Piątek 12.01.2018

Widzowie krytykują twórców "Chłopaków do wzięcia" po śmierci "Napoleona": "Trzeba było mu pomóc!"

Roman Paszkowski

Widzowie krytykują twórców "Chłopaków do wzięcia" po śmierci "Napoleona": "Trzeba było mu pomóc!"

Chłopaki do wzięcia to jeden z najpopularniejszych show emitowanych na antenie Polsatu. W programie mieszkańcy wsi i małych miejscowości szukają miłości swojego życia, opowiadając przy okazji o swoim niekiedy piekielnie trudnym życiu. Widzowie pokochali uczestników programu i pomimo prostoty oraz warunków, w jakich przyszło im żyć, nieprzerwanie kibicowali im w odnalezieniu drugiej połówki.

Jednym z ulubieńców programu był Roman Paszkowski, który w programie posługiwał się głównie pseudonimem "Napoleon". Niestety, początek roku nie przyniósł powodów do radości. Przedstawiciele Polsatu poinformowali, że Roman Paszkowski zmarł śmiercią naturalną, której przyczyną był rozległy zawał serca.

Zobacz: "Napoleon" z "Chłopaków do wzięcia" NIE ŻYJE!

Informacja o śmierci Romana obiegła całą Polskę. Fani programu składali rodzinie "Napoleona" kondolencje. Na oficjalnej stronie programu Chłopaki do wzięcia dopiero przed kilkoma godzinami pojawiła się informacja o śmierci jednego z uczestników: Żegnaj, Napoleonie. Bedzie nam Ciebie brakować - napisali.

Fani byli zniesmaczeni zachowaniem administratorów strony. Inne media wczoraj o tym poinformowały, więc i wy się w koncu zreflektowaliście. Czekałam caly czas kiedy o tym powiecie. Wstyd, że dopiero teraz - pisali na Facebooku.

Okazuje się, że równie wielki żal mają widzowie show do twórców programu, którym zarzucają bierne przyglądanie się pogarszającemu się z dnia na dzień zdrowiu chłopaka:

Już jakiś czas temu pisałam tutaj, że od momentu kiedy się pierwszy raz w programie pojawił, z odcinka na odcinek wyglądał coraz gorzej, a jego choroba alkoholowa bardzo się pogłębiała. W ostatnim czasie ani razu nie był trzeźwy i niepoobijany. Myślę, że trzeba było mu pomóc, a nie płacić te parę groszy za udział w programie, żeby miał za co popić. Przecież to było widać, że się kończy z odcinka na odcinek

"Ten cały serial to jest jedna wielka pomyłka. Biorą alkoholików, niepełnosprawnych, ograniczonych umysłowo i kręcą z nich bekę. Eh brak słów do twórców..." "Teraz obudziliście się, by mu pomóc." - pisali rozgoryczeni fani.

Mają rację?

 

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (237)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 237
Odpowiedz
98 56
zgłoś
Gość 12.01.2018 18:31
Piękny, biedny chłopak.
Odpowiedz
574 43
zgłoś
Gość 12.01.2018 18:32
Niektórym nie da się pomóc. Pił tyle lat, tylko ostatnio twierdził, że "ogarnia" swoje życie.
Odpowiedz
453 41
zgłoś
Gość 12.01.2018 18:33
Szkoda chłopaka miał przed sobą jeszcze tyle życia :/
Odpowiedz
1226 62
zgłoś
gość 12.01.2018 18:34
Żal mi tych ludzi, są mało zaradni, a Polsat robi z nich pośmiewisko na cały kraj.
Odpowiedz
77 34
zgłoś
gość 12.01.2018 18:34
oj pewnie taki los byl mu pisany przyszla smierc i koniec ,kazdego czlowieka to czeka
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 237