Piątek 12.01.2018 23:00

Wróblewska żali się na gwiazdorskie dzieciństwo: "Musiałam ukrywać się we własnej szkole"

Julia Wróblewska

Wróblewska żali się na gwiazdorskie dzieciństwo: "Musiałam ukrywać się we własnej szkole"

O dzieciach w show biznesie mówi się, że czyha na nie najwięcej zagrożeń i pułapek związanych z popularnością. Są jednak rodzice, którzy nie boją się, że ich pociechy zatracą się w świecie fleszy i dają im szansę na karierę w bardzo wczesnym wieku. Do takich osób należy Julka Wróblewska, która od wczesnego dzieciństwa występuje w filmach i serialach.

W programie My3 zwierzyła się, że bycie aktorką w wieku kilku lat zaowocowało koniecznością chowania się przed rówieśnikami:

Gdy zaczynałam swoją karierę w filmie w szkole zrobił się prawdziwy szał. Musiałam przychodzić pół godziny przed lekcjami, wychodzić pół godziny po lekcjach. Nie wychodziłam na przerwy przez dwa lata. Ukrywałam się we własnej szkole - wspomina.

Wróblewska po raz kolejny za wszelką cenę chce odciąć się od rówieśników. Choć dzisiejsze nastolatki (a do nich zalicza się Julka), raczej nie grywają w klasy, celebrytka twierdzi, że tak właśnie wyglądało jej życie jeszcze kilka lat temu:

Udało mi się połączyć dzieciństwo z pracą i to było bardzo fajne, bo mimo tego, że pracowałam dobrze bawiłam się na planie, bawiłam się też na podwórku. Jestem jeszcze z tego pokolenia gdy siedziałam na trzepaku, grałam w klasy, nie tak jak teraz dzieciaki spędzają cały czas w telefonach.

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (276)

Odpowiedz
20 1
zgłoś
Gembarowski 12.01.2018 23:07
Gość: Klara Lewa czy corka Wojciechowskiej dopiero beda bullied w szkole ale czego to mamy nie zrobia dla kasy
Ta jasne. W prywatnej szkole w Monachium dla oligarchów i ludzi lepszego sortu. No chyba, że się osiedlą w Polsce, to Lewandowscy sami założą jej szkołę. School podstawowa by Ann
Odpowiedz
13 2
zgłoś
Gość 12.01.2018 23:09
Nie dość, że wyrosła na brzydką,to i na głupią dziewuchę! Szkoda!
Odpowiedz
10 1
zgłoś
Gość 12.01.2018 23:10
Gość: Klara Lewa czy corka Wojciechowskiej dopiero beda bullied w szkole ale czego to mamy nie zrobia dla kasy
„Bullied” to po Polsku prześladowanie, nie wiem po co ta wstawka w obcym jezyku... tak czy inaczej dzieci w wieku szkolnym bywają zwyczajnie okrutne a na prześladowanie nikt nie zasługuje
Odpowiedz
19 3
zgłoś
gość 12.01.2018 23:10
Brzydka, mała dziewczynko bez talentu więcej pokory.. Gdyby nie rola u boku Maćka Zakościelnego nie miałabyś szans obecnie zaistnieć w branży
Odpowiedz
7 10
zgłoś
gość 12.01.2018 23:10
Jacy Wy jesteście dziecinni. Tym hejtem wystawiacie opinię o sobie. Pudelek szczuje na Julkę (nie tylko oczywiście) bo z tego żyje. Z Waszej prymitywnej agresji słownej. Nic tak nie nakręca komentarzy, jak nienawiść. Niczym nieuzasadniona nienawiść. Nie macie za co, tak nienawidzić tej dziewczyny. Zastanówcie się chwilę. Nie dajcie się tak łatwo manipulować.
Ładowanie komentarzy…