczonemu pracę? Wrócił do prowadzenia prognozy pogody...

Ostatnio zaś wkręciła go do Tańca z gwiazdami. Podobno zapowiedziała producentom, że jeśli chcą ją zobaczyć na parkiecie, to muszą wziąć też Jarka.

Zarówno Jarek, jak i Beata długo zastanawiali się, zanim podpisali kontrakt - ujawnia znajomy pary w rozmowie z tygodnikiem Gwiazdy. Mieli wątpliwości, czy będą w stanie pokonać tremę i poradzić sobie z presją. Są doświadczonymi i cenionymi dziennikarzami, więc nie chcą się ośmieszyć. Do tego będą dla siebie rywalami, a że oboje są bardzo ambitni, bali się, czy nie wpłynie to na ich relacje w związku. Jarek nie lubi przegrywać, więc może reagować nerwowo.

Ostatecznie zrozumieli, że nie ma sensu stroić fochów, zwłaszcza w sytuacji, gdy mają ponad 800 tysięcy kredytu do spłacenia 

ZOBACZ: Tadla z Kretem mają 860 tysięcy złotych kredytu

Doszli do wniosku, że spróbują potraktować udział w show jak przygodę - ujawnia informator tabloidu. Wierzą, że ich miłość jest na tyle dojrzała, że nie będzie mowy o chorej zazdrości. 


 
Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (85)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 85
Odpowiedz
93 7
zgłoś
Gość 12.01.2018 13:02
Jak dzieci
Odpowiedz
169 10
zgłoś
R 12.01.2018 13:02
Doświadczeni i cenieni dziennikarze? Kto? Oni? Litości. Pani od czytania serwisów i Pan pogodynek :)))
Odpowiedz
86 7
zgłoś
Gość 12.01.2018 13:03
Problemiki gwiazdek
Odpowiedz
99 11
zgłoś
Gość 12.01.2018 13:06
5 lat są razem, pamiętam jaka to była sensacja. Bylem w swinoujsciu na karuzeli cooltury ktora wtedy promowali. Nie chcieli dać autografu. Bardzo słabi ludzie.
Odpowiedz
13 8
zgłoś
gość 12.01.2018 13:06
czekałem na ten rozwod!!!!! :D:D:D
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 85