Sobota 13.01.2018 19:00

TYLKO U NAS: Joanna Krupa w warkoczykach i dresie wygina się na samochodzie (ZDJĘCIA)

Joanna Krupa

Joanna Krupa po głośnym rozwodzie z Romainem Zago skupiła się nie tylko na znalezieniu nowej "miłości życia", ale i rozwijaniu kariery w Polsce. Co prawda wciąż czeka na nakręcenie drugiego sezonu programu Misja pies i kolejnej edycji Top model, jednak w międzyczasie nie narzeka na brak pracy. Wolne chwile spędza u boku nowego partnera, z którym już planuje zaręczyny, jednak póki co para musi dojść do porozumienia w kwestii zobowiązań zawodowych Dżoany w ojczyźnie. "Bogaty biznesmen" wolałby mieć ukochaną blisko siebie - najlepiej w Los Angeles.

Przypomnijmy: TYLKO U NAS: Nowy chłopak Krupy boi się puścić ją do pracy? "Nie chce się z nią rozstawać, Asia JEST ZAŁAMANA!"

Póki co celebrytka zamierza kuć żelazo póki gorące i angażuje się w nowe projekty. Niedawno producenci programu Saturday Night Live namówili ją na udział w skeczu promującym najnowszy odcinek, w którym Dżoana będzie gościem specjalnym. Na zdjęciach do klipu możemy zobaczyć, jak Krupa ubrana w luźne dresy i sportowe buty ze skupieniem wygina się na samochodzie z rejestracją "suki", robiąc groźne miny. Uwagę przyciąga nie tylko jej osobliwa stylizacja, ale i oryginalne tatuaże - modelka dała namówić się na "wytatuowanie" dłoni i policzków.

Zachęciła Was do obejrzenia nowego odcinka? Zobaczcie zdjęcia:

« Poprzednie 1/15

Joanna Krupa na planie klipu do "SNL Polska"

2Joanna Krupa na planie klipu do "SNL Polska"

PUDELEK EXCLUSIVE