Piątek 19.01.2018 11:00

TYLKO U NAS: Znamy szczegóły programu "Iron Majdan"! Gosia i Radzio będą zapędzać bydło...

Małgorzata Rozenek Radosław Majdan Iron Majdan

TYLKO U NAS: Znamy szczegóły programu "Iron Majdan"! Gosia i Radzio będą zapędzać bydło...

Po spektakularnym, choć zupełnie niespodziewanym występie w programie Azja Express, Małgosia Rozenek i Radek Majdan zapisali się w świadomości widzów i zyskali ich sympatię, mimo że odpadli na początku show. Okazało się, że kilka "zabawnych" tekstów wystarczy, by zostać gwiazdą jednej z największych stacji telewizyjnych w Polsce i otrzymać nowy format, dzięki któremu można na koszt pracodawcy zwiedzić cały świat.

Zobacz: Majdany zachęcają do oglądania "Iron Majdan": "Dostaliśmy bardziej EKSTREMALNE zadania niż w Azji!"

Małgosia i Radzio jakiś czas temu podzielili się radosną nowiną z fanami. TVN zaufał ich potencjałowi, którego nie mieli szansy odkryć przed telewidzami, występując w zaledwie czterech odcinkach programu Azja Express i powierzył im autorski projekt: Iron Majdan. Program perfekcyjnej pani domu i byłego piłkarza ma stawiać im wyższe cele niż poprzednie podróżnicze show, w którym brali udział.

Udało nam się zdobyć kilka szczegółów opisujących założenia i pierwsze odcinki programu. Według naszego informatora związanego z produkcją show, para do samego wylotu nie wie, dokąd leci, a w pierwszych odcinkach odwiedzi między innymi Tajlandię:

Program Gosi i Radka ma zaskakiwać. Asystent i stylista wybierają im stroje oraz pakują bagaże według wytycznych, które dostają od produkcji: miejsce przylotu, zadania, atrakcje. Małżeństwo nie wie, dokąd leci do momentu dotarcia na lotnisko, nie wie co się będzie działo w kraju, do którego dotrze, ani jakie zadania zapisane są w scenariuszu - zdradza nasze źródło.

Jeden z odcinków będzie realizowany w Bangkoku. Małgorzata i Radosław odwiedzą wielki festiwal muzyczny, na który co roku przychodzi około 80 tysięcy osób. Obejrzą tam występ "tajskiego Feela", którego piosenkę później będą musieli odtworzyć. Małgosia będzie musiała zaśpiewać ich największy hit w akompaniamencie gitary, na której będzie grał Radek.

Poza wycieczką do Bangkoku, czeka ich również zwiedzanie słonecznej Kalifornii, gdzie będą musieli... zagonić bydło do zagrody:

Zadanie w słonecznej Kalifornii zamieni ich w ranczerów, którzy będą musieli zapędzić stado bydła - mówi nasze źródło.

Premiera programu zaplanowana jest na marzec. Zamierzacie to oglądać?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (266)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 266
Odpowiedz
13 4
zgłoś
gość 19.01.2018 11:00
wow
Odpowiedz
64 17
zgłoś
gość 19.01.2018 11:01
tvn schodzi na dno
Odpowiedz
237 27
zgłoś
kuba 19.01.2018 11:02
Ale maja parcie na szkoło. Zrobią wszystko dla pieniędzy i "fejmu" :( Są siebie warci
Odpowiedz
34 12
zgłoś
gość 19.01.2018 11:02
Może być śmiesznie, ale tytuł lekko masakryczny.
Odpowiedz
373 45
zgłoś
R 19.01.2018 11:02
Bosz,,,,, kiedy to będzie, żeby przypadkiem nie włączyć telewizora :)?
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 266