Niedziela 14.01.2018

Szulim prowokuje Krupę w "Dzień Dobry TVN": "Kiedy po raz pierwszy wsparłaś WOŚP?"

Agnieszka Szulim Agnieszka Woźniak-Starak Szulim w DD TVN Joanna Krupa

Szulim prowokuje Krupę w "Dzień Dobry TVN": "Kiedy po raz pierwszy wsparłaś WOŚP?"

Od ubiegłego roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy może poszczycić się współpracą medialną z TVN-em, który przejął transmisję WOŚP, gdy odmówiła tego TVP. Wydawać by się mogło, że wszyscy są z takiego układu zadowoleni, gdyby nie Agnieszka Szulim, która najprawdopodobniej zasugerowała w stacji, by ta nie promowała aukcji jej rywalki, Doroty Rabczewskiej. Na fochach żony milionera traci więc nie tylko stacja, ale przede wszystkim WOŚP, który ma przecież jednoczyć i skłaniać do pomocy. Cóż, najwidoczniej takie założenia są Agnieszce obce.

Przypomnijmy: Owsiak i TVN stracą na pominięciu Dody? "Wokół WOŚP już jest niezdrowa atmosfera. Po co mieszać się w konflikt dwóch celebrytek?"

Być może to z tego powodu Szulim zastąpiła Magdę Mołek w weekendowych wydaniach DD TVN, chcąc nieco ocieplić nadszarpnięty wizerunek. Niestety, chyba znowu się nie udało, biorąc pod uwagę to, co Agnieszka wygadywała na antenie w niedzielny poranek, przeprowadzając wywiad z Joanną Krupą.

Modelka pojawiła się w śniadaniówce, by promować WOŚP oraz własną akcję Chcę wam dać psa, która w skrócie brzmi CHWDP. To nie spodobało się Szulim, która zaczęła drążyć temat i pytać, dlaczego Krupa promuje wulgarne napisy:

Kiedy po raz pierwszy wsparłaś WOŚP? - zapytała kąśliwie na początku wywiadu, sugerując, że Krupa chce zdobyć popularność, promując się na Orkiestrze i reklamując własną akcję charytatywną. Pytania dotyczyły też prywatności Krupy i jej nowego mężczyzny, którego Joanna konsekwentnie nie chce pokazać w mediach.

Zdradzasz dużo swojej prywatności, nie miałaś ochoty ugryźć się kiedyś w język? - zapytała Szulim, znana powszechnie z powściągliwości w publikowaniu selfie ze Starakiem.

Joanna nie dała się zbić z tropu i spokojnie odpowiadała, że jej nowy chłopak chce zachować prywatność, a rozmowa ma dotyczyć WOŚP, którą Krupa zawsze popierała. Koszulka CHWDP zaś ma odczarować niemiłe skojarzenia i zachęcić ludzi do adopcji psów.

Nie rozumiem połączenia pomocy zwierzętom z obrażaniem policjantów. Ten skrót mi się kojarzy z bandytami stadionowymi - dodał Marcin Meller.

Zachowanie Szulim nie umknęło widzom Dzień Dobry TVN, którzy na Facebooku i Instagramie krytykują Agnieszkę i wspierają Krupę.

Bardzo nieładne zachowanie pani Agnieszki Szulim w ddtvn, za to Pani Joanna super. Klasa, wdzięk i ogromne serce - piszą. Asiu Gratuluje taktu i cierpliwosci! Szulim jest juz skonczona! Dobrze ze ma bogatego meza!

Krupa podziękowała za wyrazy wsparcia i stwierdziła, że Agnieszka "widocznie nie jest szczęśliwa w domu", skoro tak reaguje wobec inicjatyw innych.

Dodajmy, że Szulim w tym roku najprawdopodobniej nie przekazała na WOŚP niczego. A przynajmniej nie powiadomiła o tym swoich fanów.

fot. FORUM

 

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (876)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 876
Odpowiedz
905 196
zgłoś
Gość 14.01.2018 12:36
Joanna ma rację. To przez Staraka. /kto z kim przestaje takim się staje/
Odpowiedz
101 402
zgłoś
Gość 14.01.2018 12:37
Szulim ma racje... Kim jest Krupa?
Odpowiedz
235 244
zgłoś
Gość 14.01.2018 12:37
Jaki pojazd po Adze, czyzby Dodzina zaplacila? A raczej Nositorba?
Odpowiedz
67 150
zgłoś
gość 14.01.2018 12:37
jedna warta drugiej, klony.
Odpowiedz
106 225
zgłoś
gość 14.01.2018 12:38
Krupa to agencyjna dz. Ściemnia z tymi psami żeby o niej złe nie mowić
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 876