Piątek 12.01.2018

Kurski znalazł DODATKOWE PIENIĄDZE na "Koronę Królów"! "Okazał się łaskawy i dosypał grosza"

Ilona Łepkowska Korona Królów Jacek Kurski TVP

Kurski znalazł DODATKOWE PIENIĄDZE na "Koronę Królów"! "Okazał się łaskawy i dosypał grosza"

Krytyka, która spadła na telenowelę Korona Królów już po emisji pierwszego odcinka, wytykała serialowi m.in. nieścisłości historyczne i ubogą scenografię. Nie spodobała się też gra aktorska i "sztywne" dialogi.

Aktorka z "Korony Królów" w ogniu krytyki: "Żenujący warsztat? Dziękuję, wolę swój!"

Jak można było się spodziewać, argumentem Jacka Kurskiego mającym zatrzeć złe wrażenie było chwalenie się wynikami oglądalności. Trudno jednak nie zauważyć, że wielu widzów obejrzało pierwsze odcinki serialu właśnie po to by zweryfikować, czy zasłużył on na krytykę. Z rozbrajającą szczerością prezes przyznał, że na rozwój wydarzeń trzeba poczekać aż do 20 odcinka...

Kurski zachwycony oglądalnością "Korony Królów": "Dwa razy więcej niż "Klan"! Krytycy punktują kolejne błędy produkcji

W obronę Koronę Królów wzięła też współodpowiedzialna za scenariusz serialu Ilona Łepkowska. Scenarzystka twierdzi, że osoby krytykujące m.in. niewierne odwzorowywanie historii Polski przez produkcję, to hejterzy. Mimo, iż opera mydlana od miesięcy reklamowana była jako serial i charakterze edukacyjnym.

Jest jednak szansa, że - choć raczej nie będzie to miało wpływu na przeciętną grę aktorską - scenografia i ubogie kostiumy zyskają na swojej urodzie. Jak zapowiada Łepkowska w rozmowie z Faktem, Kurski właśnie znalazł pieniądze na Koronę Królów - dokładniej do 200 tysięcy na każdy odcinek.

Gdy prezes Kurski zobaczył pierwsze odcinki stwierdził, że z tymi pieniądzmi, które mieliśmy nie da się zrobić czegoś, co będzie bardzo efektowne. Okazał się więc dla nas łaskawy i trochę dosypał grosza. Od odcinka 20. będzie więcej statystów w scenach zbiorowych, będzie więcej plenerów, które są trudniejsze w realizacji. Niedługo ekipa pojedzie do Malborka, gdzie będą kręcone sceny zjazdu wyszehradzkiego.

Też nie możecie się doczekać?

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (125)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 125
Odpowiedz
62 67
zgłoś
gość 12.01.2018 12:02
Suuuupeeerrr, ja oglądam z moim dzieckiem,,
Odpowiedz
42 22
zgłoś
Gość 12.01.2018 12:02
W sumie to rzeczywiście nie mogę się doczekać :-D lubię się pośmiać
Odpowiedz
147 54
zgłoś
Gość 12.01.2018 12:03
Ten serial jest bardzo slaby. Nic mu nie pomoze.
Odpowiedz
129 42
zgłoś
gość 12.01.2018 12:03
lepsze niz klan
Odpowiedz
111 7
zgłoś
gość 12.01.2018 12:03
Na pewno nie na serial bo wedlug TVP serial kosztowal miliard zlotych w takim razie na co ta kasa poszla bo na pewno nie na scenografie, scenariusz czy na aktorow bo jakby tak bylo to ten serial nie ssalby tak bardzo!
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 125